Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 537)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO SAAB 9-3

Marka SAABWybierz silnik SAAB 9-3:

Sprawdź cenę sprzęgła do Saaba 9-3

Sprzęgła Saab 9-3 Sedan

(YS3F) produkcja: (2002-2015)
Sprzęgła Saab 9-3 SedanSprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Saaba 9-3

Auto, które było produkowane przez szwedzki koncern motoryzacyjny SAAB. Pierwotnie model 9-3 był dostępny w sprzedaży w latach 1998-2013. Jednak później chwilowo, w latach 2013-2015 wznowiono ją. Saaba 9-3 zaliczamy do autosegmentu samochodów osobowych z klasy średniej wyższej. W czasie gdy produkowano ten model, doczekał się on dwóch generacji.

Warto wspomnieć, że jeśli chodzi o stylistykę, wspominany wyżej model jest bardzo podobny do Saaba 900. Różnic jest naprawdę niewiele i odróżnić te dwa modele nie jest łatwo. Najlepiej widać to w rozwiązaniach związanych z układem kierowniczym oraz zawieszeniem. Jedną z ważniejszych rzeczy, przykuwających uwagę w Saabie 9-3 jest jego design. Sylwetka auta, pomimo że nie raziła w oczy zastosowanymi przez projektantów pomysłami, to posiadała kilka rzeczy, które stały się później charakterystyczne w tym modelu jak np.: atrapa chłodnicy. W sprzedaży dostępny był Saab 9-3 hatchback, coupe jak też kabrio, sedan i kombi.

Saab 9-3 to pierwszy model tej marki napędzany dieslem.Wszystko dzięki współpracy z General Motors. Osiągi pierwszej zastosowanej wersji tego motoru wynosiły 115 KM a jego pojemność to 2,2 l. Oczywiście wraz z kolejnymi generacjami wyniki diesla poprawiły się, ale nadal w napędzie dominowała benzyna. Przez kolejne lata doczekaliśmy się II generacji, jak i szeregu poprawek. Pierwotnie produkcję modelu "9-3" zakończono w 2011, gdy SAAB oficjalnie ogłosił swoją upadłość. Później starano się wznowić produkcję ma stałe, lecz nie udało się to.

Jeżeli szukają Państwo zestawów sprzęgieł do SAABA 9-3, lub kół dwumasowych do SAABA 9-3, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Sprzeglo.com.pl. Posiadamy zarówno części fabrycznie nowe jak i korzystniejsze cenowo zamienniki.

W razie pytań prosimy o kontakt z konsultantem, który pomoże dobrać najbardziej odpowiedni do wymagań zestaw sprzęgieł lub kół dwumasowych. Zamówień dokonać można wypełniając formularz zamówieniowy on-line lub telefonicznie.

Tagi: sprzęgło saab 9-3, sprzęgło do 9-3 (ys3d), koło dwumasowe saab 9-3, tarcza sprzęgła saab 9-3, docisk sprzęgła saab 9-3, wysprzęglik saab 9-3, pompa sprzęgła saab 9-3Popularne części do SAAB 9-3Zobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane