Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 481)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 622 3132 09

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 622 3132 09

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk,

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 20
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Typ koła zamachowego:Zestaw sprzęgła do koła dwumasowego
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zestaw nie zawiera koła dwumasowego. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
ABARTH500 / 595 / 695 (312_) | 01/2008-1.4 (312.AXD1A) 135KM/99KW [312 A1.000] | 08/2008-
ABARTH500 / 595 / 695 (312_) | 01/2008-1.4 (312.AXF1A) 140KM/103KW [312 A3.000] | 05/2010-
ABARTH500C / 595C / 695C (312_) | 09/2009-1.4 (312.AXD1A) 135KM/99KW [312 A1.000] | 01/2011-
ABARTH500C / 595C / 695C (312_) | 09/2009-1.4 (312.AXF1A) 140KM/103KW [312 A3.000] | 09/2009-
ABARTHGRANDE PUNTO (199_) | 12/2007-12/20121.4 (199.AXN1B) 155KM/114KW [199 A8.000] | 12/2007-06/2010
ABARTHGRANDE PUNTO (199_) | 12/2007-12/20121.4 (199.AXX1B) 180KM/132KW [199 A8.000, 955 A8.000] | 12/2007-12/2012
ABARTHPUNTO (199_) | 03/2012-1.4 (199.AXX1B) 180KM/132KW [199 A8.000, 955 A8.000] | 03/2012-
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_) | 04/2010-1.4 BIFUEL 120KM/88KW [198 A4.000] | 12/2011-
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_) | 04/2010-1.4 TB (940FXA1A) 120KM/88KW [198 A4.000, 940 B7.000] | 04/2010-
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_) | 04/2010-1.4 TB 105KM/77KW [940 B1.000, 940 B8.000] | 04/2011-
ALFA ROMEOMITO (955_) | 09/2008-1.4 BIFUEL 120KM/88KW [198 A4.000] | 07/2011-
ALFA ROMEOMITO (955_) | 09/2008-1.4 TJET 120KM/88KW [198 A4.000] | 09/2008-
ALFA ROMEOMITO (955_) | 09/2008-1.4 TJET 155KM/114KW [199 A8.000] | 09/2008-
ALFA ROMEOMITO (955_) | 09/2008-1.4 TURBO MULTIAIR 135KM/99KW [955 A2.000, 955 A7.000] | 10/2009-
FIATBRAVO II (198_) | 11/2006-1.4 16V 140KM/103KW [198 A7.000] | 03/2008-
FIATBRAVO II (198_) | 11/2006-1.4 T-JET 120KM/88KW [198 A4.000] | 09/2007-
FIATBRAVO II (198_) | 11/2006-1.4 T-JET 150KM/110KW [198 A1.000] | 09/2007-
FIATDOBLO NADWOZIE PEŁNE / KOMBI (263_) | 02/2010-1.4 120KM/88KW [198 A4.000] | 10/2011-
FIATDOBLO NADWOZIE PEŁNE / KOMBI (263_) | 02/2010-1.4 NATURAL POWER 120KM/88KW [198 A4.000] | 06/2010-
FIATDOBLO NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (263_) | 11/2009-1.4 120KM/88KW [198 A4.000] | 10/2011-
FIATDOBLO NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (263_) | 11/2009-1.4 NATURAL POWER 120KM/88KW [198 A4.000] | 02/2010-
FIATDOBLO PLATFORMA / PODWOZIE (263_) | 02/2010-1.4 NATURAL POWER 120KM/88KW [198 A4.000] | 06/2010-
FIATGRANDE PUNTO (199_) | 10/2005-1.4 T-JET 120KM/88KW [198 A4.000] | 09/2007-
FIATLINEA (323_) | 06/2007-1.4 T-JET 120KM/88KW [198 A4.000] | 09/2007-
FIATPUNTO EVO (199_) | 07/2008-1.4 16V 135KM/99KW [955 A2.000] | 10/2009-02/2012
LANCIADELTA III (844_) | 08/2008-08/20141.4 120KM/88KW [198 A4.000] | 09/2008-08/2014
LANCIADELTA III (844_) | 08/2008-08/20141.4 150KM/110KW [198 A1.000] | 09/2008-08/2014
LANCIADELTA III (844_) | 08/2008-08/20141.4 BIFUEL 120KM/88KW [198 A4.000] | 07/2011-08/2014
OPELCOMBO NADWOZIE PEŁNE / KOMBI (X12) | 02/2012-1.4 120KM/88KW [A 14 FC] | 02/2012-
OPELCOMBO NADWOZIE PEŁNE / KOMBI (X12) | 02/2012-1.4 CNG 120KM/88KW [A 14 FC] | 02/2012-
OPELCOMBO TOUR (X12) | 02/2012-1.4 120KM/88KW [A 14 FC] | 02/2012-
OPELCOMBO TOUR (X12) | 02/2012-1.4 CNG 120KM/88KW [A 14 FC] | 02/2012-

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
AISINKEFI17R
BLUE PRINTADL143053
BLUE PRINTADL143070
BORG & BECKHK2375
CHRYSLER05106210AA
CLUTCHNUSMCK2595
EXEDYFIS2078
FIAT55212224
FIAT55213766
FIAT55213882
FIAT55219388
FIAT55227112
FIAT55235562
KAWE962594
LuK622313209
MAPA020215409
MECARMMK10066D
NATIONALCK10285
QUINTON HAZELLQKT4053AF
RYMECJT1784
SACHS3000951934
TRIPLE FIVE1422G2100
TRIPLE FIVE1422G2102
TRIPLE FIVE1422G2105
TRIPLE FIVE1622G2105
TRIPLE FIVE8660001133
TRIPLE FIVEL014220G2100
TRIPLE FIVEL014220G2102
TRIPLE FIVEL014220G2105
TRIPLE FIVEL014220G2110
TRIPLE FIVEL016220G2105
TRIPLE FIVERM013051A0
VALEO828405

Opinie

Opinie

Czesław
2017-09-21

5/5

2017-09-21

5/5

Moja ocena: 10/10, polecam

    Liwek
    2017-09-09

    4/5

    2017-09-09

    4/5

    Godne polecenia

      tomecki
      2016-10-22

      5/5

      2016-10-22

      5/5

      Czołówka najlepszych sprzęgieł

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-20:00

        w soboty: 8:00-16:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        8
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7

        Podobne produkty

        8
        9
        10

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Wysyłka
        w 24h

        Wysyłka w 24h

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane