DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.99/5 (oceny: 806)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 624 3931 33

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 624 3931 33

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk, wysprzęglik,

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 23
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:240 mm
Informacja:Z wysprzęglikiem centralnym
Typ docisku:Z automatycznym nastawianiem
SVHCSubstancje svhc niedostępne!

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDGALAXY (WA6) | 05/2006-06/20151.8 TDCI 100KM/74KW [FFWA] | 05/2006-06/2015
FORDGALAXY (WA6) | 05/2006-06/20151.8 TDCI 125KM/92KW [QYWA] | 05/2006-06/2015
FORDMONDEO IV (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 100KM/74KW [FFBA] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 125KM/92KW [QYBA, KHBA] | 06/2007-01/2015
FORDMONDEO IV SEDAN (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 100KM/74KW [FFBA] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV SEDAN (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 125KM/92KW [QYBA, KHBA] | 06/2007-01/2015
FORDMONDEO IV TURNIER (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 100KM/74KW [FFBA] | 03/2007-12/2012
FORDMONDEO IV TURNIER (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 125KM/92KW [QYBA, KHBA] | 06/2007-12/2012
FORDS-MAX (WA6) | 05/2006-12/20141.8 TDCI 100KM/74KW [FFWA] | 01/2007-12/2010
FORDS-MAX (WA6) | 05/2006-12/20141.8 TDCI 125KM/92KW [QYWA] | 05/2006-12/2014

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
FORD1232791
FORD1232811
FORD1251311
FORD1317315
FORD1352894
FORD1352895
FORD1352896
FORD1364232
FORD1364233
FORD1364234
FORD1364236
FORD1376342
FORD1377488
FORD1383695
FORD1383696
FORD1387086
FORD1387087
FORD1405590
FORD1405847
FORD1405848
FORD1405849
FORD1405850
FORD1417695
FORD1423914
FORD1430430
FORD1430431
FORD1447101
FORD1447105
FORD1447107
FORD1447112
FORD1456069
FORD1456071
FORD1456072
FORD1468699
FORD1472110
FORD1476856
FORD1495801
FORD1495802
FORD1498312
FORD1498315
FORD1516688
FORD1524558
FORD1524559
FORD1542335
FORD1590998
FORD1672435
FORD1677271
FORD1677272
FORD1692280
FORD1692281
FORD1819390
FORD1827889
FORD3M517540L1B
FORD3M517540L1C
FORD3M517540L1D
FORD3M517540L1E
FORD3M517540L1F
FORD3M517540L2B
FORD3M517540L2D
FORD3M517540L3D
FORD3M517A564EA
FORD3S717A564AB
FORD3S717A564AC
FORD3S717A564AD
FORD3S717A564AE
FORD3S717A564AF
FORD3S717A564AG
FORD3S717A564BA
FORD3S717A564BB
FORD3S717A564BC
FORD6G917540B1B
FORD6G917540B1C
FORD6G917540B1D
FORD6G917540B1E
FORD6G917540B1F
FORD6G917540B1G
FORD6G917540B2C
FORD6G917540D1C
FORD6G917540D1D
FORD6G917540D1E
FORD6G917540D1F
FORD6G917540D1G
FORD6G917540D1H
FORD6G917540D2C
FORD6G917540D2E
FORD6G917550D1A
FORD6G917550D1C
FORD6G917550D1D
FORD6G917550D1E
FORD6G917550D1F
FORD6G917563BB
FORD6G917563BD
FORD6G917A564BA
FORDDG917A564AB
FORDRM3M517540LD
FORDRM3M517540LE
FORDRM3M517540LF
FORDRM6G917540BE
FORDRM6G917540BF
FORDRM6G917540BG
FORDRM6G917540DG
FORDRM6G917540DH
JAGUARC2S43866
JAGUARC2S43866BA
JAGUARC2S48968
LuK624393133
VOLVO30651915
VOLVO30735153
VOLVO30759485
VOLVO30787968
VOLVO31259444
VOLVO31272726
VOLVO31367314

Dostawa

Dostawa i płatność

Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

korona baner
korona baner
Sposób dostawy
Koszt

Zamówienia poniżej 400 zł

Płatność z góry lub za pobraniem

Zamówienia powyżej 400 zł

Płatność z góry lub za pobraniem

0 zł
0 zł

Zamówienia poniżej 400 zł

Płatność z góry lub za pobraniem

Zamówienia powyżej 400 zł

Płatność z góry lub za pobraniem

0 zł
0 zł

Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

0 zł

Czas realizacji zamówienia

Dostawa kurierska


Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


Odbiór osobisty


Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


Aleja Krakowska 173

02-180 Warszawa (Włochy)

od pn. do pt.: 8:00-18:00

w soboty: 8:00-14:00


Płatność kartą lub gotówką.


Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

Skrócenie czasu dostawy

Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


tel. (22) 251 23 27


Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

O szczegóły pytaj sprzedawcę.

Dostawa za granicę

Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


tel. (22) 251 23 27

email: info@sprzeglo.com.pl,

bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

Cennik dostaw zagranicznych

Raty

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

Oblicz ratę

alior raty

Raty Alior


Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

alior raty

mBank raty


Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

Ostatnio oglądane

Podobne produkty

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Darmowa
wysyłka

Darmowa wysyłka

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane