DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO SEAT CORDOBA

Marka SEATWybierz silnik SEAT CORDOBA:

Sprawdź cenę sprzęgła do Seata Cordoby
Seat, który od lat 90 rozwija się pod patronatem Volkswagena i grupy VAG, na dobre rozpowszechnił termin "auto emocion". Oznacza on emocje przykryte pod dynamicznie wystylizowanym nadwoziem, czerpiącym garściami z najlepszych szkół projektowania spod szyldu grupy VAG. Hiszpańska marka jest powodem do dumy każdego Hiszpana, podobnie jak Skoda dla Czechów.

Seat Cordoba bazuje w znacznej mierze na podzespołach wykorzystywanych w Volkswagenie Polo - widać to między innymi po linii bocznej, która nawiązuje do małego kompaktu z Wolfsburga. Cordoba wyposażona była w paletę jednostek napędowych dobrze znanych właścicielom VW Polo, toteż klienci chętnie wybierali małą Cordobę, ponieważ w gruncie rzeczy... była im dobrze znana. 

Objawy zużycia koła dwumasowego w Seacie Cordoba

Seat Cordoba często wyposażany był w legendarny silnik 1.9 TDI z koncernu VAG. Oznaczało to świetną elastyczność i niskie spalanie, jednak naturalną konsekwencją było także zużycie dwumasy - objawia się ono wibracjami podczas postoju na biegu jałowym oraz szarpaniu przy ruszaniu z miejsca. Także niepokojące dźwięki spod maski każą sądzić, że wizyta u mechanika jest nieunikniona..

Ceny dwumasy do Seata Cordoby

Dwumasa do Seata Cordoby I generacji w wariancie 1.9 TDI 110KM wyniesie nas około 1030 złotych za produkt marki SACHS. Jeżeli chcielibyśmy kupić produkt marki VALEO, wydamy w przybliżeniu od około 1979 do 2070 złotych, w zależności od wersji. Ich ceny do Cordoby drugiej generacji - silnik 1.9 TDI 131KM - dostępne są w zakresie od około 950 do 1150 złotych.

Seat Cordoba - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

Nasz sklep umożliwia nabycie w znakomitej cenie całego zestawu, składającego się ze sprzęgła i koła dwumasowego. Pakiet taki jest niezwykle opłacalny ekonomicznie, ponieważ zakup poszczególnych podzespołów wychodzi znacznie drożej, niż wszystkich jednocześnie. To również jeden koszt wymiany podczas wizyty u mechanika, a także równomierne zużycie się poszczególnych elementów. Stare nie wpływają negatywnie na pracę nowych, dopiero co wymienionych.


Seat Cordoba to propozycja małego auta klasy kompakt, oferowana w sprzedaży przez hiszpańską markę z portfolio grupy VAG (Volkswagen Audi Group). Pierwsza generacja tego dynamicznie stylizowanego auta bazowała na konstrukcji Volkswagena Polo, co przełożyło się na świetną dostępność części zamiennych. Doskonała znajomość tego auta przez mechaników również nie jest bez znaczenia dla kosztów utrzymania.

Sam pojazd jest niezbyt dużych gabarytów, co świetnie sprawdza się w małych, ciasnych miasteczkach. Wyposażenie, pomimo, iż standardowe, potrafi zaskoczyć wiele osób. Za dodatkową opłatą występowały takie elementy wyposażenia jak klimatyzacja czy elektryczne szyby.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Seacie Cordoba

Seat Cordoba w wersji z silnikami diesla - na przykład 1.4 TDI czy 1.9 TDI - narażona jest na typowe bolączki pojazdów koncernu VAG, a więc przedwcześnie zużywające się koła dwumasowe. Objawy tego możemy zauważyć podczas postoju na biegu jałowym - niepokojące drgania są pierwszym przykładem. Kolejnymi są: zaś szarpanie podczas ruszania oraz stukanie z okolic silnika.

Ceny dwumasy do Seata Cordoby

Koszt koła dwumasowego do Seata Cordoby 1.9 TDI 110KM wynosi w przybliżeniu 1030 złotych. Za taką kwotę nabędziemy produkt renomowanego producenta - firmy SACHS. Firma Valeo wycenia swoje dwumasy na około 1980 - 2070 złotych. W przypadku Cordoby II ceny są w dość podobnym zakresie (mowa o wersji 1.9 TDI 131KM) - zarówno podzespoły firmy SACHS, jak i LuK kosztują w przybliżeniu około 1000 złotych.

Seat Cordoba - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

Na stronie www.sprzeglo.com.pl kupisz gotowe zestawy, składające się ze sprzęgła oraz koła dwumasowego. Taki zestaw to olbrzymia korzyść finansowa - kupno podzespołów osobno wyniesie znacznie więcej. To także konieczność rezerwacji wyłącznie jednej wizyty u mechanika, podczas której wymieni on sprzęgło i dwumas na raz. W ten sposób elementy będą zużywać się w podobnym tempie, więc starsze nie wpłyną negatywnie na nowsze, niedawno wymienione.


Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Cordoby

Seat Cordoba to solidne i trwałe auto, do którego niskie koszty utrzymania oraz eksploatacji powodują, że znalazł on wielu zwolenników. Model powstał na platformie Ibizy oraz Volkswagena Polo

Sprzeglo.com.pl oferuje bogatą ofertę wielu producentów sprzęgieł oraz kół dwumasowych do Seata Cordoba.

Oto lista najczęściej wybieranych zestawów sprzęgła Cordoba:
 1. Zestaw sprzęgła LUK nr 620134700
 2. Zestaw sprzęgła LUK nr 620194300
 3. Zestaw sprzęgła LUK nr 623108900
 4. Zestaw sprzęgła LUK nr 623304700
 5. Zestaw sprzęgła LUK nr 622223500
  W zestawie sprzęgła Seat Cordoba znajdziemy :
 • tarcze sprzęgła
 • docisk sprzęgła
 • łożysko oporowe
 1. Zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym LUK nr 600000600
  W zestawie tym znajduje się:
 • tarcza sprzęgła
 • docisk sprzęgła
 • łożysko oporowe
 • koło dwumasowe

Firma LUK to sprawdzony producent sprzęgieł oraz kół dwumasowych do samochodów na całym świecie. Zestawy ich montowane są w autach na pierwszy montaż - co pokazuje jak dobrą jakością oraz niezawodnością cieszą się ich produkty.

 1. Zestaw sprzęgła SACHS 3000158001
 2. Zestaw sprzęgła SACHS 3000332001
 3. Zestaw sprzęgła SACHS 3000845701
 4. Zestaw sprzęgła SACHS 3000951005
  W zestawie sprzęgła Cordoba firmy SACHS znajdziemy :
 • tarcze sprzęgła
 • docisk sprzęgła
 • łożysko oporowe
SACHS tak samo jak LUK to niemiecki producent części do układu napędowego. I tak samo jak LUK montuje swoje sprzęgła oraz koła dwumasowe na pierwszy montaż niemal we wszystkich autach na całym świecie.

 1. Zestaw sprzęgła VALEO 821255
  W zestawie sprzęgła do Seata Cordoby znajdziemy :
 • tarcze sprzęgła
 • docisk sprzęgła
 • łożysko oporowe


Valeo znajduje się w czołówce największych producentów części zamiennych do samochodu. Montowane są one we wszystkich francuskich samochodach takich jak Renault, Peugeot, Citroen, a także włoskich ( Fiat, Alfa Romeo), niemieckich (VW, Audi).
 1. Koło dwumasowe SACHS 2294000329

Jeśli nie wiecie Państwo na jaki zestaw sprzęgła Seat Cordoba się zdecydować to nasi eksperci w Sprzeglo.com.pl są do dyspozycji.

Ich wiedza oraz doświadczenie pozwolą na dobranie takiego zestawu do samochodu, aby w pełni spełniał wszystkie oczekiwania.
Ponadto nasza wiedza poparta jest aktualną ofertą wszystkich katalogów producentów – dlatego każde zamówienie jest weryfikowane w najdrobniejszym szczególe.

Naszą najlepszą wizytówką jest 100 % zadowolonych klientów którzy polecają nas na takich stronach jak Opineo.pl oraz Ceneo.pl

Tagi: seat cordoba sprzęgło, seat cordoba sprzeglo, sprzeglo seat cordoba, sprzęgło seat cordoba, sprzęgło do seata cordoba, sprzeglo do seata cordobaPopularne części do SEAT CORDOBAZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.