Premium Zestaw sprzęgła LuK 623 0713 00 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 230
Ilość zębów: 10

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:230 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 123 0014 10 (1 szt.), LuK 323 0235 10 (1 szt.), LuK 500 0001 10 (1 szt.)
Produkt zastępuje:LuK 623 1558 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
MERCEDES-BENZT1 AUTOBUS (601) | 05/1977-02/1996207 D 2.4 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377) 65KM/48KW [OM 616.917, OM 616.934] | 05/1977-12/1982
MERCEDES-BENZT1 AUTOBUS (601) | 05/1977-02/1996207 D 2.4 (601.371, 601.376, 601.377) 72KM/53KW [OM 616.939, OM 616.937] | 07/1982-01/1990
MERCEDES-BENZT1 AUTOBUS (601) | 05/1977-02/1996208 D 2.3 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377) 79KM/58KW [OM 601.940] | 10/1988-02/1996
MERCEDES-BENZT1 AUTOBUS (601) | 05/1977-02/1996208 D 2.3 82KM/60KW [OM 601.940] | 10/1988-02/1996
MERCEDES-BENZT1 AUTOBUS (601) | 05/1977-02/1996209 D 2.9 88KM/65KW [OM 617.913] | 12/1982-01/1990
MERCEDES-BENZT1 AUTOBUS (602) | 04/1977-02/1996308 D 2.3 79KM/58KW [OM 601.940] | 05/1990-02/1996
MERCEDES-BENZT1 AUTOBUS (602) | 04/1977-02/1996308 D 2.3 82KM/60KW [OM 601.940] | 06/1989-02/1996
MERCEDES-BENZT1 NADWOZIE PEŁNE (601, 611) | 05/1977-02/1996207 D 2.4 72KM/53KW [OM 616.937, OM 616.939] | 06/1982-01/1990
MERCEDES-BENZT1 NADWOZIE PEŁNE (601, 611) | 05/1977-02/1996208 D 2.3 79KM/58KW [OM 601.940] | 11/1988-02/1996
MERCEDES-BENZT1 NADWOZIE PEŁNE (601, 611) | 05/1977-02/1996208 D 2.3 82KM/60KW [OM 601.940] | 10/1988-02/1996
MERCEDES-BENZT1 NADWOZIE PEŁNE (601, 611) | 05/1977-02/1996209 D 2.9 88KM/65KW [OM 617.913] | 12/1982-01/1990
MERCEDES-BENZT1 NADWOZIE PEŁNE (602) | 10/1982-02/1996309 D 3.0 88KM/65KW [OM 617.913] | 10/1982-01/1990
MERCEDES-BENZT1 PLATFORMA / PODWOZIE (601) | 01/1977-02/1996207 D 2.4 72KM/53KW [OM 616.937] | 12/1977-10/1989
MERCEDES-BENZT1 PLATFORMA / PODWOZIE (601) | 01/1977-02/1996208 D 2.3 79KM/58KW [OM 601.940] | 11/1988-02/1996
MERCEDES-BENZT1 PLATFORMA / PODWOZIE (601) | 01/1977-02/1996208 D 2.3 82KM/60KW [OM 601.940] | 06/1989-02/1996
MERCEDES-BENZT1 PLATFORMA / PODWOZIE (601) | 01/1977-02/1996209 D 2.9 88KM/65KW [OM 617.913] | 12/1982-01/1990
MERCEDES-BENZT1 PLATFORMA / PODWOZIE (601) | 01/1977-02/1996210 2.3 86KM/63KW [M 115.955] | 04/1977-10/1989
MERCEDES-BENZT1 PLATFORMA / PODWOZIE (601) | 01/1977-02/1996210 2.3 95KM/70KW [M 102.942] | 04/1977-10/1989
MERCEDES-BENZT1 PLATFORMA / PODWOZIE (602) | 01/1977-02/1996309 D 3.0 88KM/65KW [OM 617.913] | 10/1982-01/1990
MERCEDES-BENZT1/TN NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 07/1981-06/1995407 D (611.367, 611.368) 72KM/53KW [OM 616.913, OM 616.939] | 07/1981-01/1989
MERCEDES-BENZT1/TN NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 07/1981-06/1995408 D (611.367, 611.368) 79KM/58KW [OM 601.940] | 11/1988-06/1995
MERCEDES-BENZT1/TN NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 07/1981-06/1995408 D (611.367, 611.368) 82KM/60KW [OM 601.940] | 11/1988-06/1995
MERCEDES-BENZT1/TN NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 07/1981-06/1995409 D (611.467, 611.468) 88KM/65KW [OM 617.913] | 04/1982-01/1989
MERCEDES-BENZT1/TN NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 07/1981-06/1995410 D (611.467, 611.468) 95KM/70KW [OM 602.940] | 11/1988-06/1995
MERCEDES-BENZT1/TN NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 07/1981-06/1995410 D (611.467, 611.468) 98KM/72KW [OM 602.940] | 11/1988-06/1995
MERCEDES-BENZT1/TN PLATFORMA / PODWOZIE | 07/1981-06/1995407 D (611.317, 611.318) 72KM/53KW [OM 616.913, OM 616.939] | 07/1981-01/1989
MERCEDES-BENZT1/TN PLATFORMA / PODWOZIE | 07/1981-06/1995408 D (611.317, 611.318) 79KM/58KW [OM 601.940] | 11/1988-06/1995
MERCEDES-BENZT1/TN PLATFORMA / PODWOZIE | 07/1981-06/1995408 D (611.317, 611.318) 82KM/60KW [OM 601.940] | 11/1988-06/1995
MERCEDES-BENZT1/TN PLATFORMA / PODWOZIE | 07/1981-06/1995409 D (611.417, 611.418) 88KM/65KW [OM 617.913] | 04/1982-01/1989
MERCEDES-BENZT1/TN PLATFORMA / PODWOZIE | 07/1981-06/1995410 D (611.417, 611.418) 95KM/70KW [OM 602.940] | 11/1988-06/1995
MERCEDES-BENZT1/TN PLATFORMA / PODWOZIE | 07/1981-06/1995410 D (611.417, 611.418) 98KM/72KW [OM 602.940] | 11/1988-06/1995
MERCEDES-BENZT2/L NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 01/1968-12/1988L 406 DG (309.111, 309.112, 309.113, 309.114, 309.115,... 60KM/44KW [OM 615.910] | 01/1968-12/1974
MERCEDES-BENZT2/L NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 01/1968-12/1988L 407 D (309.111, 309.112, 309.113, 309.114, 309.115,... 65KM/48KW [OM 616.910] | 01/1975-12/1988
MERCEDES-BENZT2/L NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 01/1968-12/1988L 407 D (309.111, 309.112, 309.113, 309.114, 309.115,... 72KM/53KW [OM 616.910] | 01/1975-12/1988
MERCEDES-BENZT2/L PLATFORMA / PODWOZIE | 01/1968-12/1988L 406 DG (309.100, 309.101, 309.102, 309.103) 60KM/44KW [OM 615.910] | 01/1968-12/1974
MERCEDES-BENZT2/L PLATFORMA / PODWOZIE | 01/1968-12/1988L 407 D (309.100, 309.101, 309.102, 309.103) 65KM/48KW [OM 616.910, OM 616.917] | 01/1975-12/1988
MERCEDES-BENZT2/L PLATFORMA / PODWOZIE | 01/1968-12/1988L 407 D (309.100, 309.101, 309.102, 309.103) 72KM/53KW [OM 616.910] | 01/1975-12/1988
MERCEDES-BENZT2/LN1 NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 04/1986-12/1994507 D (667.361, 667.362) 72KM/53KW [OM 616.914] | 04/1986-04/1989
MERCEDES-BENZT2/LN1 NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 04/1986-12/1994508 D (667.361, 667.362) 79KM/58KW [OM 601.941] | 03/1989-12/1994
MERCEDES-BENZT2/LN1 PLATFORMA / PODWOZIE | 04/1986-12/1994507 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 72KM/53KW [OM 616.914] | 04/1986-04/1989
MERCEDES-BENZT2/LN1 WYWROTKA | 04/1986-12/1994507 DK (667.341, 667.342) 72KM/53KW [OM 616.914] | 04/1986-04/1989
MERCEDES-BENZT2/LN1 WYWROTKA | 04/1986-12/1994508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 79KM/58KW [OM 601.941] | 03/1989-12/1994

Lista zamienników

BLUE PRINTADU173013
BORG & BECKHK9908
DT Spare Parts491997
FERODOCTK420
KAWE950662
KM Germany0690872
LAYCOCKLCK147
LuK623071300
LuK623155800
MAPA008228400
MERCEDES-BENZ0109814903
MERCEDES-BENZ0152503201
MERCEDES-BENZ0152503301
MERCEDES-BENZA0142508303
MERCEDES-BENZA0152503201
MERCEDES-BENZA0152503301
MERCEDES-BENZA0182501703
NATIONALNCK436
NEXUSF1M018NX
NK133329
PROCODIS FRANCEKTE303
QUINTON HAZELLQKT2242AF
RYMECJT1370
SACHS3000297002
SACHS3000586001
sbs1201133329
SMPEKT9908
SPIDAN76305
STELLOX0701033SX
TRIPLE FIVEKK597
TTVTCK3436
VALEO801546

Opinie

Opinia 
2017-07-10

Jestem mile zaskoczony

    Opinia 
    2017-06-29

    Działa jak należy

      Opinia 
      2017-04-03

      Wart swej ceny

        Napisz opinię

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        GRATIS!
        Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        1

        Podobne produkty:

        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10