SPRZĘGŁO DO MERCEDES KLASA R

Marka MERCEDESWybierz silnik MERCEDES-BENZ KLASA R:

Sprawdź cenę sprzęgła do Mercedesa Klasa R
Sprzęgła kompletne do Mercedesa Klasa R

Mercedes- Benz to niemieckie auta, których produkcję prowadzi międzynarodowy koncern Daimler AG. Marka uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych na światowym rynku motoryzacyjnym i jednocześnie jest jedną z najstarszych funkcjonujących firm w tej branży.

Powstała w 1881 roku i do dzisiaj główna siedziba firmy znajduje się w Stuttgarcie. Logo Mercedes-Benz widnieje nie tylko na samochodach osobowych, ale także samochodach dostawczych, ciężarowych, autobusach oraz silnikach.

Co ciekawe, blisko siedziby otwarto w 2006 roku muzeum marki Mercedes, które przedstawią bogatą historię marki. Pod jej znakiem zostało bowiem wytworzonych 550 modeli samochodów, w tym 350 samochodów osobowych, 140 modeli aut wyścigowych oraz 60 samochodów użytkowych.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części strefy napędowej pojazdów MERCEDES KLASA R, dlatego dobranie pasującego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do MERCEDES KLASA R oraz koła sztywne i dwumasy do MERCEDES KLASA R. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MERCEDES KLASA R nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i firmę Państwa samochodu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa pojazd, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów MERCEDES KLASA R oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz sklepu oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa samochodu MERCEDES KLASA R.

Tagi: sprzęgło mercedes klasa r, sprzęgło do klasa r (w251, v251), koło dwumasowe mercedes klasa r, tarcza sprzęgła mercedes klasa r, docisk sprzęgła mercedes klasa r, wysprzęglik mercedes klasa r, pompa sprzęgła mercedes klasa rKLASA M   <<     KLASA R    >>    KLASA S