Wybierz auto
Premium Zestaw sprzęgła LuK 620311909 Zobacz większe

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 26

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Bez łożyska

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DACIADUSTER | 04/2010-1.6 16V 105KM/77KW [K4M 690, K4M 696] | 04/2010-
DACIADUSTER | 04/2010-1.6 16V 4X4 105KM/77KW [K4M 606] | 06/2010-
DACIALOGAN MCV (KS_) | 02/2007-1.6 16V 105KM/77KW [K4M 690, K4M 696] | 02/2007-
DACIASANDERO | 06/2008-1.6 16V 105KM/77KW [K4M 690] | 07/2011-
RENAULTCLIO GRANDTOUR (KR0/1_) | 02/2008-1.4 16V 98KM/72KW [K4J 780] | 02/2010-
RENAULTCLIO GRANDTOUR (KR0/1_) | 02/2008-1.6 16V (KR0B) 112KM/82KW [K4M 800, K4M 801] | 02/2008-
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) | 01/2005-1.4 16V 98KM/72KW [K4J 780] | 06/2005-
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) | 01/2005-1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B...) 112KM/82KW [K4M 800, K4M 801] | 06/2005-
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) | 01/2005-1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) 88KM/65KW [K4M 804] | 06/2005-
RENAULTFLUENCE (L30_) | 02/2010-1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 110KM/81KW [K4M 838, K4M 839] | 02/2010-
RENAULTFLUENCE (L30_) | 02/2010-1.6 16V 111KM/82KW [K4M 838] | 02/2010-
RENAULTFLUENCE (L30_) | 02/2010-2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) 140KM/103KW [M4R 714, M4R 751] | 02/2010-
RENAULTKANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 02/2008-1.6 (KW00, KW0Y) 87KM/64KW [K7M 750] | 02/2008-
RENAULTKANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 02/2008-1.6 16V HI-FLEX 106KM/78KW [K4M 834, K4M 850] | 02/2008-
RENAULTKANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 02/2008-1.6 16V (KW0D) 106KM/78KW [K4M 830, K4M 831] | 02/2008-
RENAULTKANGOO BE BOP (KW0/1_) | 02/2009-1.6 (KW0D) 106KM/78KW [K4M 830] | 02/2009-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FW0/1_) | 02/2008-1.6 16V 106KM/78KW [K4M 830] | 02/2008-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FW0/1_) | 02/2008-1.6 16V LPG 98KM/72KW [K4M 834] | 02/2008-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FW0/1_) | 02/2008-1.6 87KM/64KW [K7M 750] | 02/2008-
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 11/2002-01/20111.4 16V (BM0B, CM0B) 98KM/72KW [K4J 730, K4J 740] | 11/2002-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 11/2002-01/20111.4 16V 82KM/60KW [K4J 732] | 10/2003-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 11/2002-01/20111.6 105KM/77KW [K4M 788] | 06/2005-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 11/2002-01/20111.6 16V (BM0C, CM0C) 113KM/83KW [K4M 760] | 11/2002-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 11/2002-01/20111.6 16V 112KM/82KW [K4M 760, K4M 812, K4M 813] | 01/2006-06/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 11/2002-01/20111.6 FLEX-FUEL 105KM/77KW [K4M 788] | 01/2007-02/2008
RENAULTMEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) | 09/2003-12/20091.6 113KM/83KW [K4M 760, K4M 761] | 09/2003-03/2009
RENAULTMEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) | 09/2003-12/20091.6 16V 112KM/82KW [K4M 760, K4M 761, K4M 812, K4M 813] | 01/2006-06/2008
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.4 98KM/72KW [K4J 730, K4J 740] | 08/2003-07/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.6 113KM/83KW [K4M 760, K4M 761] | 08/2003-07/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.6 16V HI-FLEX 105KM/77KW [K4M 856] | 02/2008-07/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.6 16V 112KM/82KW [K4M 760, K4M 761, K4M 812, K4M 813] | 01/2006-08/2009
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.4 82KM/60KW [K4J 732] | 09/2003-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.4 98KM/72KW [K4J 730, K4J 740] | 09/2003-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.6 105KM/77KW [K4M 762] | 05/2005-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.6 113KM/83KW [K4M 760, K4M 761] | 09/2003-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.6 16V 112KM/82KW [K4M 812, K4M 813] | 01/2006-
RENAULTMEGANE III COUPE (DZ0/1_) | 11/2008-1.6 16V (DZ0H) 101KM/74KW [K4M 848] | 11/2008-
RENAULTMEGANE III GRANDTOUR (KZ0/1) | 11/2008-1.6 16V (KZ0H) 101KM/74KW [K4M 848] | 05/2009-
RENAULTMEGANE III HATCHBACK (BZ0_) | 11/2008-1.6 16V (BZ0H) 101KM/74KW [K4M 848] | 11/2008-
RENAULTMEGANE III HATCHBACK (BZ0_) | 11/2008-1.6 16V 111KM/82KW [] | 11/2008-
RENAULTMODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 09/2004-1.4 (JP01, JP0J) 98KM/72KW [K4J 770, K4J 780] | 12/2004-
RENAULTMODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 09/2004-1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) 112KM/82KW [K4M 790, K4M 791, K4M 800, K4M 801] | 12/2004-
RENAULTMODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 09/2004-1.6 (JP0L, JP0V) 88KM/65KW [K4M 794] | 12/2004-
RENAULTSCÉNIC II (JM0/1_) | 06/2003-1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 98KM/72KW [K4J 730, K4J 740] | 06/2003-
RENAULTSCÉNIC II (JM0/1_) | 06/2003-1.6 16V (JM1R) 112KM/82KW [K4M 766, K4M 812, K4M 813] | 10/2005-

Lista zamienników

LuK620311909
RENAULT302050901R
RENAULT7701474519
RENAULT7701476000
RENAULT7701476973
RENAULT8200135290
RENAULT8200187171
RENAULT8200327497
VALEO826303
VALEO826555

Opinie

Opinia 
2017-02-11

Luk to gwarancja długiej i bezproblemowej eksploatacji.

    Opinia 
    2017-01-22

    Dla mojego samochodziku tylko najlepsze części, czyli wybór jest prosty - firma LUK.

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 620311909

      Zestaw sprzęgła LuK 620311909

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa i płatność


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbiór osobisty w siedzibie firmy



      Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

      UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
      Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
      Cennik dostaw zagranicznych.

      Bezpieczeństwo

      Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
      34
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      11
      12
      13
      14
      15
      16
      17
      18
      19
      20
      21
      22
      23
      24
      25
      26
      27
      28
      29
      30
      31
      32
      33

      Podobne produkty:

      34
      35
      36
      37
      38
      39
      40
      41
      42
      43
      44
      45