SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO MERCEDES SLK

Marka MERCEDESWybierz silnik MERCEDES-BENZ SLK:

Sprawdź cenę sprzęgła do Mercedesa SLK
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Mercedesa SLK

Mercedes- Benz to niemieckie samochody, których produkcję prowadzi międzynarodowy koncern Daimler AG. Marka uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych na światowym rynku motoryzacyjnym i jednocześnie jest jedną z najstarszych funkcjonujących marek w tej branży.

Powstała w 1881 roku i do chwili obecnej główna siedziba firmy znajduje się w Stuttgarcie. Logo Mercedes-Benz widnieje nie tylko na samochodach osobowych, ale również samochodach dostawczych, ciężarowych, autobusach oraz silnikach.

Co ciekawe, blisko siedziby otwarto w 2006 roku muzeum firmy Mercedes, które przedstawią bogatą historię firmy. Pod jej znakiem został mianowanyo bowiem wyprodukowanych 550 modeli aut, w tym 350 samochodów osobowych, 140 modeli aut wyścigowych oraz 60 aut użytkowych.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części strefy napędowej aut MERCEDES SLK, w związku z tym wybór pasującego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do MERCEDES SLK oraz koła dwumasowe do MERCEDES SLK. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MERCEDES SLK nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa auto, ale także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów MERCEDES SLK oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa pojazdu MERCEDES SLK.

Tagi: sprzęgło mercedes slk, sprzęgło do slk (r170), koło dwumasowe mercedes slk, tarcza sprzęgła mercedes slk, docisk sprzęgła mercedes slk, wysprzęglik mercedes slk, pompa sprzęgła mercedes slkPopularne części do MERCEDES SLKSL   <<     SLK    >>    SPRINTER