Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 543)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 622 3180 09

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 622 3180 09

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk,

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 22
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Typ koła zamachowego:Zestaw sprzęgła do koła dwumasowego
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zestaw nie zawiera koła dwumasowego. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 622 3104 09

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASTRA H (A04) | 01/2004-05/20141.3 CDTI 90KM/66KW [Z 13 DTH] | 08/2005-10/2010
OPELASTRA H GTC (L08) | 03/2005-10/20101.3 CDTI 90KM/66KW [Z 13 DTH] | 04/2005-10/2010
OPELASTRA H KOMBI (A04) | 08/2004-05/20141.3 CDTI 90KM/66KW [Z 13 DTH] | 08/2005-10/2010
OPELASTRA H NADWOZIE PEŁNE (L70) | 02/2004-12/20131.3 CDTI 90KM/66KW [Z 13 DTH] | 08/2005-10/2010
OPELASTRA H SEDAN (L69) | 02/2007-05/20141.3 CDTI (L69) 90KM/66KW [Z 13 DTH] | 02/2007-10/2010
OPELCORSA D (S07) | 07/2006-1.3 CDTI 90KM/66KW [Z 13 DTH] | 07/2006-
OPELCORSA D (S07) | 07/2006-1.3 CDTI 95KM/70KW [A 13 DTE, Z 13 DTE, A 13 DTR] | 06/2010-
OPELCORSA D VAN (S07) | 07/2006-1.3 CDTI 90KM/66KW [Z 13 DTH] | 07/2006-
OPELCORSA D VAN (S07) | 07/2006-1.3 CDTI 95KM/70KW [Z 13 DTE, A 13 DTR, A 13 DTE] | 06/2010-
OPELCORSA E (X15) | 09/2014-1.3 CDTI 95KM/70KW [B 13 DTE, B 13 DTR] | 09/2014-
OPELCORSA E VAN (X15) | 09/2014-1.3 CDTI 95KM/70KW [B 13 DTE, B 13 DTR] | 09/2014-

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
ASAM74883
BORG & BECKHK2204
CLUTCHNUSMCK3255
COMLINEECK254
DENCKERMANNK100108
DENCKERMANNK100787
EXEDYOPS2113
FIAT55222241
FIAT55222719
KAWE962343
LuK622310409
LuK622318009
MAXGEAR615366
MECARMMK10131D
MOTAQUIPLVCU727
NATIONALCK10029
NATIONALCK9961
NIPPARTSN2010905
OPEL1629114
OPEL55201448
OPEL55556924
OPEL55564192
OPEL55564200
OPEL55567373
OPEL55567374
OPEL5666024
OPEL664087
OPEL664091
OPEL93183760
OPEL93185939
OPEL93190264
OPEL95518834
RAICAMRC90406
RYMECJT1653
SACHS3000951826
STATIM100562
VALEO828406
VALEO948089
WESTLAKEWFT066

Opinie

Opinie

Serpent
2017-12-18

4/5

2017-12-18

4/5

udany zakup

    Muchomorek
    2017-10-01

    4/5

    2017-10-01

    4/5

    0 problemów

      Piotr
      2017-04-19

      4/5

      2017-04-19

      4/5

      Jestem zadowolony z zakupu

        Sparkle
        2016-10-17

        4/5

        2016-10-17

        4/5

        Warto kupować porządne części, a zestawy LUK na pewno takie są.

          Dostawa

          Dostawa i płatność

          #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

          korona baner
          korona baner
          Sposób dostawy
          Koszt

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

          przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

          0 zł

          Czas realizacji zamówienia

          Dostawa kurierska


          Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

          Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

          jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


          Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


          Odbiór osobisty


          Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


          Aleja Krakowska 173

          02-180 Warszawa (Włochy)

          od pn. do pt.: 8:00-20:00

          w soboty: 8:00-16:00


          Płatność kartą lub gotówką.


          Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

          Skrócenie czasu dostawy

          Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


          tel. (22) 251 23 27


          Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

          O szczegóły pytaj sprzedawcę.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


          tel. (22) 251 23 27

          email: info@sprzeglo.com.pl,

          bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


          Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

          Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

          Cennik dostaw zagranicznych

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


          Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

          Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

          Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

          Oblicz ratę

          alior raty

          Raty Alior


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

          alior raty

          mBank raty


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

          Ostatnio oglądane

          Podobne produkty

          Produkt
          nowy

          Produkt fabrycznie nowy

          Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

          Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

          Gwarancja
          24 miesiące

          Gwarancja 24 miesiące

          Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

          Wysyłka
          w 24h

          Wysyłka w 24h

          Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

          Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

          30 dni
          na zwrot

          30 dni na zwrot

          Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

          Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

          Rabat 10%
          na montaż

          Rabat 10% na montaż

          Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

          cert-image
          logo

          Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

          RODZAJ CZĘŚCI*
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

          Zapytaj o produkt

          W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

          * Pole wymagane