DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO ALFA ROMEO 156

Marka ALFA_ROMEOWybierz silnik ALFA ROMEO 156:

Sprawdź cenę sprzęgła do Alfy Romeo 156
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Alfy 156

Alfa Romeo jest włoską marką motoryzacyjną produkującą samochody osobowe, sportowe oraz wyścigowe. W 1986 roku marka weszła w skład koncernu Fiat - obecnie FCA. Historia marki Alfa Romeo rozpoczęła się 24 czerwca 1910 roku w Mediolanie, kiedy firma Anonima Lombarda Fabbrica Automobili (A.L.F.A.) rozpoczęła swoją działalność. Pięć lat później firma została przejęta przez Nicolę Romeo, który zmienił jej nazwę na Alfa Romeo. Marka uznawana jest za synonim czystej motoryzacyjnej pasji i wyjątkowego podjęcia do projektowania samochodów.

Alfa Romeo 156 jest jednym z najbardziej kultowych modeli tej marki. Samochód został zaprojektowany przez jednego z najbardziej słynnych światowych projektantów Waltera de Silvę i zaprezentowany po raz pierwszy w trakcie targów motoryzacyjnych we Frankfurcie w 1997 roku. Alfa Romeo 156 zdobyła tytuł Europejskiego Samochodu Roku 1998, pokonując Volkswagena Golfa IV. Model 156 produkowany był w latach 1997 - 2006, wersja kombi z napędem na obie osie oznaczona przez producenta jako Crosswagon Q4 produkowana była aż do 2007 roku. W 2002 roku face-liftingowi poddane zostało wnętrze samochodu a w 2003 roku Giorgetto Giugiaro zaprojektował poddaną face-liftingowi karoserię.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Alfie Romeo 156

Koło dwumasowe jest jednym z najbardziej kosztownych elementów ulegających zużyciu w skutek normalnej eksplotacji w Alfie Romeo 156. Objawy uszkodzenia dwumasy bywają bardzo różne, najczęściej opisywanymi symptomami świadczącymi o zużyciu tego podzespołu są: niepokojące hałasy towarzyszące odpalaniu oraz gaszeniu silnika, wydobywające się z okolic skrzyni biegów głośne dźwięki w trakcie pracy jednostki na jałowym biegu, wibracje odczuwane na pedale sprzęgła oraz szarpanie odczuwane w trakcie przyspieszania z niskich prędkości obrotowych jednostki.

Ceny dwumasy do Alfy Romeo 156

Sklep internetowy sprzeglo.com.pl oferuje najwyższej jakości koła dwumasowe do Alfy Romeo 156 w bardzo przystępnych cenach. Koszt dwumasy do tego modelu Alfy Romeo waha się w zależności od producenta oraz wybranej jednostki od około 900 zł do około 2000 zł.

Alfa Romeo 156 - zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym 

W sklepie internetowym sprzeglo.com.pl dostępne są również kompletne zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym. Wybór takiego zestawu jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem - gwarantuje idealne spasowanie jego poszczególnych elementów a ponadto jest znacznie tańsze, niż kupowanie wszystkich części osobno. Warto pamiętać także, iż specjaliści zalecają wymianę koła dwumasowego zawsze, gdy zachodzi konieczność wymiany sprzęgła. Oba te podzespoły cechuje zbliżona trwałość, a wymieniając je razem ponosimy wysokie koszty robocizny tylko raz, niwelując ryzyko kolejnej awarii w niedalekim czasie.Popularne części do ALFA ROMEO 156Zobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.