Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 543)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 622 0618 00

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 622 0618 00

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 18
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 622 0671 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/1994TRD TURBO 90KM/66KW [A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TE)] | 03/1988-02/1993
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/1994TRD TURBO 90KM/66KW [A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TE)] | 03/1988-12/1994
CITROËNEVASION NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (22, U6) | 03/1994-07/20021.8 99KM/73KW [LFZ (XU7JP)] | 05/1997-07/2002
CITROËNEVASION NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (22, U6) | 03/1994-07/20022.0 121KM/89KW [RFU (XU10J2/C)] | 06/1994-07/2002
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19992.0 I 121KM/89KW [RFX (XU10J2C)] | 03/1993-01/1998
CITROËNXANTIA (X2) | 01/1998-04/20032.0 I 121KM/89KW [RFX (XU10J2C)] | 01/1998-04/2003
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19982.0 I 121KM/89KW [RFX (XU10J2C)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X2) | 01/1998-04/20032.0 I 121KM/89KW [RFX (XU10J2C)] | 01/1998-04/2003
CITROËNXM (Y3) | 05/1989-10/19942.0 114KM/84KW [] | 05/1989-04/1994
CITROËNXM (Y3) | 05/1989-10/19942.0 I 107KM/79KW [RDZ (XU10MZ)] | 05/1989-04/1994
CITROËNXM (Y3) | 05/1989-10/19942.0 I 121KM/89KW [RFZ (XU10J2)] | 05/1989-06/1994
CITROËNXM BREAK (Y3) | 05/1989-07/19942.0 I 121KM/89KW [RFZ (XU10J2)] | 11/1991-04/1994
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19992.0 I 121KM/89KW [RFX (XU10J2C)] | 07/1992-06/1997
FIATULYSSE (220_) | 06/1994-08/20021.8 (220.BB5) 99KM/73KW [LFW] | 05/1997-08/2002
FIATULYSSE (220_) | 06/1994-08/20022.0 (220.AC5) 121KM/89KW [RFU (XU10J2C)] | 06/1994-08/2002
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.8 TD 78KM/57KW [A8B (XUD7TE)] | 01/1990-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.8 XDT 79KM/58KW [XUD7T] | 08/1990-05/1997
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20032.0 ST 121KM/89KW [RFX (XU10J2)] | 07/1994-05/2001
PEUGEOT306 KABRIOLET (7D, N3, N5) | 03/1994-04/20022.0 121KM/89KW [RFX (XU10J2)] | 03/1994-04/2002
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20032.0 XSI 121KM/89KW [RFX (XU10J2)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.8 TD 78KM/57KW [A8B (XUD7TE)] | 08/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 GTI 16V 147KM/108KW [DFW (XU9J4Z)] | 10/1990-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 GTI 16V 158KM/116KW [D6C (XU9J4)] | 08/1989-07/1990
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.8 TURBO DIESEL 90KM/66KW [A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)] | 03/1988-12/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.8 TD 90KM/66KW [A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 II (4B) | 01/1992-11/19992.0 121KM/89KW [RFX (XU10J2)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II (4B) | 01/1992-11/19992.0 X4 121KM/89KW [RFX (XU10J2)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19982.0 121KM/89KW [RFX (XU10J2)] | 08/1992-10/1996
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19982.0 4X4 121KM/89KW [RFX (XU10J2)] | 08/1992-10/1996
PEUGEOT605 (6B) | 06/1989-09/19992.0 107KM/79KW [] | 02/1990-09/1999
PEUGEOT605 (6B) | 06/1989-09/19992.0 121KM/89KW [RFZ (XU10J2Z)] | 06/1989-09/1999
PEUGEOT806 (221) | 06/1994-08/20021.8 99KM/73KW [LFW (XU7JP)] | 07/1995-08/2002
PEUGEOT806 (221) | 06/1994-08/20022.0 121KM/89KW [RFU (XU10J2)] | 06/1994-08/2002
PEUGEOTEXPERT NADWOZIE PEŁNE (222) | 07/1995-12/20061.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 10/1996-09/2000

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---1636268680
---KPG2104
BLUE PRINTADP153012
BORG & BECKHK9527
CITROËN1611267780
CITROËN200475
CITROËN204142
CITROËN204160
CITROËN204167
CITROËN205051
CITROËN205123
CITROËN205197
CITROËN2055S4
CITROËN95656586
CITROËN95666914
CITROËN96012768
CITROËN96074312
CITROËN96085306
CITROËN9610588080
CITROËN97535990
CLUTCHNUSMCK2462
COMLINEECK048
DENCKERMANNK100243
FERODOCTK286
FIAT9567217080
FIAT96062993
JP GROUP4130404510
KAWE955832
KLAXCAR FRANCE30011z
KM Germany0691183
LAYCOCKLCK108
LUCASLKCA620042
LUCASLKCA621005
LuK622061800
LuK622067100
MAPA008215600
MAPCO10410
MAXGEAR615187
MECARMMK9815
MOTAQUIPVCK483
MOTAQUIPVCK555
MOTAQUIPVCU102
MOTAQUIPVCU411
NATIONALCK9089
NATIONALNCK528
NEXUSF1C016NX
NK131911
NK133710
NK139921
NK139934
OPEN PARTSCLK918203
PEUGEOT1611267780
PEUGEOT200466
PEUGEOT200475
PEUGEOT2004F6
PEUGEOT2004N6
PEUGEOT204142
PEUGEOT204160
PEUGEOT204167
PEUGEOT205090
PEUGEOT205120
PEUGEOT205163
PEUGEOT205178
PEUGEOT2051T3
PEUGEOT205540
PEUGEOT205591
PEUGEOT2055E1
PEUGEOT2055F3
PEUGEOT2055F6
PEUGEOT2055J1
PEUGEOT2055J2
PEUGEOT2055Q0
PEUGEOT2055S4
PEUGEOT91537419
PROCODIS FRANCEKTE008
QUINTON HAZELLQKT638AF
RAICAMRC6417
RAICAMRC9527
RYMECJT6417
SACHS3000438001
SACHS3000781001
SACHS3000857701
SASICSCL0194
SASICSCL0200
SASICSCL0208
sbs1201139921
SMPEKT9527
STATIM100108
STELLOX0701058SX
TRIPLE FIVE8660001023
TRIPLE FIVEKK424
TRIPLE FIVERM011951A0
TRIPLE FIVEVCK483
TRIPLE FIVEVCK555
TRIPLE FIVEVCK904
TTVTCK3528
TTVTCK3956
UNIFLUX FILTERSGCK2062AF
UNIFLUX FILTERSGCK462AF
UNIFLUX FILTERSGCK761AF
VALEO006785
VALEO616875
VALEO801001
VALEO801297
VALEO821336
VALEO899028
VALEO899063
VALEOK450S
VALEOK462S
WESTLAKEWCP032
WESTLAKEWCP042

Opinie

Opinie

Ice
2017-12-22

5/5

2017-12-22

5/5

Polecam kupno oryginalnych, dobrych części, jak zestawy LUK.

    Rudi
    2017-10-30

    5/5

    2017-10-30

    5/5

    Bardzo dobry wybór

      Ptok
      2017-08-08

      4/5

      2017-08-08

      4/5

      Jestem zadowolony z zakupu

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-20:00

        w soboty: 8:00-16:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        Podobne produkty

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Wysyłka
        w 24h

        Wysyłka w 24h

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane