Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 543)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 623 3150 09

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 623 3150 09

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk,

Średnica [mm]: 230
Ilość zębów: 21
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:230 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Typ docisku:Docisk samonastawny
Typ koła zamachowego:Zestaw sprzęgła do koła dwumasowego
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zestaw nie zawiera koła dwumasowego. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULTAVANTIME (DE0_) | 09/2001-05/20032.0 16V TURBO (DE0U, DE0V) 163KM/120KW [F4R 760, F4R 761] | 11/2001-05/2003
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-1.9 DCI (JK0U) 116KM/85KW [F9Q 820] | 04/2003-02/2005
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-1.9 DCI (JK0U, JK0G) 120KM/88KW [F9Q 680, F9Q 820, F9Q 826] | 11/2002-
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-2.0 (JK09) 136KM/100KW [F4R 792] | 11/2002-
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) 170KM/125KW [F4R 797, F4R 897, F4R 796, F4R 896] | 04/2005-
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-2.0 (JK0K) 133KM/98KW [F4R 790] | 11/2002-02/2005
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-2.0 TURBO (JK0A, JK0B, JK0N) 163KM/120KW [F4R 794, F4R 795, F4R 797, F4R 796] | 11/2002-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI (BG05) 92KM/68KW [F9Q 664] | 03/2004-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI (BG08, BG0G) 120KM/88KW [F9Q 750, F9Q 650, F9Q 670, F9Q 674] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI (BG0R) 100KM/74KW [F9Q 754] | 10/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI 107KM/79KW [F9Q 718, F9Q 754] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI 116KM/85KW [F9Q 750] | 09/2005-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI 125KM/92KW [F9Q 750] | 09/2005-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.0 16V 170KM/125KW [F4R 786, F4R 787, F4R 784] | 01/2005-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.0 16V TURBO (BG0S, BG0Z, BG1L, BG1M) 163KM/120KW [F4R 764, F4R 765, F4R 786, F4R 787] | 01/2003-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI (KG05) 92KM/68KW [F9Q 664] | 03/2004-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI (KG0E, KG0R) 100KM/74KW [F9Q 752] | 10/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI (KG0G) 120KM/88KW [F9Q 750, F9Q 670, F9Q 674] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI 107KM/79KW [F9Q 754] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI 125KM/92KW [F9Q 750] | 09/2005-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI 90KM/66KW [F9Q 664] | 08/2003-09/2007
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-2.0 16V 170KM/125KW [F4R 786, F4R 787, F4R 784] | 01/2005-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-2.0 16V TURBO (KG0S, KG0Z, KG1L, KG1M) 163KM/120KW [F4R 764, F4R 765, F4R 786, F4R 787] | 01/2003-
RENAULTVEL SATIS (BJ0_) | 06/2002-2.0 16 V TURBO 170KM/125KW [F4R 766, F4R 767] | 04/2004-
RENAULTVEL SATIS (BJ0_) | 06/2002-2.0 16V TURBO (BJ0K) 163KM/120KW [F4R 762, F4R 763] | 06/2002-

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
AP Automotive Prod.KT90176
BLUE PRINTADR163021
BORG & BECKHK2006
COMLINEECK381
DENCKERMANNK100763
KAWE962318
KM Germany0691546
KM Germany0692210
KM Germany0692214
LuK623315009
MAXGEAR615355
MECARMMK10142D
MOTAQUIPVCU309
MOTAQUIPVCU373
NATIONALCK9902
PROCODIS FRANCEKTE126
QUINTON HAZELLQKT2529AF
QUINTON HAZELLQKT2563AF
RAICAMRC90176
RENAULT7701474138
RENAULT7701474139
RENAULT7701474374
RENAULT7701475313
RENAULT7701475437
RENAULT7701475910
RENAULT7701475961
RENAULT7711368148
RENAULT8200329344
RYMECJT1219
SACHS3000951156
SACHS3000951220
SASIC5104007
SASIC5104032
SMPEKT90176
STATIM100732
TRIPLE FIVE1423E2005
TRIPLE FIVE1423E20V0
TRIPLE FIVE1423E20V4
TRIPLE FIVE1623E20V0
TRIPLE FIVE1623E20V4
TRIPLE FIVE1623E20V9
TRIPLE FIVE1623E20VE
TRIPLE FIVE1623E20VF
TRIPLE FIVEL014230E20VG
TRIPLE FIVEL014230E20VK
TRIPLE FIVEL016230E2000
TRIPLE FIVEL016230E20VE
TRIPLE FIVEL016230E20VF
TRIPLE FIVEL01699012700
VALEO826497
WESTLAKEWRN018

Opinie

Opinie

Fire
2021-01-17

4/5

2021-01-17

4/5

Miły zakup

    grzesiek789
    2017-06-18

    4/5

    2017-06-18

    4/5

    Pozytywna

      michok
      2016-11-28

      4/5

      2016-11-28

      4/5

      Doskonały produkt

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-20:00

        w soboty: 8:00-16:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        Podobne produkty

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Wysyłka
        w 24h

        Wysyłka w 24h

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane