DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 752)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO SUBARU LEGACY

Marka SUBARUWybierz silnik SUBARU LEGACY:

Sprawdź cenę sprzęgła do Subaru Legacy

Sprzęgła Subaru Legacy III Sedan

(BE) produkcja: (1998-2003)
Sprzęgła Subaru Legacy III Sedan

Sprzęgła Subaru Legacy Outback Kombi

(BG) produkcja: (1996-1999)
Sprzęgła Subaru Legacy Outback KombiSprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Legacy

Początki modelu Subaru Legacy sięgają roku 1989, kiedy to koncern zajmujący się wieloma różnymi obszarami produkcji- a mianowicie japońskie Fuji Heavy Industries zaprezentowało nowe auto z segmentu D. Za jego stworzenie odpowiedzialna jest firma Subaru. Auta te sprzedawano nie tylko na terenie Japonii, lecz także Stanów Zjednoczonych. Dlatego właśnie samochód znany jest również między innymi jako: Subaru Liberty czy też Touring Wagon.

Najnowsza, szósta już generacja tego modelu obecna jest na rynku od 2014 roku. Pięć wersji Subaru Legacy dostępnych było w wersji sedan i kombi, natomiast edycja najświeższa oferuje jedynie nadwozie typu kombi. Oprócz dwóch wspomnianych wyżej opcji nadwoziowych, warto jeszcze wspomnieć o jego terenowej wersji noszącej nazwę Legacy Outlook, która od generacji czwartej zaczęła stanowić oddzielny model.

Warto wspomnieć, że model Legacy to auto, które zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez kierowców. Najlepszym tego przykładem jest to, że liczba sprzedanych sztuk przekroczyła na świecie aż trzy miliony. Uznanie nie ominęło także wersji przeznaczonej wyłącznie do rajdów terenowych. Przez cały okres produkcji Subaru Legacy posiadal zarówno silniki wysokoprężne, jak również najpopularniejsze napędy benzynowe. Z biegiem czasu zmienne były koncepcje związane z designem kolejnych generacji tego samochodu.

Sklep internetowy Sprzeglo.com.pl zawiera w swojej ofercie kompletne zestawy sprzęgieł dla Subaru Legacy, bądź też kół dwumasowych do Subaru Legacy. Poaiadamy części fabrycznie nowe, bądź też korzystniejsze ekonomicznie zamienniki. Jesteśmy obecni na rynku od 2002 roku, i jesteśmy liderem w segmencie sprzedaży internetowej tego typu komponentów.

Zamówień dokonać można wypełniając internetowy formularz zamówieniowy, bądź poprzez kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci bardzo chętnie pomogą dobrać najbardziej odpowiedni zestaw sprzęgieł i kół dwumasowych.

Tagi: sprzęgło subaru legacy, sprzęgło do legacy i (bc), koło dwumasowe subaru legacy, tarcza sprzęgła subaru legacy, docisk sprzęgła subaru legacy, wysprzęglik subaru legacy, pompa sprzęgła subaru legacyPopularne części do SUBARU LEGACYZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.