Zestaw sprzęgła LuK 620323309 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 620323309

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Więcej szczegółów

Dostępność: Zapytaj o dostępność
Zadzwoń: (22) 251 23 27



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

579,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Bez łożyska

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDB-MAX (JK) | 10/2012-1.4 90KM/66KW [SPJD] | 10/2012-
FORDFIESTA VI VAN | 01/2009-1.25 82KM/60KW [SNJA, SNJB] | 01/2009-
FORDFIESTA VI | 06/2008-1.25 60KM/44KW [STJA, STJB] | 06/2008-
FORDFIESTA VI | 06/2008-1.25 82KM/60KW [SNJA, SNJB] | 06/2008-
FORDFIESTA VI | 06/2008-1.4 97KM/71KW [SPJA, SPJC] | 06/2008-
FORDFIESTA VI | 06/2008-1.4 LPG 97KM/71KW [RTJA, RTJB] | 01/2009-


Lista zamienników

FORD1520091
FORD1531230
FORD1539669
FORD1546359
FORD1690994
FORD1732733
FORD1772148
FORD4N217540A1B
FORD8V217540A1B
FORD8V217540A1C
FORD8V217540A1D
FORD8V217540A1E
FORD8V217540AA
FORD8V217540AC
FORDRM8V217540A1E
LuK620323309
SACHS3000951080
TRIPLE FIVE8660001125
TRIPLE FIVERM012981A0

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw sprzęgła LuK 620323309

Zestaw sprzęgła LuK 620323309

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!