DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO DO TOYOTA TERCEL

Marka TOYOTAWybierz silnik TOYOTA TERCEL:

Sprawdź cenę sprzęgła do Toyoty Tercel

Sprzęgła Toyota Tercel L3 Liftback

produkcja: (1986-1994)
Sprzęgła Toyota Tercel L3 Liftback

Sprzęgła Toyota Tercel AL2 Liftback

produkcja: (1982-1988)
Sprzęgła Toyota Tercel AL2 Liftback

Sprzęgła Toyota Tercel AL2 Kombi

produkcja: (1982-1987)
Sprzęgła Toyota Tercel AL2 Kombi

Sprzęgła Toyota Tercel L1 L2 Liftback

produkcja: (1979-1988)
Sprzęgła Toyota Tercel L1 L2 LiftbackSprzęgła kompletne do Tercel

Założona został nominowanya przed II wojna Światową w roku 1918 roku przez Sakichiego Toyodę. Mimo, iż na początku zajmował się branżą tekstylną nie przeszkadzało mu to rozwijać swoje pasje i zostać liderem branży motoryzacyjnej.

Wyprodukowana i wprowadzona na rynek Toyota BJ w roku 1951 zapoczątkowała cykl Land Cruisera – czyli modeli aut terenowych. 15 lat później na rynku znalazł się chyba najsławniejszy model w historii Toyoty wyprodukowany w ilości aż 11 generacji - model Corolla.

Toyota to niekwestionowany lider na rynku motoryzacyjnym. Sprzedaż ponad 4,5 miliona aut rocznie umiejscawia go na 1 miejscu pośród wszystkich producentów aut na globie. Ze względu na tak dobrze rozwinięta sprzedaż oraz pionierskie pomysły, Toyota postanowiła pójść krok dalej i wyprodukować hybrydowy model – Toyota Prius, który zdobywa rynek w całej Europie, USA oraz Japonii.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części zespołu napedowego samochodów TOYOTA TERCEL, dlatego więc wybór pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do TOYOTA TERCEL oraz koła zamachowe/dwumasowe do TOYOTA TERCEL. W ofercie sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła TOYOTA TERCEL nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i firmę Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o Państwa samochód, ale także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów TOYOTA TERCEL oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w ciągu 24h od zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego kompletu sprzęgła czy dwumasu do Państwa auta TOYOTA TERCEL.

Tagi: sprzęgło toyota tercel, sprzęgło do tercel (_l1_, _l2_), koło dwumasowe toyota tercel, tarcza sprzęgła toyota tercel, docisk sprzęgła toyota tercel, wysprzęglik toyota tercel, pompa sprzęgła toyota tercelPopularne części do TOYOTA TERCELZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.