DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO PORSCHE 911

Marka PORSCHEWybierz silnik PORSCHE 911:

Sprawdź cenę sprzęgła do Porsche 911

Sprzęgła Porsche 911 Targa

(996) produkcja: (2001-2005)
Sprzęgła Porsche 911 Targa

Sprzęgła Porsche 911 Speedster Kabriolet

(964) produkcja: (1992-1994)
Sprzęgła Porsche 911 Speedster KabrioletSprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Porsche 911

Porsche to niemiecka marka powstała w 1931 roku, słynąca przede wszystkim z aut sportowych oraz luksusowych samochodów osobowych. Ciekawostką jest, Porsche jest samodzielną marką, niepodlegającą żadnemu koncernowi samochodowemu. W Polsce pierwszy salon samochodowy Porsche powstał dopiero w 2006 roku w Warszawie i do chwili obecnej jest ich jedynie cztery w czterech różnych miastach kraju.

Marka Porsche to nie tylko auta, ale również styl życia. Porsche prowadzi również produkcję swojej odzieży i gadżetów. Wiele znanych firm takich jak Adidas, czy Siemens w porozumieniu z Porsche prowadzi własną produkcję dodatkowo z logo tej firmy.

Porsche jest jednym z największych niezależnych niemieckich przedsiębiorstw produkujących auta seryjnie. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Stuttgart-Zuffenhausen. Spółka należy do grupy Porsche Automobil Holding SE. W 2014 roku Porsche wyprodukowała 203 097 samochodów, z czego największy udział przypadł modelowi Cayenne (prawie 66 tys. pojazdów) oraz Macan (ponad 59 tys.)

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne części zespołu napedowego aut PORSCHE 911, dlatego więc wybór pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do PORSCHE 911 oraz koła zamachowe/dwumasowe do PORSCHE 911. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła PORSCHE 911 nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa samochód, a także o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów PORSCHE 911 oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w jeden dzień od zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta PORSCHE 911.

Tagi: sprzęgło porsche 911, sprzęgło do 911 (964), koło dwumasowe porsche 911, tarcza sprzęgła porsche 911, docisk sprzęgła porsche 911, wysprzęglik porsche 911, pompa sprzęgła porsche 911Popularne części do PORSCHE 911Zobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.