22 251 23 27

8:00-18:00

DZISIAJ TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM RABAT30

-30zł

4.99/5 (oceny: 965)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium
VALEO

Oryginalny zestaw sprzęgła VALEO 826231

W poniedziałek u Ciebie

Darmowa dostawa

Ostatnie sztuki!

8 osób ogląda ten produkt

MEGA OKAZJE!

499 zł
Z KODEM RABAT30

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

10% rabatu
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Bezpłatny
zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.
Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Kup części na
raty zero

Nie odkładaj zakupu sprzęgła - odłóż płatność!

Skorzystaj z systemu ratalnego 0% lub odroczenia płatności i zapłać za nowe części w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie.

Producent: VALEO
Numer części: 826231

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 20
5.0
SPRAWDŹ OPINIE
CZĘSTE PYTANIA
ZAPYTAJ O PRODUKT

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Ilość zębów:20
Wymiary piasty tarczy sprzęgła:17,35 x 15,03
Waga produktu:4,1 kg
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

VALEO to jeden z największych producentów części samochodowych na świecie. Na szczególną uwagę zasługują sprzęgła Valeo, które są synonimem jakości, trwałości i niezawodności. Marka ta jest również niekwestionowanym liderem w produkcji jednomasowych kół zamachowych. Z produktów firmy Valeo korzystają przede wszystkim koncerny europejskie takie jak Renault, Peugeot czy Citroen, a także VW, Audi, Hyundai, KIA i wiele innych.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20031.6 16V (182.BB) 103KM/76KW [182 A4.000] | 02/1996-10/2001
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20031.6 16V (182.BU) 103KM/76KW [182 B6.000] | 01/1999-12/2002
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20011.6 103KM/76KW [182 B6.000] | 09/2000-10/2001
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20011.6 16V (182.AB) 103KM/76KW [182 A4.000] | 03/1996-10/2001
FIATDOBLO CARGO (223_) | 11/2000-1.6 16V (223ZXD1A) 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2001-
FIATDOBLO CARGO (223_) | 11/2000-1.6 NATURAL POWER 103KM/76KW [182 B6.000] | 09/2002-
FIATDOBLO NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (119_, 223_) | 03/2001-1.4 77KM/57KW [350 A1.000] | 10/2005-
FIATDOBLO NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (119_, 223_) | 03/2001-1.6 16V (223AXD1A) 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2001-
FIATDOBLO NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (119_, 223_) | 03/2001-1.6 NATURAL POWER 103KM/76KW [182 B6.000] | 09/2002-
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V 103KM/76KW [182 A4.000] | 09/1996-05/2002
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.6 103KM/76KW [182 B6.000] | 09/2000-08/2002
FIATMAREA WEEKEND (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V 103KM/76KW [182 A4.000] | 09/1996-05/2002
FIATPALIO (178_) | 04/1996-1.6 16V 100KM/74KW [178 B3.000] | 04/1996-10/2002
FIATPALIO WEEKEND (178_) | 04/1996-1.6 16V 100KM/74KW [178 B3.000] | 04/1996-02/2001
FIATPALIO WEEKEND (178_) | 04/1996-1.6 16V 103KM/76KW [182 B6.000] | 02/2001-
FIATSIENA (178_, 172_) | 04/1996-12/20121.6 103KM/76KW [182 B6.000] | 11/2000-12/2009
FIATSTILO (192_) | 10/2001-11/20101.6 16V (192_XB1A) 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2001-11/2006
FIATSTILO MULTI WAGON (192_) | 01/2003-08/20081.6 16V 103KM/76KW [182 B6.000] | 01/2003-08/2008

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---1636270080
ACDelcoAC512K
AP Automotive Prod.KT7659
ASAM74924
BLUE PRINTADL143029
BLUE PRINTADL143039
BORG & BECKHK2091
CLUTCHNUSMCK2525
CLUTCHNUSMCK2533A
CLUTCHNUSMCK2560
CLUTCHNUSMCK2567
DJ PARTSCK1090
FIAT71718714
FIAT71719040
FIAT71719615
FIAT71719616
FIAT71722764
FIAT71722766
FIAT71734895
FIAT71734896
FIAT71736492
FIAT71736782
FIAT71744043
FIAT71752225
FIAT71752226
FIAT71752236
FIAT71752444
FIAT71788768
JP GROUP3330402110
KAWE961895
KEY PARTSKC2091
KM Germany0691790
KM Germany0692246
LUCASLKCA630030
LuK620306600
LuK620312800
MAPA007200700
MAXGEAR615249
MECARMMK9928
MOTAQUIPVCU506
NEXUSF1F084NX
NK132360
NK132364
OPEN PARTSCLK904903
PROCODIS FRANCEKTE466
QUINTON HAZELLQKT2438AF
QUINTON HAZELLQKT2842AF
RAICAMRC7659
RYMECJT7659
RYMECJT7793
SACHS3000951110
SACHS3000951340
sbs1201132360
sbs1201132364
STATIM100226
STATIM100261
STELLOX0701176SX
VALEO826231
WESTLAKEWFT030

Opinie

Opinie

Fiat500
2017-08-28

5/5

2017-08-28

5/5

Miła obsługa, dobry produkt.

    Piotr
    2017-08-02

    5/5

    2017-08-02

    5/5

    Super część

      Kryszek
      2017-06-11

      5/5

      2017-06-11

      5/5

      Wszystko super

        Kindle
        2017-06-06

        5/5

        2017-06-06

        5/5

        Szybka wysyłka a produkt dobry

          Dostawa

          Dostawa i płatność

          Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

          korona baner
          korona baner
          Sposób dostawy
          Koszt

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówione produkty można odebrać w Raszynie

          Jaworskiego 6/1. Płatność kartą lub gotówką.

          0 zł

          Czas realizacji zamówienia

          Dostawa kurierska


          Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

          Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

          jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


          Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


          Odbiór osobisty


          Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


          Jaworskiego 6/1

          05-090 Raszyn

          od pn. do pt.: 8:00-18:00

          w soboty: 8:00-14:00


          Płatność kartą lub gotówką.


          Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

          Skrócenie czasu dostawy

          Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


          tel. (22) 251 23 27


          Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

          O szczegóły pytaj sprzedawcę.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


          tel. (22) 251 23 27

          email: info@sprzeglo.com.pl,

          bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


          Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

          Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

          Cennik dostaw zagranicznych

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


          Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności dzięki ratom ZERO % w Alior BANK.

          Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

          Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

          Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

          Oblicz ratę

          alior raty

          Raty Alior


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty to 10 lub 20 rat (10 lub 20 miesięcy).

          Ostatnio oglądane

          Podobne produkty

          Produkt
          nowy

          Produkt fabrycznie nowy

          Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

          Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

          Gwarancja
          24 miesiące

          Gwarancja 24 miesiące

          Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

          Darmowa
          wysyłka

          Darmowa wysyłka

          Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

          Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

          30 dni
          na zwrot

          30 dni na zwrot

          Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

          Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

          Rabat 10%
          na montaż

          Rabat 10% na montaż

          Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

          cert-image
          logo

          Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
          dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

          WYPEŁNIJ FORMULARZ

          LUB

          załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

          Rodzaj części
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za wysłanie formularza.

          Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

          Zapytaj o produkt

          W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

          * Pole wymagane