DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO PEUGEOT 308

Marka PEUGEOTWybierz silnik PEUGEOT 308:

Sprawdź cenę sprzęgła do Peugeota 308
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Peugeota 308

Ten model wyprodukowany przez francuski koncern rozpoczął swój "żywot" w 2008 roku, stając się następcą Peugota 307. Trzeba od razu uczciwie przyznać, że nowy Peugeout nawet nie próbował być kimś kompletnym innym niż jego poprzednik. Wiele zastosowanych tu rozwiązań jest bardzo do siebie podobnych. Zarówno pod względem technicznym, jak i strony czysto stylistycznej. Dotychczas wyprodukowano dwie generacje modelu 308. Pierwsza dostępna była w oficjalnej sprzedaży do 2013 roku. Kolejna produkowana jest do dzisiaj.

Pierwsza generacja Peugota 308, to auto z czterema wariantami nadwozia: hatchback, kombi, coupe oraz sedan. Opcji doboru odpowiedniego napędu jest naprawdę sporo. Można wybrać pomiędzy dwoma silnikami benzynowymi i trzema dieslami. W obu wariantach możemy nabyć auta z wieloma wersjami mocy silników. Uwagę w pierwszej wersji Peugeota 308 zwracają jego znakomite parametry aerodynamiczne. Współczynnik oporu powietrza (cx) wynosi w tym modelu zaledwie 0.29, co jest wynikiem budzącym podziw.

Kolejna wersja Peugeota z 2013 roku, została zaprezentowana branży motoryzacyjnej na salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie. W modelu tym, wszelkimi parametrami użytkowymi czyli np.: radiem albo systemem klimatyzacji sterujemy za pomocą ekranu dotykowego. Zastosowanie takiego rozwiązania jest dla marki Peugeot nowością. Design zaproponowany wewnątrz auta dość jasno nawiązuje do modelu "208". Druga generacja posiada w ofercie dwa modele nadwozia. Jest to: 5-drzwiowy hatchback i 5-drzwiowe kombi.

Oferta sklepu internetowego Sprzeglo.com.pl obejmuje sprzedaż kompletnych zestawów sprzęgieł do Peugeot 208 oraz kół dwumasowych do Peugeot 208. Jesteśmy obecni na rynku od 2002 roku. Przez ten czas zyskaliśmy ogromne doświadczenie w sprzedaży tego typu komponentów.

Zamówienia dokonujemy poprzez wypełnienie formularza internetowego, lub kontaktując się z naszym konsultantem. Jeżeli mają Państwo problemy związane z doborem odpowiednich części, służą oni fachowym doradztwem.

Tagi: sprzęgło peugeot 308, sprzęgło do 308 (4a_, 4c_), koło dwumasowe peugeot 308, tarcza sprzęgła peugeot 308, docisk sprzęgła peugeot 308, wysprzęglik peugeot 308, pompa sprzęgła peugeot 308Popularne części do PEUGEOT 308Zobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.