DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO MAZDA BT-50

Marka MAZDAWybierz silnik MAZDA BT-50:

Sprawdź cenę sprzęgła do Mazdy BT-50

Sprzęgła Mazda BT-50 Platforma

(CD, UN) produkcja: (2006-obecnie)
Sprzęgła Mazda BT-50 PlatformaSprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Mazdy BT-50

Początki Mazdy - dzisiaj giganta samochodowego zaczynają się w roku 1920, wtedy to firma zajmowała się produkcją broni dla japońskich wojsk zbrojnych. Auta zaczęła tworzyć dopiero prawie 40 lat później. Firma jak podają różne źródła wzięła się od nazwiska Jujiro Matsuda, jest również inna teoria głosząca, że nazwa firmy wzięta został mianowanya od bóstwa, starożytnego - Ahura-Mazdy.

Pierwszym pojazdem który został nominowany zaprezentowany, a zaraz potem zjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1960 był model Mazda R360. Chwalono go za lekką konstrukcje oraz bardzo niskie zużycie paliwa. Po tym debiucie Mazda postanowiła pójść dalej, aby na tle konkurencji oferować cos więcej dla swoich klientów i zaczęła prace nad konstrukcją silnika. Owocem tej pracy stały się 3 silniki, czego żaden inny producent nie posiadał w swojej ofercie.

Dzięki ciągłemu rozwojowi firma mogła pozwolić sobie, aby w 1967 roku wejść na rynek europejski, a 3 lata później podbić również USA. Co przełożyło się na jeszcze lepsze wyniki sprzedaży.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne pozdespoły zespołu napedowego pojazdów MAZDA BT-50, dlatego dobór pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do MAZDA BT-50 oraz koła dwumasowe do MAZDA BT-50. W ofercie sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MAZDA BT-50 nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa samochodu. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa auto, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów MAZDA BT-50 oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz gratisową przesyłkę w jeden dzień od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa auta MAZDA BT-50.

Tagi: sprzęgło mazda bt-50, sprzęgło do bt-50 (cd, un), koło dwumasowe mazda bt-50, tarcza sprzęgła mazda bt-50, docisk sprzęgła mazda bt-50, wysprzęglik mazda bt-50, pompa sprzęgła mazda bt-50Popularne części do MAZDA BT-50Zobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.