Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 630)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 626 3049 09

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 626 3049 09

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk,

Średnica [mm]: 260
Ilość zębów: 22
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:260 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Typ docisku:Docisk samonastawny
Typ koła zamachowego:Zestaw sprzęgła do koła dwumasowego
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zestaw nie zawiera koła dwumasowego. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
NISSANNV400 AUTOBUS | 11/2011-DCI 100 101KM/74KW [M9T 670, M9T 672, M9T 676] | 11/2011-06/2014
NISSANNV400 AUTOBUS | 11/2011-DCI 125 125KM/92KW [M9T 670, M9T 672, M9T 676] | 11/2011-09/2016
NISSANNV400 AUTOBUS | 11/2011-DCI 145 146KM/107KW [M9T 678, M9T 680, M9T 706] | 11/2011-02/2014
NISSANNV400 NADWOZIE PEŁNE | 11/2011-DCI 100 101KM/74KW [M9T 670, M9T 672, M9T 676] | 11/2011-05/2014
NISSANNV400 NADWOZIE PEŁNE | 11/2011-DCI 125 125KM/92KW [M9T 670, M9T 672, M9T 676] | 11/2011-09/2016
NISSANNV400 NADWOZIE PEŁNE | 11/2011-DCI 145 146KM/107KW [M9T 678, M9T 680] | 11/2011-02/2014
NISSANNV400 PLATFORMA / PODWOZIE | 11/2011-DCI 100 101KM/74KW [M9T 670, M9T 672, M9T 676] | 11/2011-06/2014
NISSANNV400 PLATFORMA / PODWOZIE | 11/2011-DCI 125 125KM/92KW [M9T 670, M9T 672, M9T 676] | 11/2011-06/2016
NISSANNV400 PLATFORMA / PODWOZIE | 11/2011-DCI 145 146KM/107KW [M9T 678, M9T 680] | 11/2011-06/2016
OPELMOVANO B AUTOBUS | 12/2010-2.3 CDTI 101KM/74KW [M9T 670, M9T 676, M9T 672] | 12/2010-
OPELMOVANO B AUTOBUS | 12/2010-2.3 CDTI 125KM/92KW [M9T 670, M9T 676, M9T 680, M9T 672, M9T 876] | 12/2010-
OPELMOVANO B AUTOBUS | 12/2010-2.3 CDTI 136KM/100KW [M9T 702] | 05/2014-
OPELMOVANO B AUTOBUS | 12/2010-2.3 CDTI 146KM/107KW [M9T 680, M9T 678] | 12/2010-
OPELMOVANO B AUTOBUS | 12/2010-2.3 CDTI 150KM/110KW [M9T 880] | 01/2013-
OPELMOVANO B AUTOBUS | 12/2010-2.3 CDTI 163KM/120KW [M9T 702] | 05/2014-
OPELMOVANO B NADWOZIE PEŁNE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD (FV) 146KM/107KW [M9T 680, M9T 678] | 05/2010-
OPELMOVANO B NADWOZIE PEŁNE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 101KM/74KW [M9T 670, M9T 676, M9T 672] | 05/2010-
OPELMOVANO B NADWOZIE PEŁNE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 125KM/92KW [M9T 670, M9T 676, M9T 672, M9T 876] | 05/2010-
OPELMOVANO B NADWOZIE PEŁNE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 131KM/96KW [M9T 704] | 11/2016-
OPELMOVANO B NADWOZIE PEŁNE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 136KM/100KW [M9T 702] | 05/2014-
OPELMOVANO B NADWOZIE PEŁNE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 150KM/110KW [M9T 880] | 01/2013-
OPELMOVANO B NADWOZIE PEŁNE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 163KM/120KW [M9T 702] | 05/2014-
OPELMOVANO B NADWOZIE PEŁNE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 170KM/125KW [M9T 706] | 11/2016-
OPELMOVANO B NADWOZIE PEŁNE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI [RWD] 136KM/100KW [M9T 700, M9T 702] | 05/2014-
OPELMOVANO B PLATFORMA / PODWOZIE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 101KM/74KW [M9T 670, M9T 676, M9T 672] | 05/2010-
OPELMOVANO B PLATFORMA / PODWOZIE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 125KM/92KW [M9T 670, M9T 676, M9T 680, M9T 672, M9T 876] | 05/2010-
OPELMOVANO B PLATFORMA / PODWOZIE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 131KM/96KW [M9T 704] | 11/2016-
OPELMOVANO B PLATFORMA / PODWOZIE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 136KM/100KW [M9T 702] | 05/2014-
OPELMOVANO B PLATFORMA / PODWOZIE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 146KM/107KW [M9T 680, M9T 678] | 05/2010-
OPELMOVANO B PLATFORMA / PODWOZIE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 150KM/110KW [M9T 880] | 01/2013-
OPELMOVANO B PLATFORMA / PODWOZIE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 163KM/120KW [M9T 702] | 05/2014-
OPELMOVANO B PLATFORMA / PODWOZIE (X62) | 05/2010-2.3 CDTI FWD 170KM/125KW [M9T 706] | 11/2016-
RENAULTMASTER III AUTOBUS (JV) | 02/2011-2.3 DCI 100 FWD (JV0A, JV0B) 101KM/74KW [M9T 676, M9T 670, M9T 672, M9T 870] | 02/2011-
RENAULTMASTER III AUTOBUS (JV) | 02/2011-2.3 DCI 110 FWD 110KM/81KW [M9T 870, M9T 890] | 09/2014-
RENAULTMASTER III AUTOBUS (JV) | 02/2011-2.3 DCI 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H) 125KM/92KW [M9T 676, M9T 670, M9T 672, M9T 870] | 02/2011-
RENAULTMASTER III AUTOBUS (JV) | 02/2011-2.3 DCI 135 FWD 136KM/100KW [M9T 700, M9T 702] | 07/2014-
RENAULTMASTER III AUTOBUS (JV) | 02/2011-2.3 DCI 145 FWD (JV0F, JV0H) 146KM/107KW [M9T 680] | 02/2011-
RENAULTMASTER III AUTOBUS (JV) | 02/2011-2.3 DCI 150 FWD 150KM/110KW [M9T 880] | 10/2012-
RENAULTMASTER III AUTOBUS (JV) | 02/2011-2.3 DCI 165 FWD 163KM/120KW [M9T 700, M9T 702] | 07/2014-
RENAULTMASTER III AUTOBUS (JV) | 02/2011-2.3 DCI 170 FWD 170KM/125KW [M9T 706] | 07/2015-
RENAULTMASTER III NADWOZIE PEŁNE (FV) | 02/2010-2.3 DCI 100 FWD (FV0A, FV0B, FV0G, FV0K) 101KM/74KW [M9T 676, M9T 670, M9T 672, M9T 870, M9T 890] | 02/2010-
RENAULTMASTER III NADWOZIE PEŁNE (FV) | 02/2010-2.3 DCI 100 [RWD] (FV0B, FV0C, FV0D) 101KM/74KW [M9T 690, M9T 692, M9T 870, M9T 890] | 02/2010-
RENAULTMASTER III NADWOZIE PEŁNE (FV) | 02/2010-2.3 DCI 110 FWD 110KM/81KW [M9T 870] | 09/2014-
RENAULTMASTER III NADWOZIE PEŁNE (FV) | 02/2010-2.3 DCI 125 FWD (FV0C, FV0D) 125KM/92KW [M9T 676, M9T 670, M9T 698, M9T 672, M9T 870, M9T 890, M9T 896] | 02/2010-
RENAULTMASTER III NADWOZIE PEŁNE (FV) | 02/2010-2.3 DCI 135 FWD 136KM/100KW [M9T 702] | 07/2014-
RENAULTMASTER III NADWOZIE PEŁNE (FV) | 02/2010-2.3 DCI 135 [RWD] 136KM/100KW [M9T 700, M9T 702] | 07/2014-
RENAULTMASTER III NADWOZIE PEŁNE (FV) | 02/2010-2.3 DCI 145 FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV0J) 146KM/107KW [M9T 694, M9T 698, M9T 680, M9T 696, M9T 678, M9T 896] | 02/2010-
RENAULTMASTER III NADWOZIE PEŁNE (FV) | 02/2010-2.3 DCI 150 FWD 150KM/110KW [M9T 880, M9T 898] | 03/2013-
RENAULTMASTER III NADWOZIE PEŁNE (FV) | 02/2010-2.3 DCI 150 [RWD] 150KM/110KW [M9T 880, M9T 898, M9T 694, M9T 698, M9T 696] | 03/2013-
RENAULTMASTER III NADWOZIE PEŁNE (FV) | 02/2010-2.3 DCI 165 FWD 163KM/120KW [M9T 702] | 07/2014-
RENAULTMASTER III NADWOZIE PEŁNE (FV) | 02/2010-2.3 DCI 165 [RWD] 163KM/120KW [M9T 700, M9T 702] | 07/2014-
RENAULTMASTER III NADWOZIE PEŁNE (FV) | 02/2010-2.3 DCI 170 FWD 170KM/125KW [M9T 706] | 07/2015-
RENAULTMASTER III PLATFORMA / PODWOZIE (EV, HV, UV) | 02/2010-2.3 DCI 100 FWD (EV0A, EV0B, HV0A, HV0B, HV0G, UV0A,... 101KM/74KW [M9T 676, M9T 670, M9T 672, M9T 870, M9T 890] | 02/2010-
RENAULTMASTER III PLATFORMA / PODWOZIE (EV, HV, UV) | 02/2010-2.3 DCI 100 [RWD] (UV0C, UV0D, HV0C, HV0D) 101KM/74KW [M9T 690, M9T 692, M9T 870, M9T 890, M9T 670] | 02/2010-
RENAULTMASTER III PLATFORMA / PODWOZIE (EV, HV, UV) | 02/2010-2.3 DCI 110 FWD 110KM/81KW [M9T 870] | 09/2014-
RENAULTMASTER III PLATFORMA / PODWOZIE (EV, HV, UV) | 02/2010-2.3 DCI 125 FWD (EV0C, EV0D, EV0J, HV0C, HV0D, HV0H,... 125KM/92KW [M9T 676, M9T 670, M9T 698, M9T 696, M9T 672, M9T 870, M9T 890, M9T 896] | 02/2010-
RENAULTMASTER III PLATFORMA / PODWOZIE (EV, HV, UV) | 02/2010-2.3 DCI 125 [RWD] (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J) 125KM/92KW [M9T 690, M9T 692, M9T 698, M9T 686, M9T 870, M9T 890] | 02/2010-
RENAULTMASTER III PLATFORMA / PODWOZIE (EV, HV, UV) | 02/2010-2.3 DCI 130 FWD (EV0Y, HV0Y, UV0M, UV0Y) 130KM/96KW [] | 03/2012-
RENAULTMASTER III PLATFORMA / PODWOZIE (EV, HV, UV) | 02/2010-2.3 DCI 135 [RWD] 136KM/100KW [M9T 700, M9T 702] | 07/2014-
RENAULTMASTER III PLATFORMA / PODWOZIE (EV, HV, UV) | 02/2010-2.3 DCI 145 FWD (EV0E, EV0F, HV0E, HV0F, UV0E, UV0F) 146KM/107KW [M9T 698, M9T 680, M9T 678, M9T 896] | 02/2010-
RENAULTMASTER III PLATFORMA / PODWOZIE (EV, HV, UV) | 02/2010-2.3 DCI 150 FWD 150KM/110KW [M9T 880, M9T 898] | 03/2013-
RENAULTMASTER III PLATFORMA / PODWOZIE (EV, HV, UV) | 02/2010-2.3 DCI 150 [RWD] 150KM/110KW [M9T 880, M9T 898] | 03/2013-
RENAULTMASTER III PLATFORMA / PODWOZIE (EV, HV, UV) | 02/2010-2.3 DCI 165 FWD 163KM/120KW [M9T 700, M9T 702] | 07/2014-
RENAULTMASTER III PLATFORMA / PODWOZIE (EV, HV, UV) | 02/2010-2.3 DCI 165 [RWD] 163KM/120KW [M9T 700, M9T 702] | 07/2014-

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---20113220
BORG & BECKHK2572
DT Spare Parts693055
EXEDYRNS2078
KAISHINKN224K
KAMOKAKC191
KAVO PARTSCP2158
KAWE962641
LuK626304909
MAPA000260309
NIPPARTSN2001182
NISSAN302052305R
OPEL4420990
OPEL4422034
OPEL4502842
OPEL93168735
OPEL95515928
OPEL95521321
RENAULT302052024R
RENAULT302052305R
RENAULT302054543R
RENAULT302056600R
RENAULT302057116R
RENAULT8200882533
RYMECJT1803
SACHS3000950707
SASIC5104072
TRIPLE FIVE1426G1702
TRIPLE FIVE1626G1702
TRIPLE FIVEL014260G1702
TRIPLE FIVEL016260G1702
VALEO832029
VAUXHALL4502842
VAUXHALL95521321

Opinie

Opinie

Bud
2017-08-04

4/5

2017-08-04

4/5

Po zamontowaniu zestawu LUK, jakość jazdy znacznie się poprawiła.

    Krzysztof
    2016-10-17

    5/5

    2016-10-17

    5/5

    Zestawy luk są często polecane przez profesjonalistów i nie bez powodu.

      ameba123
      2016-10-14

      5/5

      2016-10-14

      5/5

      Artykuł bardzo dobrej jakości

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-20:00

        w soboty: 8:00-16:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        Podobne produkty

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Darmowa
        wysyłka

        Darmowa wysyłka

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane