DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO DO MITSUBISHI SPACE WAGON

Marka MITSUBISHIWybierz silnik MITSUBISHI SPACE WAGON:

Sprawdź cenę sprzęgła do Mitsubishi Space Wagon
Sprzęgła kompletne do Space Wagon

Nazwa marki Mitsubishi którą potocznie nazywa się "trzema diamentami" powstała w wyniku połączenia słów "mitsu", co w języku japońskim oznacza "trzy" oraz bishi - "diamenty". Chociaż początki przedsiębiorstwa założonego przez Yataro Iwasaki rozpoczynają się w 1870 roku, to pierwsze auto tego znanego producenta samochodów na globie został nominowanyo zaprezentowane na rynku znacznie później bo dopiero 50 lat później.

Seryjna produkcję samochodów firma rozpoczęła dopiero w 1917 roku. Jako pierwszy fabrykę Mitsubihi opuścił Model A – auto które jak zakładali twórcy miało przy dużych osiągach mało palić i wyróżniać się niezwykłą wytrzymałością. Karoseria auta został mianowanya wyprodukowana z cedru następnie pomalowanego wodoodpornym lakierem. Niestety, auto było drogie ze względu na wysokie nakłady finansowe oraz czasochłonne procesy produkcyjne, co w dobie konkurencji, koncernów takich jak Ford T stanowiło to duży problem dla firmy. Z tego powodu na rynek wprowadzono tylko 22 egzemplarze Modelu A.

Niskie wyniki sprzedaży nie zniechęciły jednak koncernu do produkcji aut i co więcej firma Mitsubishi opracowała własne silniki Diesla oraz pojazd z napędem na cztery koła. Lata 70 to debiut samochodów firmy Mitsubishi na europejskim rynku. Najczęściej kupowanymi samochodami w Europie były wtedy modele Galant oraz Lancer. Parę lat później modele Lancer czy Starion zostały wystawione w rajdach sportowych.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne elementy zespołu napedowego samochodów MITSUBISHI SPACE WAGON, w związku z tym dobranie pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do MITSUBISHI SPACE WAGON oraz koła dwumasowe do MITSUBISHI SPACE WAGON. W ofercie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MITSUBISHI SPACE WAGON nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i firmę Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o Państwa pojazd, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów MITSUBISHI SPACE WAGON oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych oferowanych przez konkurencję oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu MITSUBISHI SPACE WAGON.

Tagi: sprzęgło mitsubishi space wagon, sprzęgło do space wagon (n3_w, n4_w), koło dwumasowe mitsubishi space wagon, tarcza sprzęgła mitsubishi space wagon, docisk sprzęgła mitsubishi space wagon, wysprzęglik mitsubishi space wagon, pompa sprzęgła mitsubishi space wagonPopularne części do MITSUBISHI SPACE WAGONZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.