DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO DO TOYOTA CARINA E

Marka TOYOTAWybierz silnik TOYOTA CARINA E:

Sprawdź cenę sprzęgła do Toyoty Carina E
Sprzęgła kompletne do Carina E

Założona został nominowanya przed II wojna Światową w roku 1918 roku przez Sakichiego Toyodę. Mimo, iż na początku zajmował się branżą tekstylną nie przeszkadzało mu to rozwijać swoje pasje i zostać liderem branży samochodowej.

Wyprodukowana i wprowadzona na rynek Toyota BJ w roku 1951 zapoczątkowała cykl Land Cruisera – czyli modeli aut terenowych. 15 lat później na rynku znalazł się chyba najsławniejszy model w historii Toyoty wyprodukowany w ilości aż 11 generacji - model Corolla.

Toyota to niekwestionowany lider na rynku motoryzacyjnym. Sprzedaż ponad 4,5 miliona aut rocznie umiejscawia go na 1 miejscu pośród wszystkich producentów aut na świecie. Ze względu na tak dobrze rozwinięta sprzedaż oraz pionierskie pomysły, Toyota postanowiła pójść krok dalej i wyprodukować hybrydowy model – Toyota Prius, który zdobywa rynek w całej Europie, USA oraz Japonii.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne pozdespoły układu napędowego pojazdów TOYOTA CARINA E, dlatego więc dobranie odpowiedniego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i wpływa na dalszą żywotność pojazdu. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do TOYOTA CARINA E oraz koła dwumasowe do TOYOTA CARINA E. W sprzedaży sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła TOYOTA CARINA E nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi eksperci zadbają o Państwa auto, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów TOYOTA CARINA E oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa samochodu TOYOTA CARINA E.

Tagi: sprzęgło toyota carina e, sprzęgło do carina e (_t19_), koło dwumasowe toyota carina e, tarcza sprzęgła toyota carina e, docisk sprzęgła toyota carina e, wysprzęglik toyota carina e, pompa sprzęgła toyota carina ePopularne części do TOYOTA CARINA EZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.