Wybierz auto
Premium Zestaw sprzęgła LuK 624337609 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica [mm]240
Z dociskiem sprzęgła
Sprzęgło samonastawne
Dla silników z kołem dwumasowym
Bez łożyska, Warto sprawdzić i wymienić koło dwumasowe

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATSTILO (192) | 10/2001-11/20101.9 D MULTIJET 150KM/110KW [937 A5.000] | 09/2005-11/2006
FIATSTILO (192) | 10/2001-11/20101.9 JTD 126KM/93KW [937 A4.000] | 09/2003-11/2006
FIATSTILO (192) | 10/2001-11/20101.9 JTD 140KM/103KW [192 A5.000] | 01/2004-11/2006
FIATSTILO (192) | 10/2001-11/20102.4 20V (192_XD1A) 170KM/125KW [192 A2.000] | 10/2001-11/2006
FIATSTILO MULTI WAGON (192) | 01/2003-08/20081.9 D MULTIJET 150KM/110KW [937 A5.000] | 09/2005-08/2008
FIATSTILO MULTI WAGON (192) | 01/2003-08/20081.9 JTD 126KM/93KW [937 A4.000] | 09/2003-08/2008
FIATSTILO MULTI WAGON (192) | 01/2003-08/20081.9 JTD 140KM/103KW [192 A5.000] | 01/2004-08/2008
LANCIATHESIS (841AX) | 07/2002-07/20092.0 TURBO (841AXA1B03) 185KM/136KW [841 E.000] | 07/2002-07/2009
LANCIATHESIS (841AX) | 07/2002-07/20092.4 (841AXB1B00) 170KM/125KW [841 D.000] | 07/2002-07/2009
LANCIATHESIS (841AX) | 07/2002-07/20092.4 JTD (841AXD1B02) 150KM/110KW [841 C.000] | 07/2002-07/2009

Lista zamienników

ALFA ROMEO71722786
ALFA ROMEO71728670
ALFA ROMEO71734901
ALFA ROMEO71739538
FIAT55182591
FIAT55182592
FIAT55190585
FIAT71748169
LANCIA55180165
LANCIA55182591
LANCIA55186905
LANCIA55190585
LANCIA71783755
LuK624337609
QUINTON HAZELLQKT2609AF
SACHS3000951342
TRIPLE FIVE8660001139
TRIPLE FIVERM013111A0
VALEO826330

Opinie

Opinia 
2017-07-23

Po zamontowaniu zestawu LUK, jakość jazdy znacznie się poprawiła.

    Opinia 
    2017-06-24

    Solidne i wytrzymałe.

      Opinia 
      2017-01-25

      Nie ma co się bawić w tanie zamienniki, które mogą być nieciekawej jakości.

        Opinia 
        2017-01-24

        udany zakup

          Napisz opinię

          Zestaw sprzęgła LuK 624337609

          Zestaw sprzęgła LuK 624337609

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa i płatność


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          GRATIS!
          Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

          Odbiór osobisty w siedzibie firmy



          Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

          UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
          Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
          Cennik dostaw zagranicznych.

          Bezpieczeństwo

          Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          8
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7

          Podobne produkty:

          8
          9
          10