Premium Zestaw sprzęgła LuK 617 1517 00 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 170
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:170 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 117 0026 10 (1 szt.), LuK 317 0017 17 (1 szt.), LuK 500 0671 11 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200645 I.E. 1.0 45KM/33KW [156 A2.246] | 04/1984-10/1995

Lista zamienników

---1636272480
AP Automotive Prod.KT9980
BLUE PRINTADL143003
BORG & BECKHK9980
FIAT46466726
FIAT46471424
FIAT46471425
FIAT46554354
FIAT55220302
FIAT5891337
FIAT5893143
FIAT71718683
FIAT71719812
FIAT71782269
FIAT73501249
FIAT7625958
FIAT7684344
FIAT7684345
FIAT7701188
FIAT7730135
FIAT77323510
FIAT7735056
KAWE961880
KLAXCAR FRANCE30022z
KM Germany0690499
LANCIA5893143
LANCIA5894334
LANCIA71782269
LAYCOCKLCK117
LuK617151700
MECARMMK9441
MOTAQUIPVCK713
NATIONALNCK735
NEXUSF1F008NX
NK132327
NK132342
OPEN PARTSCLK903703
PROCODIS FRANCEKTE451
QUINTON HAZELLQKT1487AF
RAICAMRC9980
RYMECJT9980
SACHS3000625001
SACHS3000626101
sbs1201132327
SMPEKT9980
STELLOX0701077SX
TTVTCK3735
UNIFLUX FILTERSGCK846AF
VALEO801424
VALEO821457
VALEOK381S
WESTLAKEWFT001

Opinie

Opinia 
2017-10-26

Zestawy luk są często polecane przez profesjonalistów i nie bez powodu.

    Opinia 
    2016-10-11

    Ok, żadnych problemów z montażem i późniejszą eksploatacją.

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 617 1517 00

      Zestaw sprzęgła LuK 617 1517 00

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa i płatność


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbiór osobisty w siedzibie firmy



      Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

      UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
      Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
      Cennik dostaw zagranicznych.

      Bezpieczeństwo

      Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

      1 2 3
      1

      Podobne produkty:

      1
      2