DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO KIA OPTIMA

Marka KIAWybierz silnik KIA OPTIMA:

Sprawdź cenę sprzęgła do KIA Optima
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Optima

Początki historii zaczynają się w 1944 roku, kiedy to najstarszy koncern zaczyna swoja działalność od produkcji rowerów oraz części do nich pod firmą motoryzacyjną Kyungsung Precision Industry. Nazwa nie była dość chwytliwa i trudna do zapamiętania, a interes coraz lepiej się rozwijał i sprzedaż rosła więc w roku 1952 postanowiono zmienić nazwę na KIA Industry Corp.

Potrzeby rynku były coraz bardziej wymagające, dlatego więc w 1961 roku postanowiono wdrożyć w produkcję motocykle z własnymi silnikami, rok później 3 kołowe małe auta dostawcze. W 1970 roku zostaje skonstruowany pierwszy silnik. Duże zmiany nadchodzą wraz z wyprodukowaniem pierwszego własnego pojazdu KIA BRISA S100 - model ten był produkowany we współpracy z Mazdą.

Osiągnięty sukces finansowy pozwolił firmie zainwestować w udziały innych firm na rynku azjatyckim. Do koncernu należały między innymi akcje ASIA Motors. Niestety w 1997 roku Kia ogłosiła bankructwo, część akcji przejął Hyundai i obecnie tworzą koncern Hyundai Kia Automotive Group. Pojazdy Kia mają opinie porządnych samochodów z bezawaryjnymi silnikami które można kupić w niskiej cenie.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły układu napędowego samochodów KIA OPTIMA, dlatego dobór pasującego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do KIA OPTIMA oraz koła dwumasowe do KIA OPTIMA. W sprzedaży sklepu znajda Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła KIA OPTIMA nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa pojazd, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów KIA OPTIMA oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu KIA OPTIMA.

Tagi: sprzęgło kia optima, sprzęgło do optima, koło dwumasowe kia optima, tarcza sprzęgła kia optima, docisk sprzęgła kia optima, wysprzęglik kia optima, pompa sprzęgła kia optimaPopularne części do KIA OPTIMAZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.