Premium Zestaw sprzęgła LuK 623 3150 33 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- wysprzęglik

Średnica [mm]: 230
Ilość zębów: 21

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:230 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Typ docisku:Docisk samonastawny
Typ koła zamachowego:Zestaw sprzęgła do koła dwumasowego
Informacja:Zestaw nie zawiera koła dwumasowego. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Wysprzęglik mocowany na [ilość śrub]:3
Składowe zestawu:LuK 510 0025 11 (1 szt.), LuK 623 3150 09 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULTAVANTIME (DE0_) | 09/2001-05/20032.0 16V TURBO (DE0U, DE0V) 163KM/120KW [F4R 760, F4R 761] | 11/2001-05/2003
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-1.9 DCI (JK0U) 116KM/85KW [F9Q 820] | 04/2003-02/2005
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-1.9 DCI (JK0U, JK0G) 120KM/88KW [F9Q 680, F9Q 820, F9Q 826] | 11/2002-
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-2.0 (JK09) 136KM/100KW [F4R 792] | 11/2002-
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) 170KM/125KW [F4R 797, F4R 897, F4R 796, F4R 896] | 04/2005-
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-2.0 (JK0K) 133KM/98KW [F4R 790] | 11/2002-02/2005
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-2.0 TURBO (JK0A, JK0B, JK0N) 163KM/120KW [F4R 794, F4R 795, F4R 797, F4R 796] | 11/2002-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI (BG05) 92KM/68KW [F9Q 664] | 03/2004-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI (BG08, BG0G) 120KM/88KW [F9Q 750, F9Q 650, F9Q 670, F9Q 674] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI (BG0R) 100KM/74KW [F9Q 754] | 10/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI 107KM/79KW [F9Q 718, F9Q 754] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI 116KM/85KW [F9Q 750] | 09/2005-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI 125KM/92KW [F9Q 750] | 09/2005-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.0 16V 170KM/125KW [F4R 786, F4R 787, F4R 784] | 01/2005-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.0 16V TURBO (BG0S, BG0Z, BG1L, BG1M) 163KM/120KW [F4R 764, F4R 765, F4R 786, F4R 787] | 01/2003-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI (KG05) 92KM/68KW [F9Q 664] | 03/2004-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI (KG0E, KG0R) 100KM/74KW [F9Q 752] | 10/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI (KG0G) 120KM/88KW [F9Q 750, F9Q 670, F9Q 674] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI 107KM/79KW [F9Q 754] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.9 DCI 125KM/92KW [F9Q 750] | 09/2005-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-2.0 16V 170KM/125KW [F4R 786, F4R 787, F4R 784] | 01/2005-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-2.0 16V TURBO (KG0S, KG0Z, KG1L, KG1M) 163KM/120KW [F4R 764, F4R 765, F4R 786, F4R 787] | 01/2003-
RENAULTVEL SATIS (BJ0_) | 06/2002-2.0 16 V TURBO 170KM/125KW [F4R 766, F4R 767] | 04/2004-
RENAULTVEL SATIS (BJ0_) | 06/2002-2.0 16V TURBO (BJ0K) 163KM/120KW [F4R 762, F4R 763] | 06/2002-

Lista zamienników

BLUE PRINTADR163021
BLUE PRINTADR163034
BLUE PRINTADR163035
BLUE PRINTADR163038
BORG & BECKHKT1112
BORG & BECKHKT1272
KAWE962903CSC
KM Germany0692214
LuK623315033
MAXGEAR615357
MECARMMK10142
NEXUSF1R200NX
NK133959
QUINTON HAZELLQKT2714AF
RENAULT7700111632
RENAULT7701474138
RENAULT7701474139
RENAULT7701474374
RENAULT7701475313
RENAULT7701475437
RENAULT7701475910
RENAULT7701475961
RENAULT7711368148
RENAULT8200283479
RENAULT8200329344
RENAULT8200609202
RENAULT8200654810
RENAULT8200846748
RYMECJT1219016
SACHS3000990056
SASIC5104007
sbs1201133959
STATIM120733
VALEO834052
VALEO834283

Opinie

Opinia 
2017-08-27

Dobry wybór

    Opinia 
    2017-01-21

    Pierwsza trójka najlepszych producentów

      Opinia 
      2016-10-09

      Nie mam żadnych zarzutów do funkcjonowania sprzęgła firmy LUK.

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 623 3150 33

        Zestaw sprzęgła LuK 623 3150 33

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        GRATIS!
        Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        6
        1
        2
        3
        4
        5

        Podobne produkty:

        6
        7
        8
        9
        10