Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 622 0335 00

LuK
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 622 0335 00

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

1054 zł

879 zł

Częste pytania

Darmowa dostawa w 24h

Przesyłkę otrzymasz 22.09.2020 lub 23.09.2020

Bezpłatny zwrot do 30 dni

Możliwość rozłożenia na raty

10% rabatu na montaż

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 24
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta
Zestaw sprzęgła LuK 622 0335 00
Zdjęcie poglądowe

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 622 3167 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CHEVROLETKALOS SEDAN | 03/2005-1.4 83KM/61KW [F14S3] | 03/2005-
CHEVROLETKALOS | 03/2005-1.4 83KM/61KW [F14S3] | 03/2005-
DAEWOOKALOS (KLAS) | 09/2002-1.4 83KM/61KW [F14S3] | 09/2002-
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.8 I 115KM/85KW [18 E] | 09/1982-08/1986
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.8 I 90KM/66KW [C 18 NZ] | 03/1992-09/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.8 I 90KM/66KW [C 18 NZ] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.8 I 90KM/66KW [C 18 NZ] | 09/1991-01/1998
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.8 I 90KM/66KW [18 SV, C 18 NT, C 18 NZ] | 09/1990-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.8 I 115KM/85KW [18 E] | 09/1984-08/1986
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.8 I 90KM/66KW [C 18 NT, C 18 NZ] | 06/1985-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.8 GSI 115KM/85KW [18 E] | 09/1984-08/1986
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.8 I 90KM/66KW [C 18 NT, C 18 NZ, S 18 NV] | 06/1985-08/1991

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---KDW2102
ASAM80149
BLUE PRINTADG03028
BLUE PRINTADG03059
BORG & BECKHK2071
BORG & BECKHK9087
CLUTCHNUSMCK3224
COMLINEECK106
DAEWOO5494327
DAEWOO90251210
DAEWOO96138856
DAEWOO96181199
DAEWOO96181631
DAEWOO96182443
DENCKERMANNK100182
DENCKERMANNK100737
EXEDYDWK2011
FENOXCK63030
FENOXCK63057
FERODOCTK224
KAWE955784
KM Germany0690535
LAYCOCKLCK236
LUCASLKCA670018
LuK622033500
LuK622316700
MAPA007215800
MECARMMK9454
MOTAQUIPVCK415
MOTAQUIPVCU208
NATIONALCK9015
NATIONALCK9853
NATIONALNCK261
NEXUSF10005NX
NIPPARTSJ2000913
NK133615
NPSD200O01
OPEL1606702
OPEL1606959
OPEL664101
OPEL664113
OPEL664114
OPEL664133
OPEL664142
OPEL664150
OPEL664158
OPEL666105
OPEL666114
OPEL668651
OPEL90006541
OPEL90010537
OPEL90142751
OPEL90182310
OPEL90182312
OPEL90193811
OPEL90199136
OPEL90199140
OPEL90236572
OPEL90251210
OPEL90251356
OPEL90251377
OPEL90251702
OPEL90278834
OPEL90278884
OPEL90295130
OPEL90296194
OPEL90342367
OPEL90421585
OPEL90421640
OPEL90512590
OPEL90540800
QUINTON HAZELLQKT374
QUINTON HAZELLQKT374AF
RYMECJT6737
SACHS3000175001
SACHS3000176001
SASICSCL6415
sbs1201133615
SMPEKT9087
STELLOX0701036SX
TRIPLE FIVEKK461
TRIPLE FIVEVCK410
TTVTCK3261
UNIFLUX FILTERSGCK211AF
VALEO624067
VALEO801168
VALEO801172
VALEO826631
VAUXHALL90278834
WESTLAKEWOV018

Opinie

Opinie

2017-06-29
2017-06-29

Mimo sporego już przebiegu od wymiany, sprzęgło LUK nadal świetnie daje radę.

    2016-10-13
    2016-10-13

    Ułamek ceny z ASO, a sprzęgło dobre.

      Dostawa

      Dostawa i płatność

      #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

      korona baner
      korona baner
      Sposób dostawy
      Koszt

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

      przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

      0 zł

      Czas realizacji zamówienia

      Dostawa kurierska


      Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

      Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

      jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


      Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


      Odbiór osobisty


      Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


      Aleja Krakowska 173

      02-180 Warszawa (Włochy)

      od pn. do pt.: 8:00-18:00

      w soboty: 9:00-14:00


      Płatność kartą lub gotówką.


      Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

      Skrócenie czasu dostawy

      Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


      tel. (22) 251 23 27


      Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

      O szczegóły pytaj sprzedawcę.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


      tel. (22) 251 23 27

      email: info@sprzeglo.com.pl,

      bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


      Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

      Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

      Cennik dostaw zagranicznych

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


      Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

      Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

      Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

      Oblicz ratę

      alior raty

      Raty Alior


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

      alior raty

      mBank raty


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

      Ostatnio oglądane

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      2
      1

      Podobne produkty

      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10

      Produkt
      nowy

      Produkt fabrycznie nowy

      Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

      Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

      Gwarancja
      24 miesiące

      Gwarancja 24 miesiące

      Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

      Wysyłka
      w 24h

      Wysyłka w 24h

      Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

      Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

      30 dni
      na zwrot

      30 dni na zwrot

      Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

      Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

      Rabat 10%
      na montaż

      Rabat 10% na montaż

      Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

      cert-image
      logo

      Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: