22 251 23 27

DZISIAJ TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM RABAT30

-30zł

4.99/5 (oceny: 965)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa ekonomiczna
STATIM

Oryginalny zestaw sprzęgła STATIM 100.226

Kup teraz - we wtorek u Ciebie

Darmowa dostawa

Produkt dostępny

5 osób ogląda ten produkt

MEGA OKAZJE!

309 zł
Z KODEM RABAT30

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

10% rabatu
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Bezpłatny
zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.
Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Kup części na
raty zero

Nie odkładaj zakupu sprzęgła - odłóż płatność!

Skorzystaj z systemu ratalnego 0% lub odroczenia płatności i zapłać za nowe części w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie.

Producent: STATIM
Numer części: 100.226

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 20
5.0
SPRAWDŹ OPINIE
AUTORYZOWANY SKLEP
CZĘSTE PYTANIA
ZAPYTAJ O PRODUKT

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Wymiary piasty tarczy sprzęgła:15x17,1 - 20N
Średnica:200 mm

Informacje o producencie

STATIM. Bieżąca oferta polskiej marki Statim uwzględnia przede wszystkim specyfikę krajowego rynku motoryzacyjnego i skierowana jest głównie do właścicieli aut 5-letnich i starszych. Szerokie spektrum asortymentowe obejmuje 3-elementowe konstrukcje klasyczne, zestawy z hydraulicznym wysprzęglikiem (CSC), jak i te zawierające sztywne koło zamachowe. Jest to najbardziej dynamicznie rozwijana linia asortymentowa w ofercie firmy, która stanowi idealną alternatywę dla sprzęgieł z półki premium.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATDOBLO CARGO (223_) | 11/2000-1.6 16V (223ZXD1A) 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2001-
FIATDOBLO CARGO (223_) | 11/2000-1.6 NATURAL POWER 103KM/76KW [182 B6.000] | 09/2002-
FIATDOBLO NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (119_, 223_) | 03/2001-1.4 77KM/57KW [350 A1.000] | 10/2005-
FIATDOBLO NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (119_, 223_) | 03/2001-1.6 16V (223AXD1A) 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2001-
FIATDOBLO NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (119_, 223_) | 03/2001-1.6 NATURAL POWER 103KM/76KW [182 B6.000] | 09/2002-
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V 103KM/76KW [182 A4.000] | 09/1996-05/2002
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.6 103KM/76KW [182 B6.000] | 09/2000-08/2002
FIATMAREA WEEKEND (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V 103KM/76KW [182 A4.000] | 09/1996-05/2002
FIATPALIO WEEKEND (178_) | 04/1996-1.6 16V 103KM/76KW [182 B6.000] | 02/2001-
FIATSIENA (178_, 172_) | 04/1996-12/20121.6 103KM/76KW [182 B6.000] | 11/2000-12/2009
FIATSTILO (192_) | 10/2001-11/20101.6 16V (192_XB1A) 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2001-11/2006
FIATSTILO MULTI WAGON (192_) | 01/2003-08/20081.6 16V 103KM/76KW [182 B6.000] | 01/2003-08/2008

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
ASAM74924
BLUE PRINTADF123042
BLUE PRINTADL143029
BLUE PRINTADL143039
DENCKERMANNK100226
FIAT71718714
FIAT71719040
FIAT71719615
FIAT71719616
FIAT71722764
FIAT71722766
FIAT71734895
FIAT71734896
FIAT71736492
FIAT71736782
FIAT71744043
FIAT71788768
KM Germany0691790
KM Germany0692246
LuK620306600
MAXGEAR615249
SACHS3000951110
STATIM100226
VALEO826231

Opinie

Opinie

Postek
2021-02-26

4/5

2021-02-26

4/5

W porządku.

    Konrad
    2020-07-24

    5/5

    2020-07-24

    5/5

    Zamówiony towar jest odpowiedni. Jak będzie sprawował się w eksploatacji okaże się za kilka miesięcy.

      Kris88
      2017-10-11

      5/5

      2017-10-11

      5/5

      Warto zaufać statimowi.

        Lukas
        2016-12-30

        5/5

        2016-12-30

        5/5

        Jedno z najlepszych w swej klasie

          trychu
          2016-12-06

          5/5

          2016-12-06

          5/5

          Działa jak trzeba.

            Dostawa

            Dostawa i płatność

            Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

            Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

            korona baner
            korona baner
            Sposób dostawy
            Koszt

            Zamówienia poniżej 400 zł

            Płatność z góry lub za pobraniem

            Zamówienia powyżej 400 zł

            Płatność z góry lub za pobraniem

            0 zł
            0 zł

            Zamówienia poniżej 400 zł

            Płatność z góry lub za pobraniem

            Zamówienia powyżej 400 zł

            Płatność z góry lub za pobraniem

            0 zł
            0 zł

            Zamówione produkty można odebrać w Raszynie

            Jaworskiego 6/1. Płatność kartą lub gotówką.

            0 zł

            Czas realizacji zamówienia

            Dostawa kurierska


            Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

            Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

            jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


            Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


            Odbiór osobisty


            Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


            Jaworskiego 6/1

            05-090 Raszyn

            od pn. do pt.: 8:00-18:00

            w soboty: 8:00-14:00


            Płatność kartą lub gotówką.


            Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

            Skrócenie czasu dostawy

            Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


            tel. (22) 251 23 27


            Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

            O szczegóły pytaj sprzedawcę.

            Dostawa za granicę

            Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


            tel. (22) 251 23 27

            email: info@sprzeglo.com.pl,

            bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


            Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

            Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

            Cennik dostaw zagranicznych

            Raty

            Kup na raty

            Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


            Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności dzięki ratom ZERO % w Alior BANK.

            Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

            Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

            Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

            Oblicz ratę

            alior raty

            Raty Alior


            Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

            Dogodny okres spłaty to 10 lub 20 rat (10 lub 20 miesięcy).

            Ostatnio oglądane

            Podobne produkty

            Produkt
            nowy

            Produkt fabrycznie nowy

            Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

            Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

            Gwarancja
            24 miesiące

            Gwarancja 24 miesiące

            Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

            Darmowa
            wysyłka

            Darmowa wysyłka

            Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

            Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

            30 dni
            na zwrot

            30 dni na zwrot

            Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

            Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

            Rabat 10%
            na montaż

            Rabat 10% na montaż

            Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

            cert-image
            logo

            Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
            dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

            WYPEŁNIJ FORMULARZ

            LUB

            załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

            Rodzaj części
            koło dwumasowe
            zestaw sprzęgła
            sprzęgło sportowe
            tarcza sprzęgła
            docisk
            łożysko oporowe
            wysprzęglik centralny
            pompa sprzęgła
            siłownik sprzęgła
            śruby montażowe

            Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

            Dziękujemy za wysłanie formularza.

            Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

            Zapytaj o produkt

            W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

            * Pole wymagane