DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 791)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 3000 970 013

SACHS

Oryginalny zestaw sprzęgła SACHS 3000 970 013

Pasuje do:

gif certyfikat sachs

Skład zestawu: tarcza i docisk,

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 23
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Prezent gratis

Promocja rękawice gratis!

Promocja !!! Do każdego zamówienia SACHS niezawodne rękawice robocze gratis.

Częste pytania

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Ilość zębów:23
Wymiary piasty tarczy sprzęgła:23x26-23N
Średnica:240 mm
Informacja techniczna:Zestaw bez łożyska. Należy je dokupić osobno.
Informacja techniczna:Produkt dostępny tylko w zestawie
Informacja techniczna:Należy wymienić wszystkie elementy zestawu

Informacje o producencie

SACHS. Według specjalistów sprzęgła Sachs uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Miano to zawdzięczają wysokiej jakości wykonania, ponadprzeciętnej niezawodności i długiej żywotności. Firma Sachs jest głównym dostawcą sprzęgieł do niemieckich fabryk samochodów takich jak BMW, Mercedes czy Opel, a także do fabryk Mazdy, Suzuki czy Volvo i wielu innych.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDGALAXY (WA6) | 05/2006-06/20151.8 TDCI 100KM/74KW [FFWA] | 05/2006-06/2015
FORDGALAXY (WA6) | 05/2006-06/20151.8 TDCI 125KM/92KW [QYWA] | 05/2006-06/2015
FORDMONDEO IV (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 125KM/92KW [QYBA, KHBA] | 06/2007-01/2015
FORDMONDEO IV SEDAN (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 125KM/92KW [QYBA, KHBA] | 06/2007-01/2015
FORDMONDEO IV TURNIER (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 125KM/92KW [QYBA, KHBA] | 06/2007-12/2012
FORDS-MAX (WA6) | 05/2006-12/20141.8 TDCI 100KM/74KW [FFWA] | 01/2007-12/2010
FORDS-MAX (WA6) | 05/2006-12/20141.8 TDCI 125KM/92KW [QYWA] | 05/2006-12/2014

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
AP Automotive Prod.KT90435
BLUE PRINTADF1230121
BLUE PRINTADF1230137
BORG & BECKHK2265
COMLINEECK427
DENCKERMANNK100808
EXEDYFMS2177
FORD1383695
FORD1383696
FORD1405849
FORD1405850
FORD1430430
FORD1430431
FORD1447105
FORD1447107
FORD1456069
FORD1456071
FORD1495803
FORD1498315
FORD1516731
FORD1524559
FORD1677272
FORD1692281
FORD6G917540D1A
FORD6G917540D1B
FORD6G917540D1C
FORD6G917540D1D
FORD6G917540D1E
FORD6G917540D1F
FORD6G917540D1G
FORD6G917540D1H
FORD6G917540D2A
FORD6G917540D2B
FORD6G917540D2C
FORD6G917540D2D
FORD6G917540D2E
FORDRM6G917540DF
FORDRM6G917540DG
FORDRM6G917540DH
KAWE962296
KM Germany0692317
KM Germany0692318
LuK624337509
MOTAQUIPLVCU736
NATIONALCK10246
QUINTON HAZELLQKT4001AF
RAICAMRC90435
RYMECJT1693
SACHS063000000286
SACHS063000000382
SACHS063000000605
SACHS063000000684
SACHS063000000745
SACHS3000970013
SACHS763000000688
SACHS763000000748
STELLOX0701204SX
VALEO826983
VALEO828563

Opinie

Opinie

Daddy
2021-01-10

5/5

2021-01-10

5/5

Najlepszy towar

    Pitch
    2017-09-08

    4/5

    2017-09-08

    4/5

    Opinia pozytywna

      gromek
      2016-11-16

      5/5

      2016-11-16

      5/5

      Polecam do wszystkich aut.

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-18:00

        w soboty: 8:00-14:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        Podobne produkty

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Darmowa
        wysyłka

        Darmowa wysyłka

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane