SPRZĘGŁO DO MAZDA 626

Marka MAZDAWybierz silnik MAZDA 626:

Sprawdź cenę sprzęgła do Mazdy 626

Sprzęgła Mazda 626 II Coupe

(GC) produkcja: (1982-1987)
Sprzęgła Mazda 626 II Coupe

Sprzęgła Mazda 626 I Sedan

(CB) produkcja: (1978-1982)
Sprzęgła Mazda 626 I SedanSprzęgła kompletne do Mazdy 626

Początki Mazdy - dzisiaj giganta samochodowego zaczynają się w roku 1920, wtedy to firma zajmowała się produkcją broni dla japońskich wojsk zbrojnych. Pojazdy zaczęła tworzyć dopiero prawie 40 lat później. Firma jak podają różne źródła wzięła się od nazwiska Jujiro Matsuda, jest również inna teoria głosząca, że nazwa firmy wzięta został mianowanya od bóstwa, starożytnego - Ahura-Mazdy.

Pierwszym pojazdem który został mianowany zaprezentowany, a zaraz potem zjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1960 był model Mazda R360. Chwalono go za lekką konstrukcje oraz bardzo niskie zużycie paliwa. Po tym debiucie Mazda postanowiła pójść dalej, aby na tle konkurencji oferować cos więcej dla swoich klientów i zaczęła prace nad konstrukcją silnika. Owocem tej pracy stały się 3 silniki, czego żaden inny producent nie posiadał w swojej ofercie.

Dzięki ciągłemu rozwojowi firma mogła pozwolić sobie, aby w 1967 roku wejść na rynek europejski, a 3 lata później podbić również USA. Co przełożyło się na jeszcze lepsze wyniki sprzedaży.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne elementy zespołu napedowego pojazdów MAZDA 626, dlatego wybór właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i wpływa na dalszą żywotność samochodu. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do MAZDA 626 oraz koła dwumasowe do MAZDA 626. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MAZDA 626 nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i firmę Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa auto, ale także o kwestie finansowe, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów MAZDA 626 oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz gratisową przesyłkę w ciągu 24h od momentu zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego kompletu sprzęgła czy dwumasu do Państwa auta MAZDA 626.

Tagi: sprzęgło mazda 626, sprzęgło do 626 iii (gd), koło dwumasowe mazda 626, tarcza sprzęgła mazda 626, docisk sprzęgła mazda 626, wysprzęglik mazda 626, pompa sprzęgła mazda 626Popularne części do MAZDA 6266   <<     626    >>    B-SERIE