Premium Zestaw sprzęgła LuK 620 3226 00 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 18

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 120 0261 10 (1 szt.), LuK 320 0345 10 (1 szt.), LuK 500 0742 10 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE PEŁNE (M_) | 07/1996-12/20111.4 BIVALENT 65KM/48KW [KFW (TU3JP)] | 11/2002-12/2011
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE PEŁNE (M_) | 07/1996-12/20111.4 I (MBKFX, MBKFW) 75KM/55KW [KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)] | 07/1996-12/2011
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (MF) | 07/1996-12/20111.4 BIVALENT 65KM/48KW [KFW (TU3JP)] | 11/2002-12/2011
PEUGEOTPARTNER COMBISPACE (5F) | 05/1996-12/20151.4 75KM/55KW [KFX (TU3JP), TU32, KFW (TU3JP)] | 06/1996-12/2015
PEUGEOTPARTNER NADWOZIE PEŁNE (5) | 04/1996-12/20151.4 75KM/55KW [KFX (TU3JP), TU32] | 06/1996-12/2015

Lista zamienników

BORG & BECKHK7711
CITROËN1611267980
CITROËN2004AG
CITROËN2004AK
CITROËN2004EL
CITROËN2004Y2
CITROËN204150
CITROËN204164
CITROËN2055AT
CITROËN2055EX
CITROËN2055HS
CITROËN2055N7
CITROËN2055W1
CITROËN2055W5
CITROËN9649882880
CITROËN9653035580
KEY PARTSKC7711
KLAXCAR FRANCE30002z
KRAFT AUTOMOTIVE1615506
LUCASLKCA620012
LuK620308400
LuK620322600
PEUGEOT2004AK
PEUGEOT2004EL
PEUGEOT2004Y2
PEUGEOT2055AT
PEUGEOT2055EX
PEUGEOT2055HS
PEUGEOT2055V0
PEUGEOT2055W5
PEUGEOT9637965080
PEUGEOT9637965480
PEUGEOT9641689680
PEUGEOT9645879980
PEUGEOT9647366280
PEUGEOT9649882880
PEUGEOT9653035580
PEUGEOT9686752980
PEUGEOT9686753080
SACHS3000950020
STELLOX0701095SX
VALEO826211

Opinie

Opinia 
2017-11-21

Odpowiedni towar.

    Opinia 
    2017-01-29

    Profesjonalny sklep, dobre produkty

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 620 3226 00

      Zestaw sprzęgła LuK 620 3226 00

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa i płatność


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      GRATIS!
      Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

      Odbiór osobisty w siedzibie firmy



      Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

      UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
      Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
      Cennik dostaw zagranicznych.

      Bezpieczeństwo

      Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      5
      1
      2
      3
      4

      Podobne produkty:

      5
      6
      7
      8
      9
      10