DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.99/5 (oceny: 804)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO MAZDA MPV

Marka MAZDAWybierz silnik MAZDA MPV:

Sprawdź cenę sprzęgła do Mazdy MPV
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Mazdy MPV

Początki Mazdy - dzisiaj giganta samochodowego zaczynają się w roku 1920, wtedy to firma zajmowała się produkcją broni dla japońskich wojsk zbrojnych. Samochody zaczęła tworzyć dopiero prawie 40 lat później. Firma jak podają różne źródła wzięła się od nazwiska Jujiro Matsuda, jest również inna teoria głosząca, że nazwa firmy wzięta została od bóstwa, starożytnego - Ahura-Mazdy.

Pierwszym autem który został nominowany zaprezentowany, a zaraz potem zjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1960 był model Mazda R360. Chwalono go za lekką konstrukcje oraz bardzo niskie zużycie paliwa. Po tym debiucie Mazda postanowiła pójść dalej, aby na tle konkurencji oferować cos więcej dla swoich klientów i zaczęła prace nad konstrukcją silnika. Owocem tej pracy stały się 3 silniki, czego żaden inny producent nie posiadał w swojej ofercie.

Dzięki ciągłemu rozwojowi marka mogła pozwolić sobie, aby w 1967 roku wejść na rynek europejski, a 3 lata później podbić również Stany Zjednoczone. Co przełożyło się na jeszcze lepsze wyniki sprzedaży.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne części zespołu napedowego pojazdów MAZDA MPV, dlatego więc dobranie odpowiedniego zestawu sprzęgła jest kluczowe i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do MAZDA MPV oraz koła dwumasowe do MAZDA MPV. W ofercie sklepu znajda Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MAZDA MPV nigdy nie jest trudnością bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa samochód, ale także o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów MAZDA MPV oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa samochodu MAZDA MPV.

Tagi: sprzęgło mazda mpv, sprzęgło do mpv i (lv), koło dwumasowe mazda mpv, tarcza sprzęgła mazda mpv, docisk sprzęgła mazda mpv, wysprzęglik mazda mpv, pompa sprzęgła mazda mpvPopularne części do MAZDA MPVZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.