SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO FIAT DOBLO

Marka FIATWybierz silnik FIAT DOBLO:

Sprawdź cenę sprzęgła do Fiata Doblo
Włoska marka samochodowa Fiat założona została w 1899 i do dziś uznawana jest za jedną z najpopularniejszych na świecie. Koncert zajmuje się produkcją m.in. samochodów osobowych, ciężarowych, traktorów, autobusów i wielu innych. Jednym z modeli o charakterze dostawczo-osobowym jest produkowany od 2000 roku Fiat Doblo. Sześć lat od momentu pojawienia się auta na rynku Doblo otrzymało tytuł „International Van of the Year".

Objawy zużycia koła dwumasowego w Fiacie Doblo

Fiat Doblo doceniony został w europejskim konkursie, ale to oczywiście nie oznacza, że jego podzespoły nie ulegają naturalnemu zużyciu. Tyczy się to m.in. koła dwumasowego. Jego zużycie poznać można po niepokojących dźwiękach, które dobiegać mogą ze skrzyni biegów przy pracy na biegu jałowym. Dziwne odgłosy mogą pojawiać się też podczas odpalania i gaszenia silnika oraz przy przyspieszaniu. O konieczności wymiany tego podzespołu informować może również drgający pedał sprzęgła, odczucie szarpania podczas przyspieszania oraz przenoszone na obszar karoserii wibracje.

Ceny dwumasy do Fiata Doblo

Cena kół dwumasowych często zależy od konkretnych generacji modelu. W przypadku Fiatów Doblo kwestia ta nie gra szczególnej roli. Ceny dotyczące takich generacji jak Fiat Dobro MPV (zarówno modele produkowane od 2001, jak i od 2009), Doblo Platforma i Doblo Kombivan kształtują się w przedziale ok. 1000-1500 zł. Różnice w tych widełkach zależą tu głównie od parametrów podzespołów. Okazje promocyjne pozwalają kupić dwumasę już za ok 850 zł.

Fiat Doblo - zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Na rynku często zakupić można zestawy do Fiata Doblo, składające się z koła dwumasowego, sprzęgła i innych niezbędnych elementów. Pod względem kosztów, to zdecydowanie najbardziej opłacalne rozwiązanie. To nie jedyna zaleta tego rozwiązania. Gdy części zakupione zostają w zestawie, zużywają się razem. Ewentualna wymiana dotyczyć więc będzie całego zestawu, co pozwoli zaoszczędzić na robociźnie. Dodatkowo, części wymieniane i naprawiane w tym samym czasie pozwolą na optymalne działanie całego podzespołu. To z kolei wpływa na bezawaryjne funkcjonowanie zestawu, które mierzyć można nawet w setkach tysięcy przejechanych kilometrów.


Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Doblo


Fiat Doblo to bardzo fajnie wystylizowany samochód typu kombivan który zostawia mocno w tyle konkurencyjne samochody dostawcze. Jeśli szukamy maksymalnej przestrzeni do minimum długości to taki właśnie kombivan będzie doskonałym rozwiązaniem.

Natomiast jeśli szukamy sprzęgła do Fiata Doblo to tylko w sklepie Sprzeglo.com.pl.

Fachowe porady, indywidualne podejście do klienta, ceny do 50% tańsze niż w autoryzowanych serwisach samochodowych, bogata oferta producentów to własnie wyróżnia nas na tle konkurencji.

Przygotowaliśmy dla Państwa zestawy najczęściej wybieranych sprzęgieł w naszym sklepie
  1. Kompletny zestaw sprzęgła Fiat Doblo firmy VALEO nr 826352
  2. Kompletny zestaw sprzęgła Fiat Doblo firmy VALEO nr 826525
  3. Kompletny zestaw sprzęgła Fiat Doblo firmy VALEO nr 821463
    W zestawie sprzęgła Doblo znajdziemy :
  • tarczę sprzęgła
  • docisk sprzęgła
  • łożysko oporowego
Producent sprzęgieł Valeo oferuje najlepszej jakości części do aut włoskich, niemieckich, francuskich.
Montowane są one już w co 3 samochodzie wyjeżdżającym z linii produkcyjnych fabryk motoryzacyjnych.

W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie odnośnie doboru sprzęgła do Fiata Doblo.

Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest 100% pozytywnych opinii które otrzymaliśmy od klientów na portalach Ceneo.pl oraz Opineo.pl

Tagi: sprzęgło fiat, sprzeglo fiat, sprzegla fiat, sprzęgła fiat, sprzeglo doblo, sprzęgło doblo, sprzeglo fiat doblo, sprzęgła fiat doblo, sprzegla dobloPopularne części do FIAT DOBLOCROMA   <<     DOBLO    >>    DOBLO Cargo