SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO VOLVO C70

Marka VOLVOWybierz silnik VOLVO C70:

Sprawdź cenę sprzęgła do Volvo C70
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Volvo C70

Volvo to szwedzka firma motoryzacyjna samochodów datująca swoje początku na 1927 rok, kiedy wyprodukowano pierwszy model Volvo Jacob.  Siedziba firmy znajduje się w Goteborg w Szwecji, zaś firma zatrudnia ok 20 tys. pracowników w 19 krajach, na 180 światowych rynkach.

W 1999 roku 50% udziałów marki Volvo przejął amerykański koncern Ford Motor Company, jednak już w 2010 roku jej głównym i jedynym właścicielem stało się chińskie koncern  Zhejiang Geely Holding Group Company Ltd., który przejąło Volvo za 1,8 mld dolarów.

Marka Volvo od zawsze chciała być kojarzona z bezpieczeństwem i, dlatego jako pierwsza w 1953 roku wprowadziła trzypunktowe pasy bezpieczeństwa w modelu 120 Amazon. Model 144 był najlepszym autem świata ze względu na to w jakie nowoczesne komponenty technologiczne był wyposażony. Posiadał zwiększoną odporność na zgniatanie, pasy bezpieczeństwa zamontowane z tyłu auta, oraz hamulce tarczowe. Od połowy lat 90’ nazwy modeli przeszły zmiany. I tak zaczęto nazywać model kombi „V”, coupe „C” pozostał nominowanye „S”.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części zespołu napedowego pojazdów VOLVO C70, dlatego więc dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do VOLVO C70 oraz koła dwumasowe do VOLVO C70. W sprzedaży sklepu znajda Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VOLVO C70 nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa samochodu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zadbają o Państwa samochód, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów VOLVO C70 oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz dostawę gratis w ciągu doby od momentu zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu VOLVO C70.

Tagi: sprzęgło volvo c70, sprzęgło do c70 i kabriolet, koło dwumasowe volvo c70, tarcza sprzęgła volvo c70, docisk sprzęgła volvo c70, wysprzęglik volvo c70, pompa sprzęgła volvo c70Popularne części do VOLVO C70C30   <<     C70    >>    S40