DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.99/5 (oceny: 802)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 622 3226 33

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 622 3226 33

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk, wysprzęglik,

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 17
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 622 3105 33

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDC-MAX (DM2) | 02/2007-09/20101.6 100KM/74KW [HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC] | 02/2007-09/2010
FORDC-MAX (DM2) | 02/2007-09/20101.6 116KM/85KW [HXDA, HXDB, SIDA ] | 04/2007-09/2010
FORDFOCUS C-MAX | 10/2003-03/20071.6 100KM/74KW [HWDA, HWDB] | 10/2003-03/2007
FORDFOCUS C-MAX | 10/2003-03/20071.6 TI 115KM/85KW [HXDA, SIDA] | 08/2004-03/2007
FORDFOCUS II (DA_, HCP) | 07/2004-09/20121.4 80KM/59KW [ASDA, ASDB] | 07/2004-09/2012
FORDFOCUS II (DA_, HCP) | 07/2004-09/20121.6 100KM/74KW [HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC] | 07/2004-09/2012
FORDFOCUS II (DA_, HCP) | 07/2004-09/20121.6 TI 115KM/85KW [HXDA, HXDB, SIDA] | 07/2004-09/2012
FORDFOCUS II FURGON / KOMBI | 07/2004-07/20111.4 80KM/59KW [ASDA, ASDB ] | 09/2005-07/2011
FORDFOCUS II FURGON / KOMBI | 07/2004-07/20111.6 101KM/74KW [HWDA ] | 09/2005-07/2011
FORDFOCUS II FURGON / KOMBI | 07/2004-07/20111.6 TI-VCT 116KM/85KW [HXDA, HXDB, SIDA ] | 09/2005-07/2011
FORDFOCUS II KABRIOLET | 10/2006-07/20111.6 100KM/74KW [HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC] | 10/2006-09/2010
FORDFOCUS II SEDAN (DB_) | 04/2005-1.4 80KM/59KW [ASDA, ASDB] | 04/2005-09/2012
FORDFOCUS II SEDAN (DB_) | 04/2005-1.6 100KM/74KW [HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC] | 04/2005-09/2012
FORDFOCUS II SEDAN (DB_) | 04/2005-1.6 TI 115KM/85KW [HXDA, HXDB, SIDA] | 04/2005-09/2012
FORDFOCUS II TURNIER (DA_) | 07/2004-09/20121.4 80KM/59KW [ASDA, ASDB] | 07/2004-09/2012
FORDFOCUS II TURNIER (DA_) | 07/2004-09/20121.6 100KM/74KW [HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC] | 07/2004-07/2011
FORDFOCUS II TURNIER (DA_) | 07/2004-09/20121.6 TI 115KM/85KW [HXDA, HXDB, SIDA] | 07/2004-09/2012
FORDMONDEO IV (BA7) | 03/2007-01/20151.6 TI 110KM/81KW [RHBA] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV (BA7) | 03/2007-01/20151.6 TI 125KM/92KW [PNBA] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV SEDAN (BA7) | 03/2007-01/20151.6 TI 110KM/81KW [RHBA ] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV SEDAN (BA7) | 03/2007-01/20151.6 TI 125KM/92KW [PNBA] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV TURNIER (BA7) | 03/2007-01/20151.6 TI 110KM/81KW [RHBA] | 03/2007-12/2012
FORDMONDEO IV TURNIER (BA7) | 03/2007-01/20151.6 TI 125KM/92KW [PNBA] | 03/2007-12/2010
VOLVOC30 | 09/2006-12/20131.6 100KM/74KW [B 4164 S3] | 10/2006-12/2012
VOLVOS40 II (MS) | 01/2004-12/20121.6 101KM/74KW [B 4164 S3] | 01/2005-12/2012
VOLVOV50 (MW) | 12/2003-12/20121.6 101KM/74KW [B 4164 S3] | 01/2005-12/2012

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
AP Automotive Prod.CK66068
BLUE PRINTADF123014
BLUE PRINTADF123091
BORG & BECKHKT1179
CLUTCHNUSMCK3173CSC
COMLINEECK118CS55
DENCKERMANNK200044
EXEDYFMK2128
FORD1343812
FORD1385806
FORD1385807
FORD1432483
FORD1473808
FORD1495800
FORD3M517540A1E
FORD3M517540A1F
FORD3M517540A1J
FORD3M517540A3E
FORD3M517540A3F
FORD8V217540E1A
FORDRM3M517540AF
FORDRM8V217540E1A
KAWE962842CSC
KM Germany0692368
LuK622310533
LuK622322633
MAPA001220108
MOTAQUIPVCU521
NATIONALCK965435
QUINTON HAZELLQKT4215AF
RYMECJT7427055
STATIM120674
STELLOX0701013SX
TRIPLE FIVE8660000891
TRIPLE FIVERM010591A0
VALEO834071
VOLVO31256055
VOLVO31256199
VOLVO31259635

Opinie

Opinie

zetes64
2021-12-17

5/5

2021-12-17

5/5

Wszystko w jak najlepszym porządku , polecam .

    cynamon
    2021-03-27

    5/5

    2021-03-27

    5/5

    Pasuje bez zarzutu

      Kysior
      2021-03-18

      4/5

      2021-03-18

      4/5

      Nie ma co się bawić w tanie zamienniki, które mogą być nieciekawej jakości.

        Łukasz
        2020-12-01

        5/5

        2020-12-01

        5/5

        Sprzegło pasuje szybka wysyłka polecam

          Ford Focus II
          2020-03-22

          5/5

          2020-03-22

          5/5

          Otrzymałem to co zamówiłem w fajnej cenie. W połączeniu z szybką realizacją zamówienia - LUX LUK

            Stashgo
            2017-12-07

            5/5

            2017-12-07

            5/5

            LUK jak zawsze bez zarzutu.

              Dostawa

              Dostawa i płatność

              Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

              Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

              korona baner
              korona baner
              Sposób dostawy
              Koszt

              Zamówienia poniżej 400 zł

              Płatność z góry lub za pobraniem

              Zamówienia powyżej 400 zł

              Płatność z góry lub za pobraniem

              0 zł
              0 zł

              Zamówienia poniżej 400 zł

              Płatność z góry lub za pobraniem

              Zamówienia powyżej 400 zł

              Płatność z góry lub za pobraniem

              0 zł
              0 zł

              Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

              przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

              0 zł

              Czas realizacji zamówienia

              Dostawa kurierska


              Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

              Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

              jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


              Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


              Odbiór osobisty


              Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


              Aleja Krakowska 173

              02-180 Warszawa (Włochy)

              od pn. do pt.: 8:00-18:00

              w soboty: 8:00-14:00


              Płatność kartą lub gotówką.


              Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

              Skrócenie czasu dostawy

              Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


              tel. (22) 251 23 27


              Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

              O szczegóły pytaj sprzedawcę.

              Dostawa za granicę

              Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


              tel. (22) 251 23 27

              email: info@sprzeglo.com.pl,

              bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


              Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

              Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

              Cennik dostaw zagranicznych

              Raty

              Kup na raty

              Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


              Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

              Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

              Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

              Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

              Oblicz ratę

              alior raty

              Raty Alior


              Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

              Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

              alior raty

              mBank raty


              Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

              Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

              Ostatnio oglądane

              Podobne produkty

              Produkt
              nowy

              Produkt fabrycznie nowy

              Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

              Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

              Gwarancja
              24 miesiące

              Gwarancja 24 miesiące

              Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

              Darmowa
              wysyłka

              Darmowa wysyłka

              Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

              Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

              30 dni
              na zwrot

              30 dni na zwrot

              Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

              Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

              Rabat 10%
              na montaż

              Rabat 10% na montaż

              Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

              cert-image
              logo

              Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

              RODZAJ CZĘŚCI*
              koło dwumasowe
              zestaw sprzęgła
              sprzęgło sportowe
              tarcza sprzęgła
              docisk
              łożysko oporowe
              wysprzęglik centralny
              pompa sprzęgła
              siłownik sprzęgła
              śruby montażowe

              (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

              (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

              Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

              Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

              Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

              Zapytaj o produkt

              W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

              * Pole wymagane