DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO VOLKSWAGEN CADDY

Marka VWWybierz silnik VW CADDY:

Sprawdź cenę sprzęgła do VW Caddy

Sprzęgła VW Caddy II Pick up

(9U7) produkcja: (1996-2000)
Sprzęgła VW Caddy II Pick upSprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Caddy

Choć od debiutu Volkswagena Caddy na rynku motoryzacyjnym minęło już prawie czterdzieści lat, gdyż jego produkcja ruszyła w 1979 roku, to wciąż cieszy się on niesłabnącą popularnością. Został on zaprezentowana jako kompaktowa wersja Volkswagena Golfa. Przez pierwsze cztery lata swego "istnienia", Caddy dostępny był jedynie na terenie Ameryki Północnej. Tam zresztą znany był raczej jako Pickup Rabbit i był zarazem pierwszym dostępnym tam komercyjnie modelem niemieckiej firmy . Dopiero w 1983 koncern zdecydował się na sprzedaż tego samochodu również w Europie. Obecnie dostępna jest czwarta generacja, która pojawiła się w 2015 roku.

Volkswagen Caddy to samochód ze stosunkowo niewielką liczbą generacji, zważywszy na jego długą obecność w sprzedaży. Na przestrzeni lat auto można było najczęściej nabyć dwu wersjach: osobowego pickupa i furgonu. Caddy w swej historii posiada również swój polski akcent. Mianowicie wersja z roku 2003 produkowana była w poznańskich fabrykach Volkswagena.

Na przestrzeni lat silniki napędzane były zarówno benzyną, jak i olejem napędowym. Przykładowo czwarta generacja Volkswagena Caddy oferuje dwa silniki benzynowe i cztery maszyny diesla. Trzeba również zauważyć, że model z 2015 roku jest niezwykle obfity jeśli chodzi o liczbę dostępnych wersji wyposażenia, których obecnie jest aż 41 (!). Dodatkowo może być wyposażony w różnego typu zabudowę. Caddy może być więc wykorzystywany np. jako: ambulans transportowy, bankowóz lub nawet chłodnia.

Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzedaż internetową kompletnych zestawów sprzęgieł do Volkswagena Caddy i kół dwumasowych do Volkswagena Caddy. W naszym sklepie znajdziesz zarówno części oryginalne, jak również ich korzystniejsze pod względem ceny zamienniki.

Zakupu dokonać można za pomocą formularza internetowego lub telefonicznie. Serdecznie zapraszamy także do skorzystania z pomocy naszych konsultantów, którzy w razie potrzeby służą radą w doborze odpowiednich sprzęgieł i kół dwumasowych.

Tagi: sprzęgło vw caddy, sprzęgło do caddy i (14), koło dwumasowe vw caddy, tarcza sprzęgła vw caddy, docisk sprzęgła vw caddy, wysprzęglik vw caddy, pompa sprzęgła vw caddyPopularne części do VW CADDYZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.