DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO JEEP PATRIOT

Marka JEEPWybierz silnik JEEP PATRIOT:

Sprawdź cenę sprzęgła do Jeep Patriot
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Patriot

Jeep to marka z amerykańskimi korzeniami. Samochody pod jej nazwą produkowanej były dla amerykańskiego wojska od 1941 roku przez firmę Willys jednak obecnie marka znajduje się w posiadaniu włoskiego koncernu FIAT Chrysler Automobiles. Termin "Jeep" nie ma określonego pochodzenia, jest kilka historii na ten temat, niemniej jednak najbardziej zbliżona wersja głosi, że wymowa głosek GP – wojskowy skrót general purpose czyli samochód ogólnego przeznaczenia.

Główna siedziba firmy znajduje się w mieście Toledo w USA. Co ciekawe, określenie jeep tak głęboko zakorzeniło się w branży motoryzacyjnej, że jego mianem określa się nie tylko auta tej firmy, ale wszystkie tego typu auta terenowe.

Pierwszy wyprodukowany Jeep to model CJ-2A z 1945 roku posiadał charakterystyczne do dzisiaj koło zapasowe zamontowane z tyłu na klapie. Producent po zakończonej wojnie uruchomił produkcje na masową skalę. Sukces osiągnął dzięki niepowtarzalnemu wyglądowi oraz tym, że części do wszystkich modeli były mocne i trwałe. To auta dla ludzi którzy kochają wyzwania w terenie. Dzisiaj auta te produkowane są przez Fiat Chrysler Automobiles.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne pozdespoły strefy napędowej aut JEEP PATRIOT, w związku z tym dobór właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do JEEP PATRIOT oraz koła dwumasowe do JEEP PATRIOT. W ofercie sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła JEEP PATRIOT nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa samochodu. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa samochód, ale także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów JEEP PATRIOT oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu JEEP PATRIOT.

Tagi: sprzęgło jeep patriot, sprzęgło do patriot (mk74), koło dwumasowe jeep patriot, tarcza sprzęgła jeep patriot, docisk sprzęgła jeep patriot, wysprzęglik jeep patriot, pompa sprzęgła jeep patriotPopularne części do JEEP PATRIOTZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.