Zadzwoń (22) 251 23 27

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 620 3119 09

LuK
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 620 3119 09

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 620 3119 09

Skład zestawu: tarcza i docisk,

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 26
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DACIADUSTER NADWOZIE PEŁNE | 04/2011-1.6 16V HI-FLEX 105KM/77KW [K4M 696] | 04/2011-
DACIADUSTER | 04/2010-1.6 16V 105KM/77KW [K4M 690, K4M 696] | 04/2010-
DACIADUSTER | 04/2010-1.6 16V 4X4 105KM/77KW [K4M 606] | 06/2010-
DACIALOGAN (LS_) | 09/2004-1.6 16V FLEXIFUEL 105KM/77KW [K4M 696] | 07/2010-
DACIALOGAN MCV (KS_) | 02/2007-1.6 16V 105KM/77KW [K4M 690, K4M 696] | 02/2007-
DACIALOGAN MCV (KS_) | 02/2007-1.6 16V HI-FLEX 105KM/77KW [K4M 690] | 11/2009-
DACIASANDERO | 06/2008-1.6 16V 105KM/77KW [K4M 690] | 07/2011-
RENAULTCLIO GRANDTOUR (KR0/1_) | 02/2008-1.4 16V 98KM/72KW [K4J 780] | 02/2010-
RENAULTCLIO GRANDTOUR (KR0/1_) | 02/2008-1.6 16V (KR0B) 112KM/82KW [K4M 800, K4M 801] | 02/2008-
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) | 01/2005-1.4 16V 98KM/72KW [K4J 780] | 06/2005-
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) | 01/2005-1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... 112KM/82KW [K4M 800, K4M 801] | 06/2005-
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) | 01/2005-1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) 88KM/65KW [K4M 804] | 06/2005-
RENAULTFLUENCE (L3_) | 02/2010-1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 110KM/81KW [K4M 838, K4M 839] | 02/2010-
RENAULTFLUENCE (L3_) | 02/2010-1.6 16V (L304, L305, L30H) 111KM/82KW [K4M 838] | 02/2010-
RENAULTFLUENCE (L3_) | 02/2010-1.6 16V 106KM/78KW [K4M 838] | 02/2010-
RENAULTKANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 02/2008-1.6 (KW00, KW0Y) 87KM/64KW [K7M 750] | 02/2008-
RENAULTKANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 02/2008-1.6 16V (KW0D) 106KM/78KW [K4M 830, K4M 831] | 02/2008-
RENAULTKANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 02/2008-1.6 16V HI-FLEX 106KM/78KW [K4M 834, K4M 850] | 02/2008-
RENAULTKANGOO BE BOP (KW0/1_) | 02/2009-1.6 (KW0D) 106KM/78KW [K4M 830] | 02/2009-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FW0/1_) | 02/2008-1.6 16V 106KM/78KW [K4M 830] | 02/2008-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FW0/1_) | 02/2008-1.6 16V LPG 98KM/72KW [K4M 834] | 02/2008-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FW0/1_) | 02/2008-1.6 87KM/64KW [K7M 750] | 02/2008-
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.4 16V (BM0B, CM0B) 98KM/72KW [K4J 730, K4J 740] | 11/2002-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.4 16V 82KM/60KW [K4J 732] | 10/2003-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.6 105KM/77KW [K4M 788] | 06/2005-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.6 16V (BM0C, CM0C) 113KM/83KW [K4M 760] | 11/2002-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.6 16V 112KM/82KW [K4M 760, K4M 812, K4M 813] | 01/2006-06/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.6 FLEX-FUEL 105KM/77KW [K4M 788] | 01/2007-02/2008
RENAULTMEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) | 09/2003-12/20091.6 113KM/83KW [K4M 760, K4M 761] | 09/2003-03/2009
RENAULTMEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) | 09/2003-12/20091.6 16V 112KM/82KW [K4M 760, K4M 761, K4M 812, K4M 813] | 01/2006-06/2008
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.4 98KM/72KW [K4J 730, K4J 740] | 08/2003-07/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.6 113KM/83KW [K4M 760, K4M 761] | 08/2003-07/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.6 16V 110KM/81KW [K4M 762] | 05/2006-10/2011
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.6 16V 112KM/82KW [K4M 760, K4M 761, K4M 812, K4M 813] | 01/2006-08/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.6 16V HI-FLEX 105KM/77KW [K4M 856] | 02/2008-07/2009
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.4 82KM/60KW [K4J 732] | 09/2003-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.4 98KM/72KW [K4J 730, K4J 740] | 09/2003-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.6 105KM/77KW [K4M 762] | 05/2005-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.6 113KM/83KW [K4M 760, K4M 761] | 09/2003-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.6 16V (LM1R, LM0C) 112KM/82KW [K4M 812, K4M 813, K4M 760, K4M 761] | 01/2006-
RENAULTMEGANE III COUPE (DZ0/1_) | 11/2008-1.6 16V (DZ0H) 101KM/74KW [K4M 848] | 11/2008-
RENAULTMEGANE III GRANDTOUR (KZ0/1) | 11/2008-1.6 16V (KZ0H) 101KM/74KW [K4M 848] | 05/2009-
RENAULTMEGANE III LIFTBACK (BZ0_) | 11/2008-1.6 16V (BZ0H) 101KM/74KW [K4M 848] | 11/2008-
RENAULTMODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 09/2004-1.4 (JP01, JP0J) 98KM/72KW [K4J 770, K4J 780] | 12/2004-
RENAULTMODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 09/2004-1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) 112KM/82KW [K4M 800, K4M 801, K4M 790, K4M 791] | 12/2004-
RENAULTMODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 09/2004-1.6 (JP0L, JP0V) 88KM/65KW [K4M 794] | 12/2004-
RENAULTSCÉNIC II (JM0/1_) | 06/2003-1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 98KM/72KW [K4J 730, K4J 770, K4J 740] | 06/2003-
RENAULTSCÉNIC II (JM0/1_) | 06/2003-1.6 16V (JM1R) 112KM/82KW [K4M 812, K4M 813, K4M 766, K4M 706] | 10/2005-

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
AISINKERE10R
AP Automotive Prod.KT90282
ASAM80080
BLUE PRINTADR163017
BLUE PRINTADR163046
BORG & BECKHK7805
CLUTCHNUSMCK2331
CLUTCHNUSMCK2335
COMLINEECK206
DENCKERMANNK100055
EXEDYRNS2060
FASTFT64132
JP GROUP4330402810
KAMOKAKC075
KAWE962111
KM Germany0691534
KM Germany0692286
LUCASLKCA690020
LUCASLKCA691003
LUCASLKCA691003C
LUCASLKCA691008
LuK620311909
LYNXautoCL1055
MAPA006200109
MASTER-SPORT3000951334SETMS
MAXGEAR615225
MECARMMK10002D
MECARMMK9956D
MOTAQUIPVCU292
NATIONALCK9797
NEXUSF1R108NX
NK133956
PROCODIS FRANCEKTE084
PROCODIS FRANCEKTE180
QUINTON HAZELLQKT2458AF
RAICAMRC90282
RENAULT302050901R
RENAULT7701474519
RENAULT7701476000
RENAULT7701476973
RENAULT8200135290
RENAULT8200187171
RENAULT8200327497
RYMECJT7805
SACHS3000951334
SASIC5104003
sbs1201133956
STATIM100735
STELLOX0701107SX
VALEO826303
VALEO826555
WESTLAKEWRN020

Opinie

Opinie

2017-02-11
2017-02-11

Luk to gwarancja długiej i bezproblemowej eksploatacji.

    2017-01-22
    2017-01-22

    Dla mojego samochodziku tylko najlepsze części, czyli wybór jest prosty - firma LUK.

      Dostawa

      Dostawa i płatność

      #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

      korona baner
      korona baner
      Sposób dostawy
      Koszt

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

      przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

      0 zł

      Czas realizacji zamówienia

      Dostawa kurierska


      Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

      Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

      jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


      Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


      Odbiór osobisty


      Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


      Aleja Krakowska 173

      02-180 Warszawa (Włochy)

      od pn. do pt.: 8:00-18:00

      w soboty: 9:00-14:00


      Płatność kartą lub gotówką.


      Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

      Skrócenie czasu dostawy

      Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


      tel. (22) 251 23 27


      Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

      O szczegóły pytaj sprzedawcę.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


      tel. (22) 251 23 27

      email: info@sprzeglo.com.pl,

      bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


      Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

      Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

      Cennik dostaw zagranicznych

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


      Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

      Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

      Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

      Oblicz ratę

      alior raty

      Raty Alior


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

      alior raty

      mBank raty


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

      Ostatnio oglądane

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      6
      1
      2
      3
      4
      5

      Podobne produkty

      6
      7
      8
      9
      10

      Produkt
      nowy

      Produkt fabrycznie nowy

      Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

      Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

      Gwarancja
      24 miesiące

      Gwarancja 24 miesiące

      Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

      Wysyłka
      w 24h

      Wysyłka w 24h

      Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

      Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

      30 dni
      na zwrot

      30 dni na zwrot

      Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

      Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

      Rabat 10%
      na montaż

      Rabat 10% na montaż

      Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

      cert-image
      logo

      Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      Zapytaj o produkt

      W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

      * Pole wymagane

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: