SPRZĘGŁO DO FORD SIERRA

Marka FORDWybierz silnik FORD SIERRA:

Sprawdź cenę sprzęgła do Forda Sierry
Sprzęgła kompletne do Sierry

Ford to amerykańska firma motoryzacyjna wchodząca w skład koncernu o tej samej nazwie, powstała w 1903 roku w Detroit. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, a nawet maszyn rolniczych.

Koncern słynie między innymi z produkcji luksusowych limuzyn o nazwie Lincoln, do 2008 roku był również właścicielem marek takich jak Jaguar oraz Land Rovera.

Posiada też nieduże udziały firm Mazda i Aston Martin. Co ciekawe, firma Ford w latach 1999-2010 było również właścicielem marki Volvo.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły strefy napędowej samochodów FORD SIERRA, w związku z tym wybór właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i wpływa na dalszą żywotność samochodu. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do FORD SIERRA oraz koła dwumasowe do FORD SIERRA. W sprzedaży sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FORD SIERRA nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści dbają o Państwa pojazd, ale także o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów FORD SIERRA oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz gratisową przesyłkę w jeden dzień od zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz internetowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa pojazdu FORD SIERRA.

Tagi: sprzęgło ford sierra, sprzęgło do sierra (gbg, gb4), koło dwumasowe ford sierra, tarcza sprzęgła ford sierra, docisk sprzęgła ford sierra, wysprzęglik ford sierra, pompa sprzęgła ford sierraPopularne części do FORD SIERRASCORPIO   <<     SIERRA    >>    STREET KA