SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO MERCEDES KLASA C

Marka MERCEDESWybierz silnik MERCEDES-BENZ KLASA C:

Sprawdź cenę sprzęgła do Mercedesa Klasa C

Sprzęgła Mercedes W204 C Klasa Sedan

produkcja: (2007-2014)
Sprzęgła Mercedes W204 C Klasa Sedan
⇓ Pozostałe silniki ⇓
Zwiń

Sprzęgła Mercedes S204 C Klasa Kombi

produkcja: (2007-2014)
Sprzęgła Mercedes S204 C Klasa Kombi
⇓ Pozostałe silniki ⇓
Zwiń

Sprzęgła Mercedes S203 C Klasa Kombi

produkcja: (2001-2007)
Sprzęgła Mercedes S203 C Klasa Kombi
⇓ Pozostałe silniki ⇓

Sprzęgła Mercedes W203 C Klasa Sedan

produkcja: (2000-2007)
Sprzęgła Mercedes W203 C Klasa Sedan
⇓ Pozostałe silniki ⇓Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Mercedesa Klasa C

Mercedes- Benz to niemieckie samochody, których produkcję prowadzi międzynarodowy koncern Daimler AG. Marka uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych na światowym rynku motoryzacyjnym i jednocześnie jest jedną z najstarszych funkcjonujących koncernów w tej branży.

Powstała w 1881 roku i do dzisiaj główna siedziba firmy znajduje się w Stuttgarcie. Logo Mercedes-Benz widnieje nie tylko na samochodach osobowych, ale także samochodach dostawczych, ciężarowych, autobusach oraz silnikach.

Co ciekawe, nieopodal siedziby otwarto w 2006 roku muzeum marki Mercedes, które przedstawią bogatą historię marki. Pod jej znakiem zostało bowiem wyprodukowanych 550 modeli samochodów, w tym 350 samochodów osobowych, 140 modeli aut wyścigowych oraz 60 samochodów użytkowych.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części strefy napędowej samochodów MERCEDES KLASA C, w związku z tym dobranie pasującego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i wpływa na dalszą żywotność samochodu. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do MERCEDES KLASA C oraz koła zamachowe/dwumasowe do MERCEDES KLASA C. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MERCEDES KLASA C nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi eksperci dbają o Państwa auto, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów MERCEDES KLASA C oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa samochodu MERCEDES KLASA C.

Tagi: sprzęgło mercedes klasa c, sprzęgło do klasa c (w202), koło dwumasowe mercedes klasa c, tarcza sprzęgła mercedes klasa c, docisk sprzęgła mercedes klasa c, wysprzęglik mercedes klasa c, pompa sprzęgła mercedes klasa cPopularne części do MERCEDES KLASA CKLASA B   <<     KLASA C    >>    KLASA E