Premium Zestaw sprzęgła LuK 620 3119 09 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 26

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 120 0285 10 (1 szt.), LuK 320 0359 10 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DACIADUSTER NADWOZIE PEŁNE | 04/2011-1.6 16V HI-FLEX 105KM/77KW [K4M 696] | 04/2011-
DACIADUSTER | 04/2010-1.6 16V 105KM/77KW [K4M 690, K4M 696] | 04/2010-
DACIADUSTER | 04/2010-1.6 16V 4X4 105KM/77KW [K4M 606] | 06/2010-
DACIALOGAN (LS_) | 09/2004-1.6 16V FLEXIFUEL 105KM/77KW [K4M 696] | 07/2010-
DACIALOGAN MCV (KS_) | 02/2007-1.6 16V 105KM/77KW [K4M 690, K4M 696] | 02/2007-
DACIALOGAN MCV (KS_) | 02/2007-1.6 16V HI-FLEX 105KM/77KW [K4M 690] | 11/2009-
DACIASANDERO | 06/2008-1.6 16V 105KM/77KW [K4M 690] | 07/2011-
RENAULTCLIO GRANDTOUR (KR0/1_) | 02/2008-1.4 16V 98KM/72KW [K4J 780] | 02/2010-
RENAULTCLIO GRANDTOUR (KR0/1_) | 02/2008-1.6 16V (KR0B) 112KM/82KW [K4M 800, K4M 801] | 02/2008-
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) | 01/2005-1.4 16V 98KM/72KW [K4J 780] | 06/2005-
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) | 01/2005-1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... 112KM/82KW [K4M 800, K4M 801] | 06/2005-
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) | 01/2005-1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) 88KM/65KW [K4M 804] | 06/2005-
RENAULTFLUENCE (L3_) | 02/2010-1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 110KM/81KW [K4M 838, K4M 839] | 02/2010-
RENAULTFLUENCE (L3_) | 02/2010-1.6 16V (L304, L305, L30H) 111KM/82KW [K4M 838] | 02/2010-
RENAULTFLUENCE (L3_) | 02/2010-1.6 16V 106KM/78KW [K4M 838] | 02/2010-
RENAULTKANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 02/2008-1.6 (KW00, KW0Y) 87KM/64KW [K7M 750] | 02/2008-
RENAULTKANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 02/2008-1.6 16V (KW0D) 106KM/78KW [K4M 830, K4M 831] | 02/2008-
RENAULTKANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 02/2008-1.6 16V HI-FLEX 106KM/78KW [K4M 834, K4M 850] | 02/2008-
RENAULTKANGOO BE BOP (KW0/1_) | 02/2009-1.6 (KW0D) 106KM/78KW [K4M 830] | 02/2009-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FW0/1_) | 02/2008-1.6 16V 106KM/78KW [K4M 830] | 02/2008-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FW0/1_) | 02/2008-1.6 16V LPG 98KM/72KW [K4M 834] | 02/2008-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FW0/1_) | 02/2008-1.6 87KM/64KW [K7M 750] | 02/2008-
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.4 16V (BM0B, CM0B) 98KM/72KW [K4J 730, K4J 740] | 11/2002-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.4 16V 82KM/60KW [K4J 732] | 10/2003-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.6 105KM/77KW [K4M 788] | 06/2005-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.6 16V (BM0C, CM0C) 113KM/83KW [K4M 760] | 11/2002-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.6 16V 112KM/82KW [K4M 760, K4M 812, K4M 813] | 01/2006-06/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.6 FLEX-FUEL 105KM/77KW [K4M 788] | 01/2007-02/2008
RENAULTMEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) | 09/2003-12/20091.6 113KM/83KW [K4M 760, K4M 761] | 09/2003-03/2009
RENAULTMEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) | 09/2003-12/20091.6 16V 112KM/82KW [K4M 760, K4M 761, K4M 812, K4M 813] | 01/2006-06/2008
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.4 98KM/72KW [K4J 730, K4J 740] | 08/2003-07/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.6 113KM/83KW [K4M 760, K4M 761] | 08/2003-07/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.6 16V 110KM/81KW [K4M 762] | 05/2006-10/2011
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.6 16V 112KM/82KW [K4M 760, K4M 761, K4M 812, K4M 813] | 01/2006-08/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.6 16V HI-FLEX 105KM/77KW [K4M 856] | 02/2008-07/2009
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.4 82KM/60KW [K4J 732] | 09/2003-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.4 98KM/72KW [K4J 730, K4J 740] | 09/2003-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.6 113KM/83KW [K4M 760, K4M 761] | 09/2003-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.6 16V (LM1R, LM0C) 112KM/82KW [K4M 812, K4M 813, K4M 760, K4M 761] | 01/2006-
RENAULTMEGANE III COUPE (DZ0/1_) | 11/2008-1.6 16V (DZ0H) 101KM/74KW [K4M 848] | 11/2008-
RENAULTMEGANE III GRANDTOUR (KZ0/1) | 11/2008-1.6 16V (KZ0H) 101KM/74KW [K4M 848] | 05/2009-
RENAULTMEGANE III LIFTBACK (BZ0_) | 11/2008-1.6 16V (BZ0H) 101KM/74KW [K4M 848] | 11/2008-
RENAULTMODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 09/2004-1.4 (JP01, JP0J) 98KM/72KW [K4J 770, K4J 780] | 12/2004-
RENAULTMODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 09/2004-1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) 112KM/82KW [K4M 800, K4M 801, K4M 790, K4M 791] | 12/2004-
RENAULTMODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 09/2004-1.6 (JP0L, JP0V) 88KM/65KW [K4M 794] | 12/2004-
RENAULTSCÉNIC II (JM0/1_) | 06/2003-1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 98KM/72KW [K4J 730, K4J 770, K4J 740] | 06/2003-
RENAULTSCÉNIC II (JM0/1_) | 06/2003-1.6 16V (JM1R) 112KM/82KW [K4M 812, K4M 813, K4M 766, K4M 706] | 10/2005-

Lista zamienników

AISINKERE10R
AP Automotive Prod.KT90282
ASAM80080
BLUE PRINTADR163017
BLUE PRINTADR163046
BORG & BECKHK7805
CLUTCHNUSMCK2331
CLUTCHNUSMCK2335
COMLINEECK206
DENCKERMANNK100055
EXEDYRNS2060
FASTFT64132
JP GROUP4330402810
KAMOKAKC075
KAWE962111
KM Germany0691534
KM Germany0692286
LUCASLKCA690020
LUCASLKCA691003
LUCASLKCA691003C
LUCASLKCA691008
LuK620311909
LYNXautoCL1055
MAPA006200109
MASTER-SPORT3000951334SETMS
MAXGEAR615225
MECARMMK10002D
MECARMMK9956D
MOTAQUIPVCU292
NATIONALCK9797
NEXUSF1R108NX
NK133956
PROCODIS FRANCEKTE084
PROCODIS FRANCEKTE180
QUINTON HAZELLQKT2458AF
RAICAMRC90282
RENAULT302050901R
RENAULT7701474519
RENAULT7701476000
RENAULT7701476973
RENAULT8200135290
RENAULT8200187171
RENAULT8200327497
RYMECJT7805
SACHS3000951334
SASIC5104003
sbs1201133956
STATIM100735
STELLOX0701107SX
VALEO826303
VALEO826555
WESTLAKEWRN020

Opinie

Opinia 
2017-02-11

Luk to gwarancja długiej i bezproblemowej eksploatacji.

    Opinia 
    2017-01-22

    Dla mojego samochodziku tylko najlepsze części, czyli wybór jest prosty - firma LUK.

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 620 3119 09

      Zestaw sprzęgła LuK 620 3119 09

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa i płatność


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbiór osobisty w siedzibie firmy



      Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

      UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
      Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
      Cennik dostaw zagranicznych.

      Bezpieczeństwo

      Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      5
      1
      2
      3
      4

      Podobne produkty:

      5
      6
      7
      8
      9
      10