SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO IVECO

Marka IVECOWybierz model IVECO:

Sprawdź cenę sprzęgła do Iveco

Sprzęgło do Iveco Massif

Iveco MassifSprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Iveco

Marka Inveco powstała w 1975 roku. Korzenie przedsiębiorstwa opierają się na połączeniu działań pięciu firm z Włoch, Niemiec oraz Francji. Były to Fiat Veicoli Industriali, Unic, Lancia Veicoli Speciali, OM oraz Magirus. Początkowe działania podjęte przez markę miały na celu zintegrowanie różnych struktur oraz przeprowadzenie optymalizacji na wielu płaszczyznach. Dzięki temu narodził się zintegrowany, nowy, centralny ośrodek, który w 1978 roku wyprodukował pierwszy model auta o nazwie Daily. Kolejne lata przyniosły modele o nazwie Turbo oraz Turbostar. Dzięki tym autom firma szybko zaczęła odnosić sukcesy w Europie. 

Początek lat 90. przyniósł kryzys dla firmy związany z pojawieniem się mocnej konkurencji na rynku. Iveco podjęło decyzję odnośnie zakupu spółek International Trucks Australia Limited oraz Ital. Sukcesem okazała się produkcja auta EuroClass, które wygrało międzynarodowy konkurs Coach of the Year. W 1999 roku Iveco nawiązało współpracę z Renault w ramach produkcji autobusów. Tak właśnie powstał Irisbus. Koniec lat 90. to czas na odświeżenie strategii firmy i produkcja modelu EuroCargo. Ten krok okazał się sporym sukcesem i przyniósł firmie dużą sprzedaż oraz wiele nagród. 

Obecnie Iveco to jeden z ważniejszych producentów, jeżeli weźmiemy pod uwagę produkcję aut użytkowych. Rocznie powstaje ponad 200 tysięcy egzemplarzy, a także 460 tysięcy dieslowych silników. Iveco jest również uważany za czołowego producenta furgonów oraz aut dostawczych. Iveco znane jest z wytwarzania aut przeznaczonych do transportu pasażerów oraz pojazdów specjalnych. Samochody charakteryzują najnowsze technologie i szeroka gama silników. 

Sprzęgło do Iveco

Jeśli chodzi o markę Iveco poleca się stosowanie jedynie oryginalnych części zamiennych oferowanych w profesjonalnych sklepach. Dzięki temu auto pozostanie sprawne na długo i będzie osiągać najlepsze wyniki. Cena sprzęgła Iveco przekłada się wygodę jazdy, ochronę poszczególnych podzespołów oraz mniejszą emisję hałasu. Kluczem, aby zadbać o żywotność sprzęgła jest wymiana za każdym razem kompletnego zestawu. Jak tylko zauważymy pierwsze objawy zużycia powinniśmy poprosić o pomoc specjalistów. 

W części modeli aut Iveco spotkamy się z kołami dwumasowymi. Tutaj również konieczne jest zadbanie o oryginalne, sprawdzone części, tak aby skutecznie tłumić występowanie drgań. Jeśli chodzi o ceny dwumasy warto przyjrzeć się ofercie sprzeglo.com.pl, tak aby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Bez problemu znajdziemy zestawy kół dwumasowych w najlepszych ofertach.Popularne części do IVECO


INFINITI   <<     IVECO    >>    LDV