Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 481)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 624 3376 09

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 624 3376 09

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk,

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 20
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:240 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Typ docisku:Docisk samonastawny
Typ koła zamachowego:Zestaw sprzęgła do koła dwumasowego
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zestaw nie zawiera koła dwumasowego. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATSTILO (192_) | 10/2001-11/20101.9 D MULTIJET 150KM/110KW [937 A5.000] | 09/2005-11/2006
FIATSTILO (192_) | 10/2001-11/20101.9 JTD 126KM/93KW [937 A4.000] | 09/2003-11/2006
FIATSTILO (192_) | 10/2001-11/20101.9 JTD 140KM/103KW [192 A5.000] | 01/2004-11/2006
FIATSTILO (192_) | 10/2001-11/20102.4 20V (192_XD1A) 170KM/125KW [192 A2.000] | 10/2001-11/2006
FIATSTILO MULTI WAGON (192_) | 01/2003-08/20081.9 D MULTIJET (192DXT1B) 150KM/110KW [937 A5.000] | 09/2005-08/2008
FIATSTILO MULTI WAGON (192_) | 01/2003-08/20081.9 JTD 126KM/93KW [937 A4.000] | 09/2003-08/2008
FIATSTILO MULTI WAGON (192_) | 01/2003-08/20081.9 JTD 140KM/103KW [192 A5.000] | 01/2004-08/2008
LANCIATHESIS (841_) | 07/2002-07/20092.0 TURBO (841AXA1B03) 185KM/136KW [841 E.000] | 07/2002-07/2009
LANCIATHESIS (841_) | 07/2002-07/20092.4 (841AXB1B00) 170KM/125KW [841 D.000] | 07/2002-07/2009
LANCIATHESIS (841_) | 07/2002-07/20092.4 JTD (841AXD1B02) 150KM/110KW [841 C.000] | 07/2002-07/2009

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
ALFA ROMEO71722786
ALFA ROMEO71728670
ALFA ROMEO71734901
ALFA ROMEO71739538
ALFA ROMEO71784556
ALFA ROMEO71786150
BORG & BECKHK7817
COMLINEECK386
DENCKERMANNK100733
FIAT55182591
FIAT55182592
FIAT55190585
FIAT71748169
KAWE961887
LANCIA55180165
LANCIA55182591
LANCIA55186905
LANCIA55190585
LANCIA71783755
LuK624337609
MOTAQUIPVCU306
NATIONALCK9847
QUINTON HAZELLQKT2609AF
RYMECJT7817
SACHS3000951342
TRIPLE FIVE8660001139
TRIPLE FIVERM013111A0
VALEO826330

Opinie

Opinie

Żwirek
2021-01-25

4/5

2021-01-25

4/5

Nie ma co się bawić w tanie zamienniki, które mogą być nieciekawej jakości.

    Mirosław
    2021-01-24

    4/5

    2021-01-24

    4/5

    udany zakup

      Bobek
      2017-07-23

      4/5

      2017-07-23

      4/5

      Po zamontowaniu zestawu LUK, jakość jazdy znacznie się poprawiła.

        michok
        2017-06-24

        5/5

        2017-06-24

        5/5

        Solidne i wytrzymałe.

          Dostawa

          Dostawa i płatność

          #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

          korona baner
          korona baner
          Sposób dostawy
          Koszt

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

          przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

          0 zł

          Czas realizacji zamówienia

          Dostawa kurierska


          Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

          Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

          jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


          Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


          Odbiór osobisty


          Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


          Aleja Krakowska 173

          02-180 Warszawa (Włochy)

          od pn. do pt.: 8:00-20:00

          w soboty: 8:00-16:00


          Płatność kartą lub gotówką.


          Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

          Skrócenie czasu dostawy

          Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


          tel. (22) 251 23 27


          Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

          O szczegóły pytaj sprzedawcę.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


          tel. (22) 251 23 27

          email: info@sprzeglo.com.pl,

          bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


          Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

          Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

          Cennik dostaw zagranicznych

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


          Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

          Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

          Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

          Oblicz ratę

          alior raty

          Raty Alior


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

          alior raty

          mBank raty


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

          Ostatnio oglądane

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          3
          1
          2

          Podobne produkty

          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10

          Produkt
          nowy

          Produkt fabrycznie nowy

          Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

          Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

          Gwarancja
          24 miesiące

          Gwarancja 24 miesiące

          Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

          Wysyłka
          w 24h

          Wysyłka w 24h

          Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

          Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

          30 dni
          na zwrot

          30 dni na zwrot

          Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

          Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

          Rabat 10%
          na montaż

          Rabat 10% na montaż

          Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

          cert-image
          logo

          Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

          RODZAJ CZĘŚCI*
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

          Zapytaj o produkt

          W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

          * Pole wymagane