SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO ALFA ROMEO 147

Marka ALFA_ROMEOWybierz silnik ALFA ROMEO 147:

Sprawdź cenę sprzęgła do Alfy Romeo 147
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Alfy 147

Alfa Romeo 147 to jeden z modeli włoskich aut kompaktowych wprowadzony na rynek w 2001 roku. Samochody tego producenta od wielu lat zachwycają swoją stylistyką oraz lekkością w prowadzeniu.

Sklep sprzeglo.com.pl w swojej ofercie prezentuje szeroką gamę sprzęgieł do Alfa Romeo 147. Każdy z Państwa znajdzie odpowiedni zestaw dostosowany do swoich potrzeb – zestawy oryginalne montowane w fabrykach a także tańsze zamienniki.
Do najpopularniejszych zestawów sprzęgła Alfa Romeo 147 należą:
 1. Kompletny zestaw firmy LUK o numerze 624300700
W skład kompletu do Alfy Romeo wchodzą
 • tarcza sprzęgła,
 • docisk sprzęgła,
 • łożysko oporowe.
Firma LUK to światowa marka przodująca w produkcji sprzęgieł. Od kilkudziesięciu lat firma ta wyposaża fabryki w zestawy na pierwszy montaż. Wybór produktów firmy LUK to wybór długiej żywotności, jakości i skuteczności.
Zestaw sprzęgła do Alfy Romeo 147 LUK o numerze 624300700 możemy także zamontować w Fiacie Marea oraz Marea Weekend a także Lancii Kappa.
 1. Kompletny zestaw: sprzęgło Alfa Romeo 147 firmy Valeo o numerze 821322:
W skład powyższego kompletu sprzęgła wchodzą :
 • tarcza
 • docisk
 1. Kompletny zestaw sprzęgła firmy Valeo o numerze 834001
 2. Kompletny zestaw sprzęgła firmy Valeo o numerze 821324
W skład powyższych kompletów do Alfy wchodzą:
 • tarcza sprzęgła
 • docisk sprzęgła
 • łożysko
Valeo to francuska firma która znajduję się w czołówce największych producentów części samochodowych. Valeo to części stosowane na pierwszy montaż przez koncern Fiata co oznacza, że spotkać je możemy w takich markach aut jak Alfa Romeo, Fiat, Lancia.

W ofercie sklepu Sprzeglo.com.pl znajdziecie Państwo również innych producentów sprzęgieł takich jak Aisin, Japan Line, Sachs a także tańsze zamienniki firm : Ashika, Blueprint, Japanparts.

Jeśli nie macie 100% pewności do trafności wyboru przez Państwa zestawu sprzęgła skontaktujcie się ze sklepem sprzeglo.com.pl a Nasi konsultanci pomogą w doborze odpowiedniego zestawu tak, aby spełniał on wszystkie oczekiwania. Gwarancją profesjonalnego i indywidualnego podejścia do naszych klientów jest 100% pozytywnych opinii wystawianych na stronach Okazje.info.pl oraz Ceneo.pl.

Tagi: sprzęgło alfa romeo, sprzeglo alfa romeo, sprzegla alfa, sprzęgła alfa, sprzeglo alfa romeo 147, sprzęgło alfa 147,sprzegla alfa romeo, sprzęgła alfa romeoPopularne części do ALFA ROMEO 147146   <<     147    >>    155