SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO MERCEDES KLASA S

Marka MERCEDESWybierz silnik MERCEDES-BENZ KLASA S:

Sprawdź cenę sprzęgła do Mercedesa Klasa S

Sprzęgła Mercedes W222 S Klasa Sedan

produkcja: (2013-obecnie)
Sprzęgła Mercedes W222 S Klasa Sedan
⇓ Pozostałe silniki ⇓
Zwiń

Sprzęgła Mercedes W221 S Klasa Sedan

produkcja: (2005-2013)
Sprzęgła Mercedes W221 S Klasa Sedan
⇓ Pozostałe silniki ⇓Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Mercedesa Klasa S

Mercedes- Benz to niemieckie auta, których produkcję prowadzi międzynarodowy koncern Daimler AG. Marka uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych na światowym rynku motoryzacyjnym i jednocześnie jest jedną z najstarszych funkcjonujących firm w tej branży.

Powstała w 1881 roku i do chwili obecnej główna siedziba firmy znajduje się w Stuttgarcie. Logo Mercedes-Benz widnieje nie tylko na samochodach osobowych, ale również samochodach dostawczych, ciężarowych, autobusach oraz silnikach.

Co ciekawe, nieopodal siedziby otwarto w 2006 roku muzeum marki Mercedes, które przedstawią bogatą historię marki. Pod jej znakiem zostało bowiem wyprodukowanych 550 modeli samochodów, w tym 350 samochodów osobowych, 140 modeli aut wyścigowych oraz 60 samochodów użytkowych.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne części strefy napędowej aut MERCEDES KLASA S, dlatego więc dobranie pasującego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do MERCEDES KLASA S oraz koła dwumasowe do MERCEDES KLASA S. W asortymencie sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MERCEDES KLASA S nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa auto, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów MERCEDES KLASA S oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych oferowanych przez konkurencję oraz gratisową przesyłkę w ciągu 24h od momentu zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu MERCEDES KLASA S.

Tagi: sprzęgło mercedes klasa s, sprzęgło do klasa s (w116), koło dwumasowe mercedes klasa s, tarcza sprzęgła mercedes klasa s, docisk sprzęgła mercedes klasa s, wysprzęglik mercedes klasa s, pompa sprzęgła mercedes klasa sPopularne części do MERCEDES KLASA SKLASA R   <<     KLASA S    >>    SEDAN