Zadzwoń (22) 251 23 27

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 619 0333 00

LuK
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 619 0333 00

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 619 0333 00

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 190
Ilość zębów: 14
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:190 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 619 2395 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.3 N 60KM/44KW [13 N] | 09/1981-08/1986
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1981-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.3 N 60KM/44KW [13 N] | 09/1981-08/1986
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1981-08/1988
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 75KM/55KW [14 NV] | 09/1991-09/1993
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 82KM/60KW [14 SE] | 09/1992-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ, X 14 NZ] | 09/1991-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1992-09/1998
OPELASTRA F CLASSIC KOMBI (T92) | 01/1998-01/20051.4 I 60KM/44KW [X 14 NZ] | 01/1998-01/2005
OPELASTRA F CLASSIC LIFTBACK (T92) | 01/1998-08/20021.4 I 60KM/44KW [X 14 NZ] | 01/1998-08/2002
OPELASTRA F CLASSIC SEDAN (T92) | 01/1998-08/20021.4 I 60KM/44KW [X 14 NZ] | 01/1998-08/2002
OPELASTRA F KABRIOLET (T92) | 03/1993-03/20011.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 05/1993-03/2001
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 75KM/55KW [14 NV] | 09/1991-09/1993
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 82KM/60KW [14 SE] | 09/1992-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 75KM/55KW [14 NV] | 09/1991-09/1993
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 82KM/60KW [14 SE] | 09/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 03/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1992-01/1998
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 10/1991-01/1999
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.2 45KM/33KW [X 12 SZ, C 12 NZ] | 07/1994-10/2001
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.4 60KM/44KW [X 14 SZ, C 14 NZ] | 07/1994-10/2001
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.4 82KM/60KW [C 14 SE] | 07/1994-10/2001
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 I 45KM/33KW [C 12 NZ] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 N 52KM/38KW [12 NV] | 01/1990-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 S 55KM/40KW [12 ST] | 09/1982-02/1990
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.3 60KM/44KW [13 NB] | 09/1985-10/1989
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.3 I 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1986-09/1990
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.3 S 70KM/51KW [13 SB] | 09/1982-10/1989
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.4 S 72KM/53KW [14 NV] | 01/1990-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 09/1991-03/1993
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.2 54KM/40KW [12 ST] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.3 60KM/44KW [13 NB] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.3 69KM/51KW [13 SB] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.2 I 45KM/33KW [C 12 NZ] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.2 S 55KM/40KW [12 ST] | 09/1982-03/1993
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.3 60KM/44KW [13 NB, C 13 N] | 09/1985-10/1987
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.3 S 70KM/51KW [13 SB] | 09/1982-10/1987
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.2 I 16V 65KM/48KW [X 12 XE] | 03/1998-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.2 I 45KM/33KW [12 NZ] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.2 I 45KM/33KW [X 12 SZ, C 12 NZ] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.4 I 60KM/44KW [X 14 SZ, C 14 NZ] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B NADWOZIE PEŁNE (S93) | 08/1999-09/20001.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ, X 14 SZ] | 08/1999-09/2000
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.3 I CAT 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1985-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.3 N 60KM/44KW [13 N, 13 NB] | 09/1984-08/1989
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1984-08/1987
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.3 N 60KM/44KW [13 N] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.3 S 75KM/55KW [13 S] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 08/1991-07/1994
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 07/1989-08/1991
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.3 S 75KM/55KW [13 S] | 03/1987-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 08/1990-02/1993
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.3 I CAT 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1985-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.3 N 60KM/44KW [13 N] | 09/1984-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1984-08/1987
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.3 I CAT 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1985-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.3 N 60KM/44KW [13 N, 13 NB] | 09/1984-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1984-08/1987
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.3 N 60KM/44KW [13 N, 13 NB] | 09/1984-07/1989
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 09/1988-06/1992
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 04/1988-06/1992

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---1636268980
AP Automotive Prod.KT90352
AP Automotive Prod.KT9075
BLUE PRINTADW193002
BORG & BECKHK9075
CLUTCHNUSMCK0342
CLUTCHNUSMCK2339
CLUTCHNUSMCK3211
CLUTCHNUSMCK3211A
DENCKERMANNK100175
FERODOCTK210
JP GROUP1230400110
KAMOKA15333287
KAMOKAKC036
KAWE955751
KEY PARTSKC9075
KLAXCAR FRANCE30027z
KM Germany0690510
KRAFT AUTOMOTIVE1611660
LAYCOCKLCK181
LuK619033300
LuK619239500
LuK620309000
MAPA003190500
MAPCO10700
MAXGEAR615022
MAXGEAR615231
MECARMMK9447
MOTAQUIPVCK407
NATIONALCK9008
NATIONALNCK253
NEXUSF1X001NX
NK133605
NK133612
OPEL1606954
OPEL1606960
OPEL664058
OPEL664170
OPEL664185
OPEL664188
OPEL664191
OPEL664209
OPEL664212
OPEL664244
OPEL664269
OPEL664270
OPEL666034
OPEL668650
OPEL668652
OPEL668653
OPEL90250658
OPEL90250663
OPEL90251383
OPEL90278910
OPEL90288067
OPEL90288068
OPEL90288421
OPEL90335049
OPEL90335050
OPEL90345124
OPEL90345909
OPEL90375665
OPEL90375885
OPEL90444451
OPEL90465719
OPEL90540725
OPEL90540801
OPEL90540803
OPEL90541306
OPEL90544038
OPEL90578343
OPEL9117497
OPEL9118210
OPEL9118211
OPEL93175922
OPEN PARTSCLK906403
PROCODIS FRANCEKTE251
QUINTON HAZELLQKT343
QUINTON HAZELLQKT343AF
QUINTON HAZELLQKT628AF
RAICAMRC90352
RYMECJT9075
SACHS3000173001
SACHS3000311001
SACHS3000311002
SASICSCL6414
sbs1201133605
SMPEKT9075
STATIM100408
STELLOX0701034SX
TOPRAN206313
TRIPLE FIVE8660000967
TRIPLE FIVEKK462
TRIPLE FIVERM011341A0
TRIPLE FIVEVCK407
TTVTCK3253
UNIFLUX FILTERSGCK251AF
VALEO624595
VALEO786002
VALEO801039
VALEO801239
VALEO899054
VAUXHALL1606522
VAUXHALL664058
VAUXHALL664212
VAUXHALL666006
VAUXHALL90250658
VAUXHALL90250663
VAUXHALL90278910
VAUXHALL90465719
VAUXHALL93175922
VAUXHALL93185885
WESTLAKEWOV001A

Opinie

Opinie

2017-01-24
2017-01-24

Dla mojego samochodziku tylko najlepsze części, czyli wybór jest prosty - firma LUK.

    2016-11-23
    2016-11-23

    Żadnych uchybień, wszystko jak trzeba. + szybka wysyłka + dobra cena

      Dostawa

      Dostawa i płatność

      #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

      korona baner
      korona baner
      Sposób dostawy
      Koszt

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

      przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

      0 zł

      Czas realizacji zamówienia

      Dostawa kurierska


      Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

      Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

      jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


      Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


      Odbiór osobisty


      Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


      Aleja Krakowska 173

      02-180 Warszawa (Włochy)

      od pn. do pt.: 8:00-18:00

      w soboty: 9:00-14:00


      Płatność kartą lub gotówką.


      Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

      Skrócenie czasu dostawy

      Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


      tel. (22) 251 23 27


      Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

      O szczegóły pytaj sprzedawcę.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


      tel. (22) 251 23 27

      email: info@sprzeglo.com.pl,

      bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


      Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

      Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

      Cennik dostaw zagranicznych

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


      Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

      Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

      Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

      Oblicz ratę

      alior raty

      Raty Alior


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

      alior raty

      mBank raty


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

      Ostatnio oglądane

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      2
      1

      Podobne produkty

      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10

      Produkt
      nowy

      Produkt fabrycznie nowy

      Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

      Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

      Gwarancja
      24 miesiące

      Gwarancja 24 miesiące

      Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

      Wysyłka
      w 24h

      Wysyłka w 24h

      Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

      Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

      30 dni
      na zwrot

      30 dni na zwrot

      Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

      Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

      Rabat 10%
      na montaż

      Rabat 10% na montaż

      Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

      cert-image
      logo

      Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      Zapytaj o produkt

      W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

      * Pole wymagane

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: