DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO CITROEN EVASION

Marka CITROENWybierz silnik CITROEN EVASION:

Sprawdź cenę sprzęgła do Citroena Evasion
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Evasion

Citroen to francuska firma samochodów pochodząca od nazwiska jej twórcy – Andre Citroen’a. Powstanie słynnego logo samochodów osobowych i dostawczych datuje się na 1978 rok. Główna siedziba przedsiębiorstwa do teraz znajduje się w Paryżu, zaś sama firma zatrudnia niemal 14 tys. pracowników.

Współcześnie firma Citroen wraz z firmą Peugeot od 1919 roku jest częścią francuskiego koncernu PSA, jednak sama firma już wcześniej zdobywała prestiżowe nagrody. Pierwszą z nich było zwycięstwo w konkursie Samochód Roku w Stanach Zjednoczonych. Tę samą nagrodę auta Citroen wielokrotnie zdobywały w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Irlandia.

Pasmo sukcesów przerywa kryzys ekonomiczny na rynku w 1974 roku. Powoduje on kłopoty finansowe firmy, aby temu zaradzić następuje połączenie Automobiles Citroen i Automobiles Peugeot i dwa lata później powstaje koncern PSA Peugeot Citroen. Pomimo tego, że połączono obie firmy zachowują one do chwili obecnej dużą niezależność - odrębna sieć handlowa, gama modelowa, wizerunek firmy.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części zespołu napedowego pojazdów CITROEN EVASION, w związku z tym wybór właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i wpływa na dalszą żywotność samochodu. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do CITROEN EVASION oraz koła zamachowe/dwumasowe do CITROEN EVASION. W sprzedaży sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła CITROEN EVASION nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi eksperci zadbają o Państwa samochód, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów CITROEN EVASION oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu CITROEN EVASION.

Tagi: sprzęgło citroen evasion, sprzęgło do evasion (22, u6), koło dwumasowe citroen evasion, tarcza sprzęgła citroen evasion, docisk sprzęgła citroen evasion, wysprzęglik citroen evasion, pompa sprzęgła citroen evasionPopularne części do CITROEN EVASIONZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.