Zestaw sprzęgła STATIM 100.702 Zobacz większe

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 26

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Wymiary piasty tarczy sprzęgła:20x22 - 26N
Średnica:200 mm
Składowe zestawu:STATIM 7.37L (1 szt.), STATIM 20.001 (1 szt.), STATIM 428.20.D (1 szt.)

Informacje o producencie

STATIM. Bieżąca oferta polskiej marki Statim uwzględnia przede wszystkim specyfikę krajowego rynku motoryzacyjnego i skierowana jest głównie do właścicieli aut 5-letnich i starszych. Szerokie spektrum asortymentowe obejmuje 3-elementowe konstrukcje klasyczne, zestawy z hydraulicznym wysprzęglikiem (CSC), jak i te zawierające sztywne koło zamachowe. Jest to najbardziej dynamicznie rozwijana linia asortymentowa w ofercie firmy, która stanowi idealną alternatywę dla sprzęgieł z półki premium.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.4 TURBO (B/C375) 105KM/77KW [C1J 760, C1J 764] | 04/1984-12/1986
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.4 TURBO (B/C375) 115KM/85KW [C1J 770, C1J 782] | 10/1986-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.7 (B/C376) 80KM/59KW [F2N 700, F2N 704] | 10/1983-12/1987
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.7 (B/C37D) 87KM/64KW [F2N 732, F2N 742] | 06/1987-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.7 (B/C37E) 94KM/69KW [F3N 708] | 06/1987-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.7 (B/C37F) 75KM/55KW [F3N 718] | 10/1984-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.7 (B/C37L) 73KM/54KW [F2N 730] | 10/1986-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.7 (B/C37N) 88KM/65KW [F2N 708, F2N 710, F2N 798] | 10/1986-12/1988
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.7 (B/C53B) 73KM/54KW [F3N 740, F3N 741] | 09/1988-04/1992
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.7 (B/C53C) 90KM/66KW [F3N 742, F3N 743] | 09/1988-04/1992
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.8 16V (B/C53D) 135KM/99KW [F7P 704] | 06/1989-04/1992
RENAULT19 I CABRIOLET (D53_) | 07/1991-04/19921.7 75KM/55KW [F2N 724] | 07/1991-04/1992
RENAULT19 I CABRIOLET (D53_) | 07/1991-04/19921.7 95KM/70KW [F3N 742, F3N 743] | 07/1991-04/1992
RENAULT19 I CABRIOLET (D53_) | 07/1991-04/19921.8 16V (D53D) 137KM/101KW [F7P 704, F7P 700] | 07/1991-04/1992
RENAULT19 I CHAMADE (L53_) | 01/1988-12/19921.7 (L53B) 73KM/54KW [F3N 740, F3N 741] | 10/1989-04/1992
RENAULT19 I CHAMADE (L53_) | 01/1988-12/19921.7 (L53C) 90KM/66KW [F3N 742, F3N 743] | 07/1988-04/1992
RENAULT19 I CHAMADE (L53_) | 01/1988-12/19921.8 16V (L53D) 135KM/99KW [F7P 704] | 10/1989-04/1992
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.7 (B/C53B) 73KM/54KW [F3N 740, F3N 741] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.7 (B/C53C) 90KM/66KW [F3N 743] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.8 (5/353A) 90KM/66KW [F3P 706, F3P 760] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.8 (5/353F, B/C538) 107KM/79KW [F3P 682, F3P 765] | 05/1994-12/1995
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.8 (B/C538) 110KM/81KW [F3P 700] | 04/1992-05/1994
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.8 (B/C53Y) 88KM/65KW [F3P 706, F3P 760, F3P 708, F3P 707] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.8 16V (B/C53D) 135KM/99KW [F7P 704] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II CABRIOLET (D53_, 853_) | 04/1992-06/20011.7 (D53C) 90KM/66KW [F3N 742, F3N 743] | 04/1992-09/1993
RENAULT19 II CABRIOLET (D53_, 853_) | 04/1992-06/20011.8 (D53Y) 88KM/65KW [F3P 708, F3P 760, F3P 707, F3P 705, F3P 706, F3P 704] | 04/1992-06/1996
RENAULT19 II CABRIOLET (D53_, 853_) | 04/1992-06/20011.8 16V (D53D) 135KM/99KW [F7P 704] | 04/1992-06/1996
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.7 (L53B) 73KM/54KW [F3N 740, F3N 741] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.8 (L538) 110KM/81KW [F3P 700] | 04/1992-05/1994
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.8 (L53V, L538) 107KM/79KW [F3P 682] | 05/1994-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.8 (L53Y) 88KM/65KW [F3P 705, F3P 704, F3P 706, F3P 760, F3P 708, F3P 707] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.8 16V (L53D) 135KM/99KW [F7P 704] | 04/1992-12/1995
RENAULT21 (B48_) | 07/1989-06/19941.7 (B48E) 90KM/66KW [F3N 722, F3N 723] | 09/1989-06/1994
RENAULT21 (B48_) | 07/1989-06/19941.7 (B48F) 73KM/54KW [F3N 726] | 09/1989-10/1992
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-07/19971.7 (K/S481) 75KM/55KW [F2N 712] | 06/1986-03/1993
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-07/19971.7 (K/S482) 88KM/65KW [F2N 710] | 10/1986-12/1988
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-07/19971.7 (K48E) 90KM/66KW [F3N 722, F3N 723] | 10/1989-12/1993
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-07/19971.7 (K48E) 94KM/69KW [F3N 722, F3N 723] | 06/1986-12/1989
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-07/19971.7 (K48M) 73KM/54KW [F2N 750] | 06/1986-12/1989
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-07/19971.7 (K48N) 87KM/64KW [F2N 752] | 06/1987-04/1989
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-07/19971.7 CAT (K48F) 73KM/54KW [F3N 726] | 05/1988-06/1993
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19971.7 (L481) 75KM/55KW [F2N 712] | 03/1986-12/1987
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19971.7 (L482) 88KM/65KW [F2N 710] | 03/1986-03/1993
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19971.7 (L48E) 90KM/66KW [F3N 722, F3N 723] | 09/1989-02/1994
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19971.7 (L48E) 94KM/69KW [F3N 722, F3N 723] | 03/1986-02/1994
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19971.7 (L48M, L48F) 73KM/54KW [F2N 750, F3N 726] | 07/1986-02/1994
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19971.7 (L48N) 87KM/64KW [F2N 752] | 06/1987-04/1989
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19972.0 (L489) 102KM/75KW [J6R 758, J6R 759, J6R 792, J6R 793] | 03/1986-10/1993
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 TURBO (L425) 105KM/77KW [C1J 760, C1J 764] | 04/1984-12/1986
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 TURBO 116KM/85KW [C1J 764] | 12/1986-12/1989
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.7 (L426) 80KM/59KW [F2N 700, F2N 704] | 09/1984-12/1989
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.7 (L42E) 94KM/69KW [F3N 708] | 06/1987-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.7 (L42F) 73KM/54KW [F3N 718] | 10/1986-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.7 (L42L) 75KM/55KW [F2N 730] | 10/1986-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.7 (L42N) 88KM/65KW [F2N 708, F2N 710, F2N 798] | 10/1986-12/1988
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.7 (B/C574) 92KM/68KW [F2N 770] | 01/1991-12/1993
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.8 (B/C57C, B/C57U) 88KM/65KW [F3P 710, F3P 714] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.8 16V (C57D) 135KM/99KW [F7P 722] | 01/1991-03/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.8 90KM/66KW [F3P 755] | 08/1990-04/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.8 95KM/70KW [F3P 710] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.8 RSI (B/C579) 109KM/80KW [F3P 712] | 01/1993-08/1995
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.8 RSI (B/C57H) 107KM/79KW [F3P 758] | 08/1995-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/1998WILLIAMS (B/C57M) 147KM/108KW [F7R 700] | 01/1994-09/1998
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20021.8 (B56A/B) 90KM/66KW [F3P 720, F3P 724] | 11/1993-03/2001
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20022.0 (B56C/H/N) 113KM/83KW [F3R 722, F3R 723] | 11/1993-03/2001
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 TURBO (C405) 120KM/88KW [C1J 784, C1J 782, C1J 788] | 04/1985-08/1990
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.7 (B/C408) 73KM/54KW [F3N 716, F3N 717] | 10/1986-03/1995
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.7 (B/C40K, B/C40G) 87KM/64KW [F2N 740, F2N 742] | 06/1987-03/1995
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.7 I (C409) 94KM/69KW [F3N 722, F3N 702] | 10/1986-08/1991
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (T5, T6, T7) | 03/1980-04/19891.7 68KM/50KW [F1N 724] | 06/1986-04/1989
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (TXW) | 03/1989-03/20011.7 68KM/50KW [F1N 724] | 08/1992-08/1994
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (T1, T3, T4, T2) | 03/1980-04/19891.7 68KM/50KW [F1N 724] | 06/1986-04/1989
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20011.7 68KM/50KW [F1N 720] | 08/1992-08/1994
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (P6) | 03/1980-04/19891.7 68KM/50KW [F1N 722] | 06/1986-04/1989
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20011.7 68KM/50KW [F1N 722] | 05/1989-08/1994
VOLVO440 K (445) | 08/1988-12/19961.6 83KM/61KW [B 16 F] | 09/1988-12/1996
VOLVO440 K (445) | 08/1988-12/19961.7 102KM/75KW [B 18 FP] | 08/1989-12/1996
VOLVO440 K (445) | 08/1988-12/19961.7 106KM/78KW [B 18 EP] | 09/1988-12/1996
VOLVO440 K (445) | 08/1988-12/19961.7 87KM/64KW [B 18 KP] | 09/1988-12/1996
VOLVO440 K (445) | 08/1988-12/19961.7 95KM/70KW [B 18 F] | 08/1988-07/1989
VOLVO440 K (445) | 08/1988-12/19961.7 TURBO 120KM/88KW [B 18 FT] | 08/1988-07/1996
VOLVO440 K (445) | 08/1988-12/19961.7 TURBO 122KM/90KW [B 18 FT] | 01/1991-12/1996
VOLVO440 K (445) | 08/1988-12/19961.8 90KM/66KW [B 18 U] | 08/1991-07/1996
VOLVO440 K (445) | 08/1988-12/19961.8 90KM/66KW [B 18 U] | 09/1995-12/1996
VOLVO460 L (464) | 09/1988-07/19961.6 83KM/61KW [B 16 F] | 07/1992-07/1996
VOLVO460 L (464) | 09/1988-07/19961.7 102KM/75KW [B 18 EP] | 08/1989-07/1992
VOLVO460 L (464) | 09/1988-07/19961.7 87KM/64KW [B 18 KP] | 09/1988-07/1996
VOLVO460 L (464) | 09/1988-07/19961.7 TURBO 120KM/88KW [B 18 FT] | 08/1989-07/1996
VOLVO460 L (464) | 09/1988-07/19961.7 TURBO 122KM/90KW [B 18 FT] | 01/1991-07/1996
VOLVO460 L (464) | 09/1988-07/19961.8 90KM/66KW [B 18 U] | 08/1991-07/1996
VOLVO480 E | 04/1986-07/19961.7 102KM/75KW [B 18 EP] | 08/1989-07/1996
VOLVO480 E | 04/1986-07/19961.7 106KM/78KW [B 18 E] | 04/1986-07/1989
VOLVO480 E | 04/1986-07/19961.7 109KM/80KW [B 18 E] | 08/1986-07/1988
VOLVO480 E | 04/1986-07/19961.7 95KM/70KW [B 18 F] | 08/1987-07/1989
VOLVO480 E | 04/1986-07/19961.7 TURBO 120KM/88KW [B 18 FT] | 08/1987-07/1996
VOLVO480 E | 04/1986-07/19961.7 TURBO 122KM/90KW [B 18 FT] | 01/1991-07/1996

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT7276
BLUE PRINTADR163004
DENCKERMANNK100702
KM Germany0690853
LuK620034200
LuK620078000
LuK624251500
RENAULT7701464045
RENAULT7701464122
RENAULT7701465180
RENAULT7701466296
RENAULT7701467492
RENAULT7701467493
SACHS3000154001
STATIM100702
VALEO006730
VALEO009312
VALEO801015
VALEO801020
VOLVO3344286
VOLVO3344287
VOLVO33442872
VOLVO3344288

Opinie

Opinia 
2017-06-10

Warto zaryzykować i zaufać Statimowi. Użytkuję od dawna i żadnych kłopotów.

    Opinia 
    2017-03-15

    Żadnych kłopotów z montażem, o co trochę się obawiałem.

      Opinia 
      2017-01-03

      Statimy są spoko, polecam

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła STATIM 100.702

        Zestaw sprzęgła STATIM 100.702

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        2
        1

        Podobne produkty:

        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10