22 251 23 27

8:00-14:00

DZISIAJ TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM RABAT30

-30zł

4.98/5 (oceny: 972)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium
VALEO

Oryginalny zestaw sprzęgła VALEO 826653

Darmowa dostawa

Produkt niedostępny

7 osób ogląda ten produkt

MEGA OKAZJE!

1 029 zł

Produkt niedostępny

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

10% rabatu
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Bezpłatny
zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.
Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Kup części na
raty zero

Nie odkładaj zakupu sprzęgła - odłóż płatność!

Skorzystaj z systemu ratalnego 0% lub odroczenia płatności i zapłać za nowe części w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie.

Producent: VALEO
Numer części: 826653

Skład zestawu: tarcza i docisk,

Średnica [mm]: 230
Ilość zębów: 26
5.0
SPRAWDŹ OPINIE
CZĘSTE PYTANIA
ZAPYTAJ O PRODUKT

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Ilość zębów:26
Waga produktu:6,5 kg
Średnica zewnętrzna:230 mm
Informacja:Zestaw bez łożyska. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Średnica zewnętrzna 1:230 mm
Informacja techniczna:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia

Informacje o producencie

VALEO to jeden z największych producentów części samochodowych na świecie. Na szczególną uwagę zasługują sprzęgła Valeo, które są synonimem jakości, trwałości i niezawodności. Marka ta jest również niekwestionowanym liderem w produkcji jednomasowych kół zamachowych. Z produktów firmy Valeo korzystają przede wszystkim koncerny europejskie takie jak Renault, Peugeot czy Citroen, a także VW, Audi, Hyundai, KIA i wiele innych.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
MERCEDES-BENZCLK (C208) | 06/1997-09/2002200 KOMPRESSOR (208.344) 163KM/120KW [M 111.956] | 06/2000-06/2002
MERCEDES-BENZCLK (C208) | 06/1997-09/2002230 KOMPRESSOR (208.348) 197KM/145KW [M 111.982] | 06/2000-06/2002
MERCEDES-BENZCLK (C209) | 06/2002-05/2009200 CGI (209.343) 170KM/125KW [M 271.942] | 07/2003-05/2009
MERCEDES-BENZCLK (C209) | 06/2002-05/2009200 KOMPRESSOR (209.342) 163KM/120KW [M 271.940] | 09/2002-05/2009
MERCEDES-BENZCLK (C209) | 06/2002-05/2009240 (209.361) 170KM/125KW [M 112.912] | 06/2002-05/2009
MERCEDES-BENZCLK KABRIOLET (A208) | 03/1998-03/2002200 (208.435) 136KM/100KW [M 111.941, M 111.945] | 03/1998-03/2002
MERCEDES-BENZCLK KABRIOLET (A208) | 03/1998-03/2002200 KOMPRESSOR (208.444) 163KM/120KW [M 111.956] | 06/2000-03/2002
MERCEDES-BENZCLK KABRIOLET (A208) | 03/1998-03/2002230 KOMPRESSOR (208.448) 197KM/145KW [M 111.982] | 06/2000-03/2002
MERCEDES-BENZCLK KABRIOLET (A209) | 02/2003-03/2010CLK 200 CGI (209.443, 209.343) 170KM/125KW [M 271.942] | 07/2003-03/2010
MERCEDES-BENZCLK KABRIOLET (A209) | 02/2003-03/2010CLK 200 KOMPRESSOR (209.442) 163KM/120KW [M 271.940] | 02/2003-03/2010
MERCEDES-BENZCLK KABRIOLET (A209) | 02/2003-03/2010CLK 240 (209.461) 170KM/125KW [M 112.912] | 02/2003-03/2010
MERCEDES-BENZKLASA C (W203) | 05/2000-08/2007C 180 (203.035) 129KM/95KW [M 111.951] | 10/2000-05/2002
MERCEDES-BENZKLASA C (W203) | 05/2000-08/2007C 180 KOMPRESSOR (203.046) 143KM/105KW [M 271.946] | 05/2002-02/2007
MERCEDES-BENZKLASA C (W203) | 05/2000-08/2007C 200 CDI (203.004) 102KM/75KW [OM 611.962] | 02/2001-02/2007
MERCEDES-BENZKLASA C (W203) | 05/2000-08/2007C 200 CDI (203.004) 116KM/85KW [OM 611.962] | 09/2000-02/2007
MERCEDES-BENZKLASA C (W203) | 05/2000-08/2007C 200 CDI (203.007) 122KM/90KW [OM 646.962] | 04/2003-02/2007
MERCEDES-BENZKLASA C (W203) | 05/2000-08/2007C 200 CGI KOMPRESSOR (203.043) 170KM/125KW [M 271.942] | 07/2003-02/2007
MERCEDES-BENZKLASA C (W203) | 05/2000-08/2007C 200 KOMPRESSOR (203.042) 163KM/120KW [M 271.940] | 05/2002-02/2007
MERCEDES-BENZKLASA C (W203) | 05/2000-08/2007C 200 KOMPRESSOR (203.045) 163KM/120KW [M 111.955] | 05/2000-06/2002
MERCEDES-BENZKLASA C (W203) | 05/2000-08/2007C 230 KOMPRESSOR (203.040) 192KM/141KW [M 271.948] | 02/2004-02/2007
MERCEDES-BENZKLASA C (W203) | 05/2000-08/2007C 240 (203.061) 170KM/125KW [M 112.912] | 05/2000-02/2007
MERCEDES-BENZKLASA C COUPE (CL203) | 03/2001-06/2011C 180 KOMPRESSOR (203.746) 143KM/105KW [M 271.946] | 05/2002-05/2008
MERCEDES-BENZKLASA C COUPE (CL203) | 03/2001-06/2011C 200 CDI (203.707) 122KM/90KW [OM 646.962] | 03/2003-05/2008
MERCEDES-BENZKLASA C COUPE (CL203) | 03/2001-06/2011C 200 CGI KOMPRESSOR (203.743) 170KM/125KW [M 271.942] | 03/2003-05/2008
MERCEDES-BENZKLASA C COUPE (CL203) | 03/2001-06/2011C 200 KOMPRESSOR (203.742) 163KM/120KW [M 271.940] | 05/2002-05/2008
MERCEDES-BENZKLASA C COUPE (CL203) | 03/2001-06/2011C 200 KOMPRESSOR (203.745) 163KM/120KW [M 111.955] | 03/2001-05/2002
MERCEDES-BENZKLASA C COUPE (CL203) | 03/2001-06/2011C 230 KOMPRESSOR (203.740) 192KM/141KW [M 271.948] | 05/2002-05/2008
MERCEDES-BENZKLASA C COUPE (CL203) | 03/2001-06/2011C 230 KOMPRESSOR (203.747) 197KM/145KW [M 111.981] | 03/2001-05/2002
MERCEDES-BENZKLASA C T-MODEL (S203) | 03/2001-08/2007C 180 (203.235) 129KM/95KW [M 111.951] | 03/2001-05/2002
MERCEDES-BENZKLASA C T-MODEL (S203) | 03/2001-08/2007C 180 KOMPRESSOR (203.246) 143KM/105KW [M 271.946] | 05/2002-08/2007
MERCEDES-BENZKLASA C T-MODEL (S203) | 03/2001-08/2007C 200 CDI (203.204) 116KM/85KW [OM 611.962] | 03/2001-08/2007
MERCEDES-BENZKLASA C T-MODEL (S203) | 03/2001-08/2007C 200 CDI (203.207) 122KM/90KW [OM 646.962] | 04/2003-08/2007
MERCEDES-BENZKLASA C T-MODEL (S203) | 03/2001-08/2007C 200 CGI KOMPRESSOR (203.243) 170KM/125KW [M 271.942] | 07/2003-08/2007
MERCEDES-BENZKLASA C T-MODEL (S203) | 03/2001-08/2007C 200 KOMPRESSOR (203.242) 163KM/120KW [M 271.940] | 05/2002-08/2007
MERCEDES-BENZKLASA C T-MODEL (S203) | 03/2001-08/2007C 200 KOMPRESSOR (203.245) 163KM/120KW [M 111.955] | 03/2001-05/2002
MERCEDES-BENZKLASA C T-MODEL (S203) | 03/2001-08/2007C 240 (203.261) 170KM/125KW [M 112.912] | 03/2001-08/2007
MERCEDES-BENZKLASA CLC (CL203) | 05/2008-06/2011CLC 180 KOMPRESSOR (203.746) 143KM/105KW [M 271.946] | 05/2008-06/2011
MERCEDES-BENZKLASA CLC (CL203) | 05/2008-06/2011CLC 200 CDI (203.707) 122KM/90KW [OM 646.962] | 05/2008-06/2011
MERCEDES-BENZKLASA E (W210) | 06/1995-08/2003E 200 CDI (210.007) 116KM/85KW [OM 611.961] | 07/1999-03/2002
MERCEDES-BENZKLASA E (W211) | 03/2002-03/2009E 200 CDI (211.004) 102KM/75KW [OM 646.951] | 07/2002-12/2008
MERCEDES-BENZKLASA E (W211) | 03/2002-03/2009E 200 CDI (211.004) 122KM/90KW [OM 646.951] | 07/2002-12/2008
MERCEDES-BENZKLASA E (W211) | 03/2002-03/2009E 200 KOMPRESSOR (211.042) 163KM/120KW [M 271.941] | 11/2002-12/2008
MERCEDES-BENZKLASA E (W211) | 03/2002-03/2009E 200 NGT (211.041) 163KM/120KW [M 271.941] | 03/2004-12/2008
MERCEDES-BENZKLASA E (W211) | 03/2002-03/2009E 240 (211.061) 177KM/130KW [M 112.917, M 112.913] | 03/2002-12/2008
MERCEDES-BENZKLASA E T-MODEL (S211) | 03/2003-07/2009E 200 T KOMPRESSOR (211.242) 163KM/120KW [M 271.941] | 03/2003-07/2009
MERCEDES-BENZKLASA E T-MODEL (S211) | 03/2003-07/2009E 240 T (211.261) 177KM/130KW [M 112.913] | 03/2003-07/2009

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
LuK623307909
MERCEDES-BENZ0172505601
MERCEDES-BENZ0182507701
MERCEDES-BENZ0192502901
MERCEDES-BENZ0192503001
MERCEDES-BENZ172505601
MERCEDES-BENZ182507701
MERCEDES-BENZ192502901
MERCEDES-BENZ192503001
QUINTON HAZELLQKT2285AF
SACHS3000856401
VALEO826653

Opinie

Opinie

Krzysztof
2017-12-06

5/5

2017-12-06

5/5

Od początku spisuje się bardzo dobrze

    Stashgo
    2017-09-26

    5/5

    2017-09-26

    5/5

    Najlepszy wybór.

      Dostawa

      Dostawa i płatność

      Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

      korona baner
      korona baner
      Sposób dostawy
      Koszt

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówione produkty można odebrać w Raszynie

      Jaworskiego 6/1. Płatność kartą lub gotówką.

      0 zł

      Czas realizacji zamówienia

      Dostawa kurierska


      Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

      Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

      jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


      Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


      Odbiór osobisty


      Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


      Jaworskiego 6/1

      05-090 Raszyn

      od pn. do pt.: 8:00-18:00

      w soboty: 8:00-14:00


      Płatność kartą lub gotówką.


      Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

      Skrócenie czasu dostawy

      Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


      tel. (22) 251 23 27


      Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

      O szczegóły pytaj sprzedawcę.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


      tel. (22) 251 23 27

      email: info@sprzeglo.com.pl,

      bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


      Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

      Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

      Cennik dostaw zagranicznych

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


      Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności dzięki ratom ZERO % w Alior BANK.

      Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

      Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

      Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

      Oblicz ratę

      alior raty

      Raty Alior


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty to 10 lub 20 rat (10 lub 20 miesięcy).

      Ostatnio oglądane

      Podobne produkty

      Produkt
      nowy

      Produkt fabrycznie nowy

      Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

      Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

      Gwarancja
      24 miesiące

      Gwarancja 24 miesiące

      Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

      Darmowa
      wysyłka

      Darmowa wysyłka

      Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

      Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

      30 dni
      na zwrot

      30 dni na zwrot

      Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

      Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

      Rabat 10%
      na montaż

      Rabat 10% na montaż

      Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

      cert-image
      logo

      Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
      dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

      WYPEŁNIJ FORMULARZ

      LUB

      załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

      Rodzaj części
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

      Dziękujemy za wysłanie formularza.

      Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

      Zapytaj o produkt

      W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

      * Pole wymagane