DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.99/5 (oceny: 804)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO DO PORSCHE 928

Marka PORSCHEWybierz silnik PORSCHE 928:

Sprawdź cenę sprzęgła do Porsche 928
Sprzęgła kompletne do Porsche 928

Porsche to niemiecka firma utworzona w 1931 roku, słynąca przede wszystkim z aut sportowych oraz luksusowych samochodów osobowych. Co ciekawe, Porsche jest samodzielną firmą motoryzacyjną, niepodlegającą żadnemu koncernowi samochodowemu. W Polsce pierwszy salon samochodowy Porsche powstał dopiero w 2006 roku w Warszawie i do chwili obecnej jest ich jedynie cztery w czterech różnych miastach kraju.

Marka Porsche to nie tylko auta, a także styl życia. Porsche prowadzi również produkcję swojej odzieży i gadżetów. Wiele słynnych firm takich jak Adidas, czy Siemens w porozumieniu z Porsche prowadzi własną produkcję dodatkowo z logo tej firmy.

Porsche jest jednym z największych niezależnych niemieckich przedsiębiorstw produkujących samochody seryjnie. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Stuttgart-Zuffenhausen. Spółka należy do grupy Porsche Automobil Holding SE. W 2014 roku Porsche wyprodukowała 203 097 samochodów, z czego największy udział przypadł modelowi Cayenne (prawie 66 tys. samochodów) oraz Macan (ponad 59 tys.)

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części strefy napędowej samochodów PORSCHE 928, dlatego wybór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do PORSCHE 928 oraz koła dwumasowe do PORSCHE 928. W sprzedaży sklepu znajdują się zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła PORSCHE 928 nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i firmę Państwa auta. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa auto, a także o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów PORSCHE 928 oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w ciągu doby od zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa samochodu PORSCHE 928.

Tagi: sprzęgło porsche 928, sprzęgło do 928, koło dwumasowe porsche 928, tarcza sprzęgła porsche 928, docisk sprzęgła porsche 928, wysprzęglik porsche 928, pompa sprzęgła porsche 928Popularne części do PORSCHE 928Zobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.