DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO NISSAN CUBE

Marka NISSANWybierz silnik NISSAN CUBE:

Sprawdź cenę sprzęgła do Nissana Cube

Sprzęgła Nissan Cube

(Z11) produkcja: (2003-2005)
Sprzęgła Nissan CubeSprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Cube

Pierwotną nazwą tej motoryzacyjnej firmy założonej przez japońskiego inżyniera Masujiro Hashimoto nie była nazwa Nissan lecz Kwaishinsha. Pierwszą rzeczą jaka zrobił inżynier zanim zajął się konstrukcją samochodów było odwiedzenie Stanów Zjednoczonych w celu popdpatrzenia oraz zdobycia doświadczenia, które mógł potem wdrożyć w późniejszą produkcje aut w Japonii. Dzięki temu już 3 lata później powstał pierwszy pojazd osobowy – DAT.

Nazwa jego wzięła się od skrótu 3 nazwisk jego twórców : Kenjiro Dena, Rokuro Aoyamy i Meitaro Takeuchiego.Na samym początku produkcja obejmowała tylko auta ciężarowe. W wyniku różnych transformacji w 1934 nazwa firmy został nominowanya zmieniona i ustalono, że będzie to Nissan Motor Co. Ltd. Rozpoczyna się sprzedaż aut w USA, które cieszą się dużą popularnością i przynoszą firmie zyski. Po drugiej wojnie swiatowej następuje podjęcie współpracy z brytyjskim Austinem czego wynikiem staje się produkcja modelu Patrol – świetny pojazd z dużym sześciocylindrowym silnikiem i mocą 85 KM dodatkowo z napędem 4x4 wyglądem przypominającego amerykańskiego Jeepa Willysa.

Lata 80’ to wkroczenie z firmą motoryzacyjną na rynek europejski, a także powstanie ekskluzywnej odmiany Nissana – Infinity, który swoim podbojem obejmuje Europę oraz Stany Zjednoczone. Nissan to obecnie firma motoryzacyjna samochodów która kojarzy się z trwałością, pięknym designem a także komfortem jazdy, dlatego posiada szeroką rzeszę fanów na całym świecie.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne pozdespoły układu napędowego aut NISSAN CUBE, w związku z tym wybór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do NISSAN CUBE oraz koła zamachowe/dwumasowe do NISSAN CUBE. W sprzedaży sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła NISSAN CUBE nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa samochodu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa auto, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów NISSAN CUBE oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego koła zamachowego / dwumasowego lub zestawu sprzęgła do Państwa auta NISSAN CUBE.

Tagi: sprzęgło nissan cube, sprzęgło do cube (z12), koło dwumasowe nissan cube, tarcza sprzęgła nissan cube, docisk sprzęgła nissan cube, wysprzęglik nissan cube, pompa sprzęgła nissan cubePopularne części do NISSAN CUBEZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.