DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.99/5 (oceny: 804)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO SUZUKI IGNIS

Marka SUZUKIWybierz silnik SUZUKI IGNIS:

Sprawdź cenę sprzęgła do Suzuki Ignis

Sprzęgła Suzuki Ignis I SUV

(FH) produkcja: (2000-2005)
Sprzęgła Suzuki Ignis I SUVSprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Ignis

Suzuki to firma motoryzacyjna która na rynku motoryzacyjnym poszczycić się może ponad 100 letnią tradycją, która kryje w sobie długą drogę wzlotów i upadków do osiągniecia takiej popularności jaką z pewnością cieszy się firma motoryzacyjna Suzuki. Michio Suzuki biznes swój zaczął rozwijać w nadmorskiej miejscowości położonej w Japonii. Ambicją jego było wyjście poza wąską dziedzinę którą się zajmował. Po dokonanych obserwacjach, zauważył, że na rynku istnieje deficyt niedużych samochodów osobowych.

W 1939 roku czyli w 2 lata po rozpoczęciu projektu powstało kilka pierwowzorów modeli. Nową ideą było stworzenie prostego i taniego środka transportu. Powstał rower o nazwie Power Free. Wyposażono go w silnik spalinowy, który doczepiono mu z boku. Zastosowana technologia tak bardzo spodobała się użytkownikom, że zaowocowało to otrzymaniem atestu na dalszą sprzedaż.

Charakterystyczne rozwiązania technologiczne Suzuki to między innymi przedni napęd, zawieszenie niezależne kół, oraz przeniesienie na koła ruchów kierownicy. Poprzez podpisanie umowy w roku 1981 przez Suzuki z General Motors i Isuzu Motors Ltd. wydano na rynek udany model Suzuki Swift. Z początkiem lat 90’ nazwa przekształca się na Suzuki Motor Corporation i taka zostaje do dnia dzisiejszego.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne pozdespoły układu napędowego pojazdów SUZUKI IGNIS, w związku z tym wybór właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do SUZUKI IGNIS oraz koła zamachowe/dwumasowe do SUZUKI IGNIS. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła SUZUKI IGNIS nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa samochód, a także o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów SUZUKI IGNIS oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych oferowanych przez konkurencję oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa samochodu SUZUKI IGNIS.

Tagi: sprzęgło suzuki ignis, sprzęgło do ignis (fh), koło dwumasowe suzuki ignis, tarcza sprzęgła suzuki ignis, docisk sprzęgła suzuki ignis, wysprzęglik suzuki ignis, pompa sprzęgła suzuki ignisPopularne części do SUZUKI IGNISZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.