Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 407)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 624 3297 33

LuK
Zestaw sprzęgła LuK 624 3297 33

Sprzeglo.com.pl

poleca

Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 624 3297 33

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk, wysprzęglik,

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 23
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:240 mm
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Typ docisku:Docisk samonastawny
Typ koła zamachowego:Zestaw sprzęgła do koła dwumasowego
Informacja:Zestaw nie zawiera koła dwumasowego. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDC-MAX (DM2) | 02/2007-09/20102.0 TDCI 110KM/81KW [IXDA] | 02/2008-09/2010
FORDC-MAX (DM2) | 02/2007-09/20102.0 TDCI 133KM/98KW [G6DC, G6DE, G6DF] | 02/2007-09/2010
FORDC-MAX (DM2) | 02/2007-09/20102.0 TDCI 136KM/100KW [G6DA, G6DB, G6DD, G6DG] | 02/2007-09/2010
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 12/2010-2.0 TDCI 115KM/85KW [TYDA] | 02/2011-
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 12/2010-2.0 TDCI 136KM/100KW [UKDB] | 02/2011-
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 12/2010-2.0 TDCI 140KM/103KW [UFDB] | 02/2011-
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 12/2010-2.0 TDCI 163KM/120KW [TXDB] | 12/2010-
FORDFOCUS C-MAX | 10/2003-03/20072.0 TDCI 133KM/98KW [G6DC, G6DE, G6DF] | 10/2003-03/2007
FORDFOCUS C-MAX | 10/2003-03/20072.0 TDCI 136KM/100KW [G6DA, G6DB, G6DD, G6DG] | 10/2003-03/2007
FORDFOCUS II (DA_, HCP) | 07/2004-09/20122.0 TDCI 110KM/81KW [IXDA] | 02/2008-07/2011
FORDFOCUS II (DA_, HCP) | 07/2004-09/20122.0 TDCI 133KM/98KW [G6DE, G6DF] | 07/2004-01/2008
FORDFOCUS II (DA_, HCP) | 07/2004-09/20122.0 TDCI 136KM/100KW [G6DA, G6DB, G6DD] | 07/2004-09/2012
FORDFOCUS II KABRIOLET | 10/2006-07/20112.0 TDCI 136KM/100KW [G6DA, G6DB, G6DD] | 10/2006-09/2010
FORDFOCUS II SEDAN (DB_) | 04/2005-2.0 TDCI 110KM/81KW [IXDA] | 02/2008-07/2011
FORDFOCUS II SEDAN (DB_) | 04/2005-2.0 TDCI 136KM/100KW [G6DA, G6DB, G6DD] | 04/2005-09/2012
FORDFOCUS II TURNIER (DA_) | 07/2004-09/20122.0 TDCI 110KM/81KW [IXDA] | 02/2008-07/2011
FORDFOCUS II TURNIER (DA_) | 07/2004-09/20122.0 TDCI 133KM/98KW [G6DE, G6DF] | 07/2004-01/2008
FORDFOCUS II TURNIER (DA_) | 07/2004-09/20122.0 TDCI 136KM/100KW [G6DA, G6DB, G6DD] | 07/2004-09/2012
FORDFOCUS III SEDAN | 07/2010-2.0 TDCI 115KM/85KW [TYDA] | 07/2010-
FORDFOCUS III SEDAN | 07/2010-2.0 TDCI 140KM/103KW [UFDB] | 07/2010-
FORDFOCUS III SEDAN | 07/2010-2.0 TDCI 163KM/120KW [TXDB] | 07/2010-
FORDFOCUS III TURNIER | 07/2010-2.0 TDCI 115KM/85KW [TYDA] | 07/2010-
FORDFOCUS III TURNIER | 07/2010-2.0 TDCI 136KM/100KW [UKDB] | 07/2010-
FORDFOCUS III TURNIER | 07/2010-2.0 TDCI 140KM/103KW [UFDB] | 07/2010-
FORDFOCUS III TURNIER | 07/2010-2.0 TDCI 163KM/120KW [TXDB] | 07/2010-
FORDFOCUS III | 07/2010-2.0 TDCI 115KM/85KW [TYDA] | 07/2010-
FORDFOCUS III | 07/2010-2.0 TDCI 136KM/100KW [UKDB] | 07/2010-
FORDFOCUS III | 07/2010-2.0 TDCI 140KM/103KW [UFDB] | 07/2010-
FORDFOCUS III | 07/2010-2.0 TDCI 163KM/120KW [TXDB] | 07/2010-
FORDGALAXY (WA6) | 05/2006-06/20152.0 TDCI 115KM/85KW [TYWA, KLWA] | 11/2007-06/2015
FORDGALAXY (WA6) | 05/2006-06/20152.0 TDCI 130KM/96KW [AZWA] | 05/2006-06/2015
FORDGALAXY (WA6) | 05/2006-06/20152.0 TDCI 136KM/100KW [UKWA, AZWC] | 05/2006-06/2015
FORDGALAXY (WA6) | 05/2006-06/20152.0 TDCI 140KM/103KW [QXWA, QXWB, QXWC, UFWA] | 05/2006-06/2015
FORDGALAXY (WA6) | 05/2006-06/20152.0 TDCI 163KM/120KW [TXWA] | 03/2010-06/2015
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 12/2010-2.0 TDCI 115KM/85KW [TYDA] | 02/2011-
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 12/2010-2.0 TDCI 136KM/100KW [UKDB] | 02/2011-
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 12/2010-2.0 TDCI 140KM/103KW [UFDB] | 02/2011-
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 12/2010-2.0 TDCI 163KM/120KW [TXDB] | 12/2010-
FORDKUGA I | 03/2008-2.0 TDCI 136KM/100KW [G6DG, UKDA] | 03/2008-11/2012
FORDKUGA I | 03/2008-2.0 TDCI 140KM/103KW [UFDA] | 03/2010-11/2012
FORDKUGA I | 03/2008-2.0 TDCI 4X4 136KM/100KW [G6DG, UKDA] | 03/2008-11/2012
FORDKUGA I | 03/2008-2.0 TDCI 4X4 140KM/103KW [UFDA] | 03/2010-11/2012
FORDKUGA I | 03/2008-2.0 TDCI 4X4 163KM/120KW [TXDA] | 03/2010-11/2012
FORDKUGA II (DM2) | 05/2012-2.0 TDCI 120KM/88KW [XRMB, XRMA] | 09/2014-
FORDKUGA II (DM2) | 05/2012-2.0 TDCI 136KM/100KW [UKMA] | 03/2013-
FORDKUGA II (DM2) | 05/2012-2.0 TDCI 140KM/103KW [UFMA] | 03/2013-
FORDKUGA II (DM2) | 05/2012-2.0 TDCI 150KM/110KW [T7MB, T7MA] | 09/2014-
FORDKUGA II (DM2) | 05/2012-2.0 TDCI 4X4 136KM/100KW [UKMA] | 03/2013-
FORDKUGA II (DM2) | 05/2012-2.0 TDCI 4X4 140KM/103KW [UFMA] | 03/2013-
FORDKUGA II (DM2) | 05/2012-2.0 TDCI 4X4 150KM/110KW [T7MB, T7MA] | 09/2014-
FORDKUGA II (DM2) | 05/2012-2.0 TDCI 4X4 163KM/120KW [TXDA, TXMA] | 03/2013-
FORDKUGA II (DM2) | 05/2012-2.0 TDCI 4X4 180KM/132KW [T8MB, T8MA] | 09/2014-
FORDMONDEO IV (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 115KM/85KW [KLBA, LPBA, TYBA] | 11/2007-01/2015
FORDMONDEO IV (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 130KM/96KW [AZBA] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 136KM/100KW [AZBC, UKBA, UKBB] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 140KM/103KW [QXBA, QXBB, UFBA, UFBB] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 163KM/120KW [TXBA, TXBB] | 03/2010-01/2015
FORDMONDEO IV SEDAN (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 115KM/85KW [KLBA, LPBA, TYBA] | 11/2007-01/2015
FORDMONDEO IV SEDAN (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 130KM/96KW [AZBA] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV SEDAN (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 140KM/103KW [QXBA, QXBB, UFBA, UFBB] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV SEDAN (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 163KM/120KW [TXBA, TXBB] | 03/2010-01/2015
FORDMONDEO IV TURNIER (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 115KM/85KW [KLBA, LPBA, TYBA] | 11/2007-01/2015
FORDMONDEO IV TURNIER (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 130KM/96KW [AZBA] | 03/2007-12/2012
FORDMONDEO IV TURNIER (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 136KM/100KW [AZBC, UKBA, UKBB] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV TURNIER (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 140KM/103KW [QXBA, QXBB, UFBA, UFBB] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV TURNIER (BA7) | 03/2007-01/20152.0 TDCI 163KM/120KW [TXBA, TXBB] | 03/2010-01/2015
FORDS-MAX (WA6) | 05/2006-12/20142.0 TDCI 115KM/85KW [TYWA, KLWA] | 11/2007-12/2014
FORDS-MAX (WA6) | 05/2006-12/20142.0 TDCI 130KM/96KW [AZWA] | 05/2006-12/2014
FORDS-MAX (WA6) | 05/2006-12/20142.0 TDCI 136KM/100KW [UKWA, AZWC] | 05/2006-12/2014
FORDS-MAX (WA6) | 05/2006-12/20142.0 TDCI 140KM/103KW [QXWA, QXWB, QXWC, UFWA] | 05/2006-12/2014
FORDS-MAX (WA6) | 05/2006-12/20142.0 TDCI 163KM/120KW [TXWA] | 03/2010-12/2014
VOLVOC70 II KABRIOLET | 03/2006-12/20132.0 D 136KM/100KW [D 4204 T] | 01/2008-10/2009
VOLVOS80 II (AS) | 03/2006-2.0 TDI 136KM/100KW [D 4204 T] | 02/2008-
VOLVOV70 III (BW) | 04/2007-2.0 D 136KM/100KW [D 4204 T] | 10/2007-12/2015

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
BLUE PRINTADF1230120
BLUE PRINTADF123035
BORG & BECKHKT1236
CLUTCHNUSMCK3100ACSC
CLUTCHNUSMCK3100CSC
COMLINEECK339CS20
EXEDYFMK2113
FORD1232791
FORD1232811
FORD1251311
FORD1377488
FORD1383917
FORD1417695
FORD1472110
FORD1476856
FORD1542335
FORD1590998
FORD1595916
FORD1682282
FORD1786833
FORD1819390
FORD1827889
FORD1907329
FORD3M517A564EA
FORD3S717A564AB
FORD3S717A564AC
FORD3S717A564AF
FORD3S717A564AG
FORD3S717A564BA
FORD3S717A564BB
FORD3S717A564BC
FORD6G917A564BA
FORD6M517540D1A
FORD7G9N7540AA
FORD7G9N7540BA
FORD7G9N7540BC
FORDDG917A564AB
KAWE962572CSC
LuK624329733
MAPA015240408
MECARMMK10129
NATIONALCK1004354
QUINTON HAZELLQKT4081AF
RYMECJT1690056
SACHS3000990351
STATIM120692
TRIPLE FIVE8660000934
TRIPLE FIVERM011001A0
VALEO834161
VOLVO30651915
VOLVO30735153
VOLVO31219798
VOLVO31367314
VOLVO31367652

Opinie

Opinie

2017-11-16
2017-11-16

Znacząca poprawa jakości w porównaniu z tanimi zamiennikami.

    2017-09-04
    2017-09-04

    Luk zdobył moje zaufanie na tyle, że montujemy zestawy tej firmy w całej flocie.

      Dostawa

      Dostawa i płatność

      #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

      korona baner
      korona baner
      Sposób dostawy
      Koszt

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

      przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

      0 zł

      Czas realizacji zamówienia

      Dostawa kurierska


      Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

      Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

      jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


      Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


      Odbiór osobisty


      Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


      Aleja Krakowska 173

      02-180 Warszawa (Włochy)

      od pn. do pt.: 8:00-20:00

      w soboty: 8:00-16:00


      Płatność kartą lub gotówką.


      Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

      Skrócenie czasu dostawy

      Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


      tel. (22) 251 23 27


      Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

      O szczegóły pytaj sprzedawcę.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


      tel. (22) 251 23 27

      email: info@sprzeglo.com.pl,

      bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


      Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

      Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

      Cennik dostaw zagranicznych

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


      Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

      Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

      Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

      Oblicz ratę

      alior raty

      Raty Alior


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

      alior raty

      mBank raty


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

      Ostatnio oglądane

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      5
      1
      2
      3
      4

      Podobne produkty

      5
      6
      7
      8
      9
      10

      Produkt
      nowy

      Produkt fabrycznie nowy

      Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

      Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

      Gwarancja
      24 miesiące

      Gwarancja 24 miesiące

      Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

      Wysyłka
      w 24h

      Wysyłka w 24h

      Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

      Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

      30 dni
      na zwrot

      30 dni na zwrot

      Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

      Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

      Rabat 10%
      na montaż

      Rabat 10% na montaż

      Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

      cert-image
      logo

      Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

      RODZAJ CZĘŚCI*
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      Zapytaj o produkt

      W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

      * Pole wymagane